-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Лізинг авто у Дніпрі

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

RAV4

TOYOTA

881 050 грн

Вартість авто

21 119 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

3008

PEUGEOT

1 237 378 грн

Вартість авто

29 359 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
OPEL  MOKKA

MOKKA

OPEL

805 579 грн

Вартість авто

19 374 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

C3 AIRCROSS

CITROEN

818 468 грн

Вартість авто

19 268 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 3 роки. У платіж включено усі реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

Спочатку рішення, потім документи!

Не витрачайте час на збір документів, заповніть просту on-line форму та отримате рішення про фінансування вже за 30 хв!

Новини

Передача інформації щодо боржників до Кредитного реєстру Національного банку України

22.06.2024

Детальніше

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

28.03.2024

Детальніше

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

15.03.2024

Детальніше

Лізинг авто в Дніпрі

Авто в лізинг в місті Дніпро

Співробітники компанії Best Leasing відзначають високий інтерес мешканців Дніпропетровська до покупки авто в лізинг як серед фізичних осіб, так і серед юридичних. Адже це чудовий спосіб взяти авто в Дніпрі для особистого користування або оновити автопарк з мінімальними витратами для підприємства. Для оформлення послуги потрібен мінімальний пакет документів, а сама процедура швидка й дозволяє отримати авто терміном від 1 дня з моменту подачі заявки. Можна купити в лізинг як нові авто в Дніпрі, так і б у. Спеціалісти Best Leasing допоможуть з вибором транспортного засобу, який максимально відповідає вашому стилю життя або потребам бізнесу.

Як купити авто в лізинг в місті Дніпро?

 • Необов’язково їхати в столицю, – зверніться в будь-який офіційний дилерський центр у вашому місті та визначтеся з моделлю авто.
 • Спеціаліст Best Leasing допоможе сформувати зручний графік виплат, які включають вартість самої машини в лізинг, страхування, реєстрацію, податки та інші обов’язкові платежі.
 • Щоб сісти за кермо автомобіля, достатньо внести мінімальний аванс від 15%. Сума, що залишилася, розподіляється на щомісячні платежі.
 • Ви підписуєте Договір з лізинговою компанією, в якому прописані всі умови фінансування з узгодженим графіком щомісячних виплат.
 • Покупка машини в Дніпрі передбачає фінансування з відсотковою ставкою від 0,01% з терміном виплат від 1 до 5 років.

Особливості оформлення автолізингу в місті Дніпропетровськ

 1. Ви економите свої кошти (кошти підприємства). Адже внесення мінімального авансу дозволить забрати авто в експлуатацію. А у вас залишаються вільні гроші для реалізації інвестиційних проєктів.
 2. За вами закріплюється спеціаліст на весь час співпраці. Будь-яку проблему, пов’язану з машиною, зможете вирішити 24/7: питання сервісу, виїзду за кордон, страхові випадки й т.д.
 3. Бонуси для юридичних осіб: щоб купити автомобіль в лізинг (Дніпропетровськ, Кам’янське, Кривий Ріг й інші міста) не потрібно вносити застав, адже заставним майном виступає сам автомобіль. Амортизація предмета лізингу здійснюється на балансі вашого підприємства, тому зменшуються податкові витрати. Ви отримуєте податковий кредит на всю вартість транспортного засобу.
 4. Швидке оформлення. Можете заповнити коротку заявку на сайті й отримати рішення про фінансування вже через 30 хвилин на вказану електронну пошту. У компанії Best Leasing мінімальний відсоток відмов, фахівці не вимагають від вас офіційних доходів, – головне зрозуміти суть бізнесу. Для оформлення знадобиться не більше 8 документів, і вже за 1 день можна отримати автомобіль!
 5. Можете розглядати легкову машину в лізинг будь-якої марки й моделі в місті Дніпро. Компанія також допоможе придбати вантажні автомобілі, спецтехніку, сільгосптехніку, обладнання. Необов’язково купувати новий автомобіль, можна оформити автолізинг бу автомобілів в місті Дніпро. На сайті представлені автомобілі з пробігом із зазначенням всіх технічних характеристик. Знайшли машину, яка подобається, самостійно в інтернеті (Дніпро чи інше місто)? Надішліть посилання фахівцям Best Leasing. Компанія сама зв’язується з продавцями, перевіряє технічний стан машини й надає вам повну інформацію про історію експлуатації автомобіля з експертною оцінкою.
 6. Послуга лізингу відмінно підійде, якщо ви цінуєте свій час і гроші, хочете грамотно використовувати накопичені кошти й швидко отримати машину в місті Дніпро. Фахівці Best Leasing позбавляють від усіх турбот, пов’язаних з паперовою тяганиною. Ви підписуєте 1 документ (Договір) і відпочиваєте, в той час як професіонали готують транспортний засіб до видачі.

Контакти нашого представництва в Дніпрі:

Моб.: (067) 218 18 38
Email: dnepr2@bestleasing.com.ua

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */