BEST Leasing - це просто

Рішення за 30 хв Отримайте рішення щодо фінансування за 30 хвилин не виходячи з дому
Аванс від 15% Дозвольте собі більше сплативши лише 15% від вартості техніки
Оформлення від 1 дня Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку
Партнерські програми Ставка від 0% річних в ГРН в рамках спільних програм з імпортерами та виробниками

Хочу отримати фінансування

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

BEST Leasing - це

15
років роботи
2700
клієнтів
5900
транспортних засобів в лізинг
3,9 млрд. грн.
загальна сума укладених договорів
Залишилися питання?

office@bestleasing.com.ua

Автолізинг в місті Херсон

Купити авто в лізинг в Херсоні

Придбання автомобіля забирає багато часу й енергії на пошуки гарного варіанту під ваш бюджет і потреби, а потім ще на оформлення. Хочете взяти машину в Україні на максимально вигідних фінансових умовах і уникнути клопоту при покупці? Розгляньте автолізинг в місті Херсон чи області (наприклад, Каховка, Нова Каховка). Достатньо внести мінімальний першочерговий платіж, щоб кермувати автомобілем. Лізингова компанія самостійно займається документальними питаннями з оформлення.

Як купити автомобілі в лізинг в Херсоні?

 • Визначтеся з потрібною маркою: орієнтуйтеся на цілі, для яких потрібна машина. Спеціалісти допоможуть вибрати найкращий для вас транспортний засіб, враховуючи побажання або специфіку бізнесу.
 • Потрібно внести мінімальний аванс від 15%, щоб автомобіль надійшов у ваше повне розпорядження. Чим більша сума авансу, тим менші щомісячні виплати.
 • Разом з фінансовим спеціалістом Best Leasing узгодите графік платежів, які будете вносити щомісяця. Кожен платіж містить в собі частину вартості авто (за мінусом авансу), реєстрацію, страхування КАСКО й ОСЦПВ, обов’язкові податки. Таким чином, нема потреби вилучати з обороту відразу велику суму на покупку.
 • Умови фінансування, щоб купити авто в лізинг в місті Херсон: термін виплат від 1 до 5 років, відсоткова ставка від 0,01% в гривні.

Лізинг авто в Херсоні, які вигоди?

 1. Ви отримуєте потрібний транспортний засіб (легкові й вантажні машини, спецтехніка, сільгосптехніка, обладнання) з мінімальними початковими вкладеннями. Вносите аванс, а потім виплачуєте вартість, що залишилася, за графіком, не втрачаючи можливості планування своїх (або бізнесу) грошових потоків.
 2. Для оформлення покупки знадобиться мінімальний пакет документів для фізичних і юридичних осіб. Ви підписуєте 1 документ — Договір з компанією Best Leasing, всі інші юридичні питання з оформлення авто в Херсоні компанія бере на себе.
 3. Можете розглянути б у автомобілі в лізинг в місті Херсон або купити нові. Скористайтеся каталогом і перегляньте на сайті машини з пробігом, — авто в лізинг в місті Херсон вибирайте під свої потреби. Не знайшли потрібну марку? Надішліть посилання з будь-якого автомайданчику в інтернеті на автомобіль, який хочете взяти. Рішення про фінансування надійде на вказану електронну пошту вже через 30 хвилин.
 4. Юридичним особам надається податковий кредит на всю вартість покупки. Не потрібно залишати заставне майно. Ви також отримуєте можливість економії в оподаткуванні.

Часто задавані питання про Автолізинг в місті Херсон

 • Чи є у вас каталог автомобілів для лізингу?

 • Як оформити лізинг на спецтехніку?

 • Чому авто в лізинг дешевше ніж кредит?

 • Які в вас терміни лізингу автомобілів?