BEST Leasing - це просто

Рішення за 30 хв Отримайте рішення щодо фінансування за 30 хвилин не виходячи з дому
Аванс від 15% Дозвольте собі більше сплативши лише 15% від вартості техніки
Оформлення від 1 дня Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку
Партнерські програми Ставка від 0% річних в ГРН в рамках спільних програм з імпортерами та виробниками

Хочу отримати фінансування

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

BEST Leasing - це

15
років роботи
2700
клієнтів
5900
транспортних засобів в лізинг
3,9 млрд. грн.
загальна сума укладених договорів

Лізинг авто в Дніпропетровську

Авто в лізинг в місті Дніпро

Співробітники компанії Best Leasing відзначають високий інтерес мешканців Дніпропетровська до покупки авто в лізинг як серед фізичних осіб, так і серед юридичних. Адже це чудовий спосіб взяти авто в Дніпрі для особистого користування або оновити автопарк з мінімальними витратами для підприємства. Для оформлення послуги потрібен мінімальний пакет документів, а сама процедура швидка й дозволяє отримати авто терміном від 1 дня з моменту подачі заявки. Можна купити в лізинг як нові авто в Дніпрі, так і б у. Спеціалісти Best Leasing допоможуть з вибором транспортного засобу, який максимально відповідає вашому стилю життя або потребам бізнесу.

Як купити авто в лізинг в місті Дніпро?

 • Необов’язково їхати в столицю, – зверніться в будь-який офіційний дилерський центр у вашому місті та визначтеся з моделлю авто.
 • Спеціаліст Best Leasing допоможе сформувати зручний графік виплат, які включають вартість самої машини в лізинг, страхування, реєстрацію, податки та інші обов’язкові платежі.
 • Щоб сісти за кермо автомобіля, достатньо внести мінімальний аванс від 15%. Сума, що залишилася, розподіляється на щомісячні платежі.
 • Ви підписуєте Договір з лізинговою компанією, в якому прописані всі умови фінансування з узгодженим графіком щомісячних виплат.
 • Покупка машини в Дніпрі передбачає фінансування з відсотковою ставкою від 0,01% з терміном виплат від 1 до 5 років.

Чи варто оформляти автолізинг в місті Дніпропетровськ?

 1. Ви економите свої кошти (кошти підприємства). Адже внесення мінімального авансу дозволить забрати авто в експлуатацію. А у вас залишаються вільні гроші для реалізації інвестиційних проєктів.
 2. За вами закріплюється спеціаліст на весь час співпраці. Будь-яку проблему, пов’язану з машиною, зможете вирішити 24/7: питання сервісу, виїзду за кордон, страхові випадки й т.д.
 3. Бонуси для юридичних осіб: щоб купити автомобіль в лізинг (Дніпропетровськ, Кам’янське, Кривий Ріг й інші міста) не потрібно вносити застав, адже заставним майном виступає сам автомобіль. Амортизація предмета лізингу здійснюється на балансі вашого підприємства, тому зменшуються податкові витрати. Ви отримуєте податковий кредит на всю вартість транспортного засобу.
 4. Швидке оформлення. Можете заповнити коротку заявку на сайті й отримати рішення про фінансування вже через 30 хвилин на вказану електронну пошту. У компанії Best Leasing мінімальний відсоток відмов, фахівці не вимагають від вас офіційних доходів, – головне зрозуміти суть бізнесу. Для оформлення знадобиться не більше 8 документів, і вже за 1 день можна отримати автомобіль!
 5. Можете розглядати легкову машину в лізинг будь-якої марки й моделі в місті Дніпро. Компанія також допоможе придбати вантажні автомобілі, спецтехніку, сільгосптехніку, обладнання. Необов’язково купувати новий автомобіль, можна оформити автолізинг бу автомобілів в місті Дніпро. На сайті представлені автомобілі з пробігом із зазначенням всіх технічних характеристик. Знайшли машину, яка подобається, самостійно в інтернеті (Дніпро чи інше місто)? Надішліть посилання фахівцям Best Leasing. Компанія сама зв’язується з продавцями, перевіряє технічний стан машини й надає вам повну інформацію про історію експлуатації автомобіля з експертною оцінкою.
 6. Послуга лізингу відмінно підійде, якщо ви цінуєте свій час і гроші, хочете грамотно використовувати накопичені кошти й швидко отримати машину в місті Дніпро. Фахівці Best Leasing позбавляють від усіх турбот, пов’язаних з паперовою тяганиною. Ви підписуєте 1 документ (Договір) і відпочиваєте, в той час як професіонали готують транспортний засіб до видачі.

Часто задавані питання про Лізинг авто в Дніпропетровську

 • Як взяти фуру в лізинг?

 • Чи є у вас каталог автомобілів для лізингу?

 • Що таке лізинг авто?

 • Хто займається ремонтом авто в лізингу?