-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Лізинг авто в Харкові

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

RAV4

TOYOTA

881 050 грн

Вартість авто

21 119 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

3008

PEUGEOT

1 237 378 грн

Вартість авто

29 359 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
OPEL  MOKKA

MOKKA

OPEL

805 579 грн

Вартість авто

19 374 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

C3 AIRCROSS

CITROEN

818 468 грн

Вартість авто

19 268 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 3 роки. У платіж включено усі реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

Спочатку рішення, потім документи!

Не витрачайте час на збір документів, заповніть просту on-line форму та отримате рішення про фінансування вже за 30 хв!

Новини

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

28.03.2024

Детальніше

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

15.03.2024

Детальніше

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

26.12.2023

Детальніше

Лізинг авто в Харкові

Для чого потрібен лізинг автомобілів?

Автолізинг – це коли немає можливості відразу витратити велику суму і купити автомобіль, скористайтеся фінансуванням від Best Leasing. Ви отримуєте не тільки гроші на покупку машин, а комплексну послугу. Фахівці компанії самі страхують автомобіль, займаються реєстрацією та всім документальним оформленням. Можете взяти авто в лізинг в місті Харків будь-якої марки і моделі, а також вантажні авто, спеціальні машини, сільгосптехніку та обладнання.

Як купити автомобіль в лізинг в Харкові?

  • Визначтеся з потрібною маркою машини і зверніться в будь-який зручний вам офіційний автосалон в місті Харків.
  • Фінансовий фахівець Best Leasing допоможе сформувати графік щомісячних платежів, які вже включають вартість авто, страхування КАСКО і ОСАГО, реєстрацію та інші обов’язкові виплати пов’язані з машиною.
  • Щоб купити автомобіль в лізинг в місті Харків, необхідно внести аванс від 15%. Після цього авто перейде в ваше розпорядження. Сума, що залишилася розподіляється на щомісячні платежі.
  • Умови фінансування машини передбачають ставку у відсотках від 0,01% з терміном виплат від 1 до 5 років.

Чи вигідна покупка машин в лізинг в місті Харків?

  1. Мінімальні початкові витрати. Є можливість грамотно і вигідно розподілити свої витрати: ви не вилучаєте відразу величезну суму на покупку машини в Харкові, а платите частинами, залишаючи кошти на реалізацію інших проектів. При цьому користуєтеся автомобілем і підтримуєте комфортний вам рівень життя.
  2. Підтримка 24/7. Завдяки цілодобовій гарячій лінії компанії Best Leasing ви зможете швидко вирішити будь-яке питання в дорозі: технічні неполадки, ДТП, нестача бензину і т.д. Компанія пропонує високий рівень сервісу, позбавляючи вас від зайвого клопоту пов’язаного з автомобілем.
  3. Партнерські програми. Ви отримуєте можливість купити авто в лізинг в Харкові і інших містах Харківської області, таких як Балаклея та Ізюм за спеціальними умовами. Завдяки партнерським угодам компанії з популярними автомобільними брендами в Україні у вас будуть привілеї у вигляді знижок на СТО, ремонт і т.д.
  4. Вигода для бізнесу: можливість оновити автопарк з мінімальними витратами. Фахівці допоможуть вибрати потрібні моделі транспортних засобів виходячи зі специфіки діяльності. Ви отримуєте податковий кредит на всю вартість предмета лізингу – автомобіля в Харкові. З виплат не стягується податок на прибуток (на відміну від кредиту).

Контакти нашого представництва в Харкові:

Моб.: (067) 844 32 49
Email: Kharkiv@bestleasing.com.ua

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */