BEST Leasing - це просто

Рішення за 30 хв Отримайте рішення щодо фінансування за 30 хвилин не виходячи з дому
Аванс від 15% Дозвольте собі більше сплативши лише 15% від вартості техніки
Оформлення від 1 дня Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку
Партнерські програми Ставка від 0% річних в ГРН в рамках спільних програм з імпортерами та виробниками

Хочу отримати фінансування

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

BEST Leasing - це

15
років роботи
2700
клієнтів
5900
транспортних засобів в лізинг
3,9 млрд. грн.
загальна сума укладених договорів

Лізинг авто в Харкові

Як швидко купити авто?

Автолізинг в місті Харків сьогодні затребувана послуга серед харків’ян. Коли немає можливості відразу витратити велику суму і купити автомобіль, скористайтеся фінансуванням від Best Leasing. Ви отримуєте не тільки гроші на покупку машин, а комплексну послугу. Фахівці компанії самі страхують автомобіль, займаються реєстрацією та всім документальним оформленням. Можете взяти авто в лізинг в місті Харків будь-якої марки і моделі, а також вантажні авто, спеціальні машини, сільгосптехніку та обладнання.

Як купити автомобіль в лізинг в Харкові?

 • Визначтеся з потрібною маркою машини і зверніться в будь-який зручний вам офіційний автосалон в місті Харків.
 • Фінансовий фахівець Best Leasing допоможе сформувати графік щомісячних платежів, які вже включають вартість авто, страхування КАСКО і ОСАГО, реєстрацію та інші обов’язкові виплати пов’язані з машиною.
 • Щоб купити автомобіль в лізинг в місті Харків, необхідно внести аванс від 15%. Після цього авто перейде в ваше розпорядження. Сума, що залишилася розподіляється на щомісячні платежі.
 • Умови фінансування машини передбачають ставку у відсотках від 0,01% з терміном виплат від 1 до 5 років.

Чи вигідна покупка машин в лізинг в місті Харків (б у і нові)?

 1. Мінімальні початкові витрати. Є можливість грамотно і вигідно розподілити свої витрати: ви не вилучаєте відразу величезну суму на покупку машини в Харкові, а платите частинами, залишаючи кошти на реалізацію інших проектів. При цьому користуєтеся автомобілем і підтримуєте комфортний вам рівень життя.
 2. Підтримка 24/7. Завдяки цілодобовій гарячій лінії компанії Best Leasing ви зможете швидко вирішити будь-яке питання в дорозі: технічні неполадки, ДТП, нестача бензину і т.д. Компанія пропонує високий рівень сервісу, позбавляючи вас від зайвого клопоту пов’язаного з автомобілем.
 3. Партнерські програми. Ви отримуєте можливість купити авто в лізинг в Харкові і інших містах Харківської області, таких як Балаклея та Ізюм за спеціальними умовами. Завдяки партнерським угодам компанії з популярними автомобільними брендами в Україні у вас будуть привілеї у вигляді знижок на СТО, ремонт і т.д.
 4. Вигода для бізнесу: можливість оновити автопарк з мінімальними витратами. Фахівці допоможуть вибрати потрібні моделі транспортних засобів виходячи зі специфіки діяльності. Ви отримуєте податковий кредит на всю вартість предмета лізингу – автомобіля в Харкові. З виплат не стягується податок на прибуток (на відміну від кредиту).

Часто задавані питання про Лізинг авто в Харкові

 • Які потрібні документи для лізингу авто?

 • Як взяти фуру в лізинг?

 • Чому авто в лізинг дешевше ніж кредит?

 • Які в вас терміни лізингу автомобілів?