BEST Leasing запустила нову програму «Leasing П», метою якої є зниження щомісячного навантаження на бюджет Клієнта.

Кредит

ost-leasing-2

Лізинг із залишковою вартістю

ost-leasing-1
ХОЧУ ПЛАТИТИ МЕНШЕ

За рахунок чого ж досягається таке зниження?

“Однією з особливостей лізингу є можливість виділення залишкової вартості автомобіля на кінець лізингового договору, що фактично означає зниження щомісячних лізингових платежів”, – розказує Людмила Золотарьова, Генеральний директор BEST Leasing.

“Тобто, якщо в кредиті, або у звичайній схемі лізингу, сплативши аванс, наприклад 20%, до кінця договору потрібно сплатити ще 80% вартості автомобіля. При цьому за програмою «Leasing П», можна залишити ще до 50% вартості автомобіля, а отже за весь строк дії договору сплатити лише 30% вартості. І ще одна перевага полягає у тому, що залишкова вартість фіксується у гривні і не підлягає перегляду за будь-яких коливань курсів валют, що означає можливість додатково виграти на курсі. В кінці дії договору лізингу Клієнт може сплатити залишкову вартість та отримати право власності на автомобіль, або продовжити дію договору лізингу”, підсумувала Людмила Золотарьова.

BEST Leasing – ми дбаємо не лише про Ваш автомобіль!

Лізинговий калькулятор

Маєте посилання на бажане авто?
autosellers
Підбери вигідні умови фінансування або Заповніть форму власноруч

см3
грн
грн
з фінансовими документами
без фінансових документів
міс

У графік платежів включені реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. Платіж сформований орієнтовно. За детальним розрахунком звертайтеся до представників компанії
Щомісячний платіж
грн

Вкажіть контактні дані

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії