-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

JAC вантажівки в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

JAC N-56

N-56

JAC

1 104 840грн

Вартість авто

18 746 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
JAC Sunray Cargo

Sunray Cargo

JAC

уточнюйте у менеджера

Вартість авто

уточнюйте у менеджера

Щомісячний платіж

Подати заявку
JAC Sunray bus

Sunray bus

JAC

уточнюйте у менеджера

Вартість авто

уточнюйте у менеджера

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Вантажні авто JAC

Купити вантажівку JAC в Україні

Не кожен бажаючий придбати вантажний автомобіль (Київ або інше місто) має в своєму розпорядженні достатній бюджет. Саме автолізинг стає відмінним рішенням взяти вантажівку, якщо власних накопичених коштів не вистачає. Спільна партнерська програма з китайським брендом JAC в Україні дозволить купити вантажне авто на вигідних умовах. Комерційна лінійка машин JAC представлена ​​як малогабаритним, так і середньотонажним вантажним транспортом. Уклавши Договір лізингу, ви продовжуєте займатися бізнесом, ваші співробітники їздять на надійних автомобілях JAC, компанія веде діяльність без простоїв. При цьому ви й не згадуєте про продовження страховки або проходження планового ТО вантажної машини – все це за вас може організувати компанія BEST Leasing. Вам залишається тільки вносити щомісячні платежі за машину за узгодженим графіком.

Вантажівка JAC, яка ціна?

 • Виберіть машину під потреби свого бізнесу: для перевезення вантажів або пасажирів. Зверніться в автосалон за покупкою, – Україна може похвалитися розвиненою мережею дилерських центрів JAC! Наприклад, Київ має відразу п’ять дилерів, тому купити вантажівку просто!
 • Обговоріть з нашим фахівцем умови фінансування вантажних авто, які будуть зафіксовані в Договорі лізингу.
 • Ви можете дозволити собі будь-який комерційний автомобіль з мінімальними початковими вкладеннями, адже перший внесок за нашою програмою становить всього від 15% вартості авто. І можете забирати машину і використовувати за своїми потребами!
 • Ціна на вантажівки JAC залежить від обраних умов фінансування: термін лізингу до 5 років, ставка від 0,01%.
 • Підберіть найбільш гнучкий графік щомісячних платежів: наш фахівець допоможе сформувати класичний графік, індивідуальний або з урахуванням сезонності бізнесу.

Переваги купити JAC вантажівку

 1. На відміну від покупки автомобіля в Україні за готівку або іншими способами, ми пропонуємо комплекс послуг, який мінімізує час і витрати: оформлення документів при реєстрації, страхування КАСКО й ОСЦПВ, сервісна підтримка лягають на плечі BEST Leasing.
 2. Вантажівка в лізинг не підлягає відчуженню або арешту, а також не може бути вилучена для погашення податкових зобов’язань вашої компанії.
 3. Лізингові платежі відносяться на собівартість продукції, тому ви зменшуєте базу оподаткування з податку на прибуток. Амортизація авто за рахунок витрат з утримання та ремонту – відмінний спосіб знизити податковий тягар.
 4. При лізингу 100% вартості сплаченого в BEST Leasing ПДВ підлягає заліку, – ви зможете скоротити свої витрати ще на 20%.
 5. Не позичаєте гроші та не вилучаєте з обороту велику суму, щоб оновити автопарк вантажівок. Оплачуєте аванс, а щомісячні виплати зможете вносити вже з заробітку на машині.
 6. За бажанням можете укласти додатковий договір сервісу на вантажівку JAC (ціна залежить від переліку послуг в Договорі) – і користуватися послугами на СТО за спеціальними цінами й без черг. До того ж  сервісний платіж відноситься на валові витрати та зменшує податок на прибуток!

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */