-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Лізинг авто в Херсоні

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

RAV4

TOYOTA

881 050 грн

Вартість авто

21 119 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

3008

PEUGEOT

1 237 378 грн

Вартість авто

29 359 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
OPEL  MOKKA

MOKKA

OPEL

805 579 грн

Вартість авто

19 374 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

C3 AIRCROSS

CITROEN

818 468 грн

Вартість авто

19 268 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 3 роки. У платіж включено усі реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

Спочатку рішення, потім документи!

Не витрачайте час на збір документів, заповніть просту on-line форму та отримате рішення про фінансування вже за 30 хв!

Новини

Передача інформації щодо боржників до Кредитного реєстру Національного банку України

22.06.2024

Детальніше

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

21.06.2024

Детальніше

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

29.05.2024

Детальніше

Авто в лізинг в місті Херсон

Купити авто в лізинг в Херсоні

Придбання автомобіля забирає багато часу й енергії на пошуки гарного варіанту під ваш бюджет і потреби, а потім ще на оформлення. Хочете взяти машину в Україні на максимально вигідних фінансових умовах і уникнути клопоту при покупці? Розгляньте автолізинг в місті Херсон чи області (наприклад, Каховка, Нова Каховка). Достатньо внести мінімальний першочерговий платіж, щоб кермувати автомобілем. Лізингова компанія самостійно займається документальними питаннями з оформлення.

Як купити автомобілі в лізинг в Херсоні?

  • Визначтеся з потрібною маркою: орієнтуйтеся на цілі, для яких потрібна машина. Спеціалісти допоможуть вибрати найкращий для вас транспортний засіб, враховуючи побажання або специфіку бізнесу.
  • Потрібно внести мінімальний аванс від 15%, щоб автомобіль надійшов у ваше повне розпорядження. Чим більша сума авансу, тим менші щомісячні виплати.
  • Разом з фінансовим спеціалістом Best Leasing узгодите графік платежів, які будете вносити щомісяця. Кожен платіж містить в собі частину вартості авто (за мінусом авансу), реєстрацію, страхування КАСКО й ОСЦПВ, обов’язкові податки. Таким чином, нема потреби вилучати з обороту відразу велику суму на покупку.
  • Умови фінансування, щоб купити авто в лізинг в місті Херсон: термін виплат від 1 до 5 років, відсоткова ставка від 0,01% в гривні.

Лізинг авто в Херсоні, які переваги?

  1. Ви отримуєте потрібний транспортний засіб (легкові й вантажні машини, спецтехніка, сільгосптехніка, обладнання) з мінімальними початковими вкладеннями. Вносите аванс, а потім виплачуєте вартість, що залишилася, за графіком, не втрачаючи можливості планування своїх (або бізнесу) грошових потоків.
  2. Для оформлення покупки знадобиться мінімальний пакет документів для фізичних і юридичних осіб. Ви підписуєте 1 документ — Договір з компанією Best Leasing, всі інші юридичні питання з оформлення авто в Херсоні компанія бере на себе.
  3. Можете розглянути б у автомобілі в лізинг в місті Херсон або купити нові. Скористайтеся каталогом і перегляньте на сайті машини з пробігом, — авто в лізинг в місті Херсон вибирайте під свої потреби. Не знайшли потрібну марку? Надішліть посилання з будь-якого автомайданчику в інтернеті на автомобіль, який хочете взяти. Рішення про фінансування надійде на вказану електронну пошту вже через 30 хвилин.
  4. Юридичним особам надається податковий кредит на всю вартість покупки. Не потрібно залишати заставне майно. Ви також отримуєте можливість економії в оподаткуванні.

Контакти нашого представництва в Херсоні:

Моб.: (067) 549 97 02
Email: Herson@bestleasing.com.ua

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */