-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Спецтехніка в лізинг з авансом від 20% нова та з пробігом

Подати заявку

тільки
паспорт і код

аванс
від 20%

потужна спецтехніка
під потреби бізнесу

рішення
за 30 хв

Вкажіть параметри:

Валюта фінансування:

UAH

USD

платежі здійснюються в грн

грн

Бажаєте:

Нове

Б/в

Аванс

30%

грн

30%

70%

Термін фінансування

міс

12

36

Платіж сформований орієнтовно. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, в компанію.

Середньомісячний платіж:

00грн

Отримати детальний графік платежів

*Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Оберіть необхідний предмет лізингу

Екскаватори

 • Аванс від 20%
 • Нові та з пробігом гусенічні, міні, ланцюгові та інші види

Бульдозери

 • Аванс від 20%
 • Нові та з пробігом гусенічні, колісні та інші види

Навантажувачі

 • Аванс від 20%
 • Нові та з пробігом вилкові, ковшові та інші види

Котки

 • Аванс від 20%
 • Нові та б/в грунтові, дорожні котки для вашого бізнесу

Оформити спецтехніку ШВИДКО

Залиште заявку онлайн

2 хв

Отримайте персональну пропозицію

30 хв

Надайте документи

Копія паспорту директора
Копія ІПН

Підпишіть договір

1 година

Отримайте спецтехніку

1 година

Залиште заявку онлайн

2 хв

Отримайте персональну пропозицію

30 хв

Надайте документи

Копія паспорту директора
Копія ІПН
Фінансові документи

Підпишіть договір

1 година

Отримайте спецтехніку

1 година

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНУ СПЕЦТЕХНІКУ?

Необхідна техніка точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Лізинг спецтехніки

Нова або Бу спецтехніка в лізинг

Best Leasing має великий досвід фінансування спеціальної та будівельної техніки, надає просте і ефективне рішення, яким користуються багато світових компаній. Ми пропонуємо лізинг спеціальної техніки широкого цінового діапазону, наприклад самоскиди, екскаватори, бетонозмішувачі, навантажувачі тощо. Висока вартість не завжди дозволяє купити відразу потрібну спеціальну машину. В такому випадку хорошим варіантом виступають лізингові компанії – спецтехніка з фінансуванням від Best Leasing підбирається виключно під ваші вимоги. Щоб збільшити або оновити автопарк, не обов’язково вилучати велику суму з бюджету на купівлю спецтехніки, – скористайтеся простою процедурою оформлення за короткий термін, купіть спеціальну техніку в лізинг, отримуйте дохід від використання, а з доходу виплачуйте щомісячні платежі. Це раціональний спосіб розподілу особистих фінансових коштів або для бізнесу.

Умови лізингу

 • Ви оплачуєте аванс від 20% від загальної вартості техніки і отримуєте її в користування.
 • Разом з фінансовим фахівцем, який закріплюється за вами на весь період співпраці, сформуєте адаптований під ваш бізнес графік щомісячних платежів (термін виплат до 5 років), розглянете різні варіанти графіків, в тому числі і з урахуванням сезонності вашого бізнесу.
 • Ми пропонуємо лізинг спецтехніки для фізичних осіб і для бізнесу з відсотковою ставкою від 0,01% в гривні.
 • Купівля передбачає наявність мінімального пакету документів. Ми не вимагаємо офіційного підтвердження ваших доходів, – головне розуміти специфіку вашої діяльності.
 • Ви отримуєте комплексну послугу, адже ми беремо на себе реєстрацію, страхування, сервісний супровід, і ви не витрачаєте час на документальне оформлення. Крім того, всі витрати з оформлення розподіляються рівномірно на щомісячні платежі.

Переваги лізингу спецтехніки

 • Невеликі початкові витрати. Щоб лізингова спецтехніка була в вашому розпорядженні, досить зробити початковий внесок.
 • Ви можете самостійно вибрати спеціальну техніку і продавця. Не важливо, чи розглядаєте ви лізинг бу спецтехніки як юридична особа або як фізична, відправте лізинговій компанії посилання на потрібну спеціальну машину. Можете вибрати автокрани, екскаватори, бетонозмішувачі, евакуатори, компресори, комунальну і дорожню техніку і інші машини, представлені на українському ринку. Якщо не знаєте, яка саме спеціальна машина потрібна для забезпечення вашої діяльності, фахівець Best Leasing допоможе з підбором.
 • Вся спецтехніка бу в лізинг (Україна) пропонується вам з відображенням реального стану і після внесення авансу вже готова до експлуатації. Для нас важливо, щоб ви залишилися задоволені придбанням.
 • Фінансування нової або бу техніки дає вигоду в оподаткуванні, адже у компанії буде податковий кредит на всю вартість спеціальної техніки. Комісія Best Leasing не обкладається ПДВ, що дозволяє заощадити 20% від суми комісії.
 • З виплатою всієї суми за вашим бажанням Best Leasing може переоформити спецтехніку на вас або третю особу (фізична або юридична особа).
 • Ми розуміємо цінність ресурсу часу і грошей, тому перший зворотний зв’язок відправляємо на зазначену пошту протягом 30 хвилин після заповнення. Далі разом з нашим фінансовим фахівцем обговоріть всі етапи угоди, підпишіть договір, внесіть аванс і отримайте обрану техніку у власне розпорядження.

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */