-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399

Держпрограма "Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%"

Подати заявку

за підтримки
Президента та Уряду

Новий та діючий бізнес
Юр. особи та ФОП

Аванс
від 10%

Термін лізингу
до 5 років

Програма "Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%"

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%

  • Компанія BEST Leasing – учасник державної програми “Доступний фінансовий лізинг – 5-7-9%”, запровадженої за ініціативи Президента та Уряду України з метою підтримки малого, у тому числі мікропідприємництва, середнього підприємництва), збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, а також сприяння створенню нових робочих місць та підприємств, поверненню трудових мігрантів до України.
  • Завдяки впровадженню нових цілей державної підтримки, а саме: фінансування суб’єктів підприємництва для забезпечення пасажирського та вантажного перевезення на період дії воєнного стану в Україні, компенсація винагороди за яким передбачається до рівня 0 % річних протягом воєнного стану та протягом одного місяця після його припинення чи скасування, але не більше 1 року з дати договору фінансового лізингу, а після завершення цього періоду та до завершення строку договору фінансового лізингу – до рівня 5 % річних.

Як взяти участь в програмі

Заповніть онлайн-заявку на сайті

Менеджер Вам зателефонує та розповість деталі програми

Подайте необхідний пакет документів, щоб ми перевірили Вашу відповідність умовам участі в Програмі

За наявності позитивного рішення узгодьте умови лізингу з менеджером

Особливості Програми 5-7-9% та переваги лізингу

Компенсація винагороди

До рівня 0 % річних протягом воєнного стану, а після завершення цього періоду до рівня 5 % річних

Мінімум авансу

Ви вносите лише аванс від 10% вартості для діючого бізнесу й від 15% для стартапів

Довгостроковий лізинг

Термін лізингу до 5 років - ви узгоджуєте зручний графік платежів з менеджером

Рівномірне навантаження

Реєстрація, страхування КАСКО й ОСЦПВ, обов'язкові податки вже включені і рівномірно розподілені в щомісячні платежі

Оптимізація оподаткування

Всі лізингові платежі відносяться на витрати і зменшують податки

Неможливість арешту

Об’єкт лізингу не підлягає відчуженню або арешту і не може бути вилучений для погашення податкових зобов'язань вашої компанії

Для кого

Програма розширена на середні підприємства з річним доходом до 50 млн. євро, та на великі підприємства з річним доходом понад 50 млн. євро незалежно від кількості працюючих.

Призначення програми

Фінансування підприємств, що забезпечують пасажирське та вантажного перевезення на період дії воєнного стану в Україні

Відсоткова ставка

До рівня 0 % річних протягом воєнного стану незалежно від кількості працюючих

Максимальна сума

У період дії воєнного стану обмеження суми державної допомоги не застосовуються до максимальної суми Договорів фінансового лізингу або кредитних договорів

Компенсація

Виплата суми компенсації здійснюється щомісячно за умови дотримання умов Програми і Договору фінансового лізингу

Валюта фінансування

Тільки гривня

Розвивайте свій бізнес завдяки державній програмі «Доступний лізинг 5-7-9%»!

Подайте заявку, і наш менеджер відповість на всі Ваші запитання.

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%

Що таке лізинг 5-7-9%?

Нова держпрограма “Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%” відкриває можливість розширити свій бізнес для існуючих компаній, а також стартапів. Не секрет, що високі відсотки кредиту не дозволяють багатьом підприємцям розвиватися. BEST Leasing – одна з перших компаній, що надає фінансування на авто за Програмою “Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%” з ініціативи Президента та Уряду України за підтримки Фонду підприємництва. Купуйте машину вигідно, створюйте нові робочі місця на підприємстві, отримуйте компенсацію відсотків за Програмою та заощаджуйте свій бюджет.

Нова держпрограма та вигідні умови лізингу дозволять вам отримати техніку та обладнання під низькі відсотки та розвивати свою діяльність з комфортом. Це зручно та раціонально для транспортних компаній, агросектору, для фірм, яким необхідне обладнання, автомобілі та інших. Фінансування можуть отримати юридичні особи та фізичні особи-підприємці з річним доходом не більше 20 млн. євро, які ведуть свою діяльність від 1 року або стартапи.

Авто за Програмою лізинг 5-7-9%:

Щоб взяти участь у Програмі та оформити транспорт, виконайте декілька простих кроків:

  1. Заповніть швидку онлайн-заявку на сайті. Далі менеджер зателефонує, і ви обговорите всі деталі придбання автомобіля для бізнесу.
  2. Надайте пакет документів в нашу компанію. Ми безкоштовно перевіримо, чи відповідає ваш бізнес встановленим Критеріям Програми
  3. У разі позитивного рішення, ви погодите з персональним менеджером умови фінансування авто або техніки та підпишите Договір лізингу.
  4. Щоб отримати машину, вам достатньо внесення авансу від 10%. Залишок розбивається на щомісячні платежі на строк до 5 років. Можна оформити лізинг 5-7-9% на автомобіль у будь-якому місті України: Київ, Харків, Львів, Дніпро та інші. Ми самі займаємося оформленням, страхуванням, реєстрацією авто та розподіляємо ці витрати на щомісячні платежі.

Вигода лізингу автомобіля 5-7-9%

Лізинг – це інвестиції, яких потребує будь-який бізнес. Доцільніше дістати з обороту 10% і розвивати бізнес далі вже з новою технікою під невеликий відсоток, ніж вилучати мільйонну суму. Фінансування дозволить вам реалізувати інші інвестиційні проекти, що з такими ж перевагами не дає жоден інший спосіб фінансування.

З мінімальними стартовими витратами ви можете купити машину та використовувати її за призначенням. Ви вибираєте продавця техніки з усіх доступних в Україні, ми цю техніку викуповуємо та надаємо вам. Головна перевага – низькі відсоткові ставки комісії з лізингу автомобіля від 5 до 9% річних у гривні. Суму компенсації ви отримуватимете щомісяця при виконанні умов Держпрограми та договору з BEST Leasing.

Купуючи машину, ви також матимете податкові переваги: ви отримуєте податковий кредит на всю вартість техніки. Держоргани не зможуть заарештувати майно, адже по факту до виплати останнього лізингового платежу власником є BEST Leasing. Далі ви реєструєте авто на себе і стаєте єдиним повноправним власником.

Поширені запитання

На що можна отримати лізинг за Програмою 5-7-9%

Ви можете отримати фінансування на такі предмети лізингу: легкові транспортні засоби, які використовуються в комерційних та виробничих цілях, вантажні транспортні засоби, автобуси, транспортні засоби спеціального призначення, сільськогосподарська техніка, промислове обладнання, дорожньо-будівельна техніка та інші предмети фінансового лізингу

Компенсація видається одразу під зазначену ставку чи відсотки компенсуються під час дії договору?

Ви гарантовано отримуєте компенсацію відсотків на щомісячній основі виключно в разі дотримання умов Державної програми та умов Договору фінансового лізингу

Хто може отримати лізинг за Програмою 5-7-9%?

Юридичні особи та ФОП, учасники яких є Резидентами України і відповідає таким вимогам: річний доход від господарської діяльності не перевищує суму 20 млн грн. Лізингоотримувач сумарно з учасниками групи пов’язаних контрагентів за будь-які три календарних роки не отримував державну допомогу, що перевищує суму, еквівалентну 200 тис євро

Хто може допомогти створити якісний бізнес-план для стартапів?

Держава забезпечує інформаційну підтримку учасників, детальну інформацію можна знайти на цій сторінці https://sme.gov.ua/579start

Які вимоги до стартапів?

1) Ведення господарської діяльності з моменту реєстрації не перевищує 12 місяців. 2) Ведення господарської діяльності з моменту реєстрації перевищує 12 місяців у разі, коли факт ведення ним господарської діяльності не підтверджується документально. 3) Наявність досвіду та обґрунтованого бізнес-плану для реалізації Інвестиційного проєкту.

**

BEST Leasing - одна з перших компаній, що надає фінансування за Програмою "Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%" з ініціативи Президента та Уряду України за підтримки Фонду підприємництва. Фінансування можна отримати на легкові авто (ТЗ які використовуються тільки в комерційних або виробничих цілях), вантажні авто й техніку.

Залишилися питання?

Телефонуйте

(044) 359 0 399

Заїжджайте в гості

м. Київ, вул. Лінійна, 17