-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399

Лізинг авто у Дніпрі

Подати заявку

BEST Leasing - це просто

Новий та Б/В транспорт

Фінансуємо будь-яке авто та техніку, що є в наявності в Україні

Аванс від 30%

Аванс лише від вартості авто, страхування та реєстрація в щомісячних платежах.

Оформлення
від 1 дня

Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку

Термін договору
до 36 місяців

Обирайте зручний графік сплати щомісячних платежів

3000

клієнтів

Але наші клієнти, перш за все, люди, а не цифри. Нам важливо, аби ви були задоволені послугою лізингу.

16

років на ринку

За цей період ми не припиняли надавати фінансування навіть в кризові для країни періоди.

52%

повторних клієнтів

Для нас це найкращий вау-показник, що ваші потреби повністю задоволені!

Спеціальні пропозиції

CAMRY

Toyota

794 626 грн

Вартість авто

10 979 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

PARTNER

Peugeot

483 200 грн

Вартість авто

7 334 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

C3 AIRCROSS

Citroen

561 800 грн

Вартість авто

8 521 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

500 X CROSS

FIAT

599 900 грн

Вартість авто

9 227 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. У платіж включено усі реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ.

Клієнти BEST LEASING

Спочатку рішення, потім документи!

Не витрачайте час на збір документів, заповніть просту on-line форму та отримате рішення про фінансування вже за 30 хв!

Новини

Страховий випадок під час воєнного стану

13.06.2022

Детальніше

Зміни в BEST-Команді: Директор з продажів та маркетингу

07.06.2022

Детальніше

BEST Leasing відновлює фінансування

15.04.2022

Детальніше

Лізинг авто в Дніпропетровську

Авто в лізинг в місті Дніпро

Співробітники компанії Best Leasing відзначають високий інтерес мешканців Дніпропетровська до покупки авто в лізинг як серед фізичних осіб, так і серед юридичних. Адже це чудовий спосіб взяти авто в Дніпрі для особистого користування або оновити автопарк з мінімальними витратами для підприємства. Для оформлення послуги потрібен мінімальний пакет документів, а сама процедура швидка й дозволяє отримати авто терміном від 1 дня з моменту подачі заявки. Можна купити в лізинг як нові авто в Дніпрі, так і б у. Спеціалісти Best Leasing допоможуть з вибором транспортного засобу, який максимально відповідає вашому стилю життя або потребам бізнесу.

Як купити авто в лізинг в місті Дніпро?

 • Необов’язково їхати в столицю, – зверніться в будь-який офіційний дилерський центр у вашому місті та визначтеся з моделлю авто.
 • Спеціаліст Best Leasing допоможе сформувати зручний графік виплат, які включають вартість самої машини в лізинг, страхування, реєстрацію, податки та інші обов’язкові платежі.
 • Щоб сісти за кермо автомобіля, достатньо внести мінімальний аванс від 15%. Сума, що залишилася, розподіляється на щомісячні платежі.
 • Ви підписуєте Договір з лізинговою компанією, в якому прописані всі умови фінансування з узгодженим графіком щомісячних виплат.
 • Покупка машини в Дніпрі передбачає фінансування з відсотковою ставкою від 0,01% з терміном виплат від 1 до 5 років.

Чи варто оформляти автолізинг в місті Дніпропетровськ?

 1. Ви економите свої кошти (кошти підприємства). Адже внесення мінімального авансу дозволить забрати авто в експлуатацію. А у вас залишаються вільні гроші для реалізації інвестиційних проєктів.
 2. За вами закріплюється спеціаліст на весь час співпраці. Будь-яку проблему, пов’язану з машиною, зможете вирішити 24/7: питання сервісу, виїзду за кордон, страхові випадки й т.д.
 3. Бонуси для юридичних осіб: щоб купити автомобіль в лізинг (Дніпропетровськ, Кам’янське, Кривий Ріг й інші міста) не потрібно вносити застав, адже заставним майном виступає сам автомобіль. Амортизація предмета лізингу здійснюється на балансі вашого підприємства, тому зменшуються податкові витрати. Ви отримуєте податковий кредит на всю вартість транспортного засобу.
 4. Швидке оформлення. Можете заповнити коротку заявку на сайті й отримати рішення про фінансування вже через 30 хвилин на вказану електронну пошту. У компанії Best Leasing мінімальний відсоток відмов, фахівці не вимагають від вас офіційних доходів, – головне зрозуміти суть бізнесу. Для оформлення знадобиться не більше 8 документів, і вже за 1 день можна отримати автомобіль!
 5. Можете розглядати легкову машину в лізинг будь-якої марки й моделі в місті Дніпро. Компанія також допоможе придбати вантажні автомобілі, спецтехніку, сільгосптехніку, обладнання. Необов’язково купувати новий автомобіль, можна оформити автолізинг бу автомобілів в місті Дніпро. На сайті представлені автомобілі з пробігом із зазначенням всіх технічних характеристик. Знайшли машину, яка подобається, самостійно в інтернеті (Дніпро чи інше місто)? Надішліть посилання фахівцям Best Leasing. Компанія сама зв’язується з продавцями, перевіряє технічний стан машини й надає вам повну інформацію про історію експлуатації автомобіля з експертною оцінкою.
 6. Послуга лізингу відмінно підійде, якщо ви цінуєте свій час і гроші, хочете грамотно використовувати накопичені кошти й швидко отримати машину в місті Дніпро. Фахівці Best Leasing позбавляють від усіх турбот, пов’язаних з паперовою тяганиною. Ви підписуєте 1 документ (Договір) і відпочиваєте, в той час як професіонали готують транспортний засіб до видачі.

Поширені запитання

Що таке спеціальні умови фінансування?

Ми уклали Договір співпраці з найпопулярнішими автомобільними брендами в Україні. Тому, обираючи фінансування від BEST Leasing, ви отримуєте кращі умови лізингу: аванс від 0%, ставку від 0,01%* у гривні.

Як отримати ставку фінансування 0,01%*?

Ставка фінансування залежить від обраних умов: розміру авансу, терміну лізингу, валюти фінансування. Ви можете скористатися готовими розрахунками на сайті або залишити заявку і наш менеджер підбере для вас оптимальні параметри фінансування.

Як отримати аванс 0%?

Аванс 0% надається на нові легкові автомобілі. Залиште заявку на сайті й наш менеджер підбере найвигіднішу комерційну пропозицію згідно з вашими потребами.

Чому лізинг дешевше ніж кредит?

Вигода лізингу автомобіля/техніки полягає в наступному:

 • Значно нижчі початкові витрати
 • Наявність партнерських програм з імпортером і дилером
 • Немає потреби додаткової застави
 • Не більше 8 документів
 • Можна отримати рішення про фінансування без документів, залишивши заявку на сайті
 • Додаткові послуги (сервіс, страхування і т.д.) можна включити в графік платежів

Залишилися питання?

Телефонуйте

(044) 359 0 399

Заїжджайте в гості

м. Київ, вул. Лінійна, 17