-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399

MAN в лізинг з авансом від 30%

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

4х2 EURO 5

MAN

Пробіг км

1 311 065 грн

Вартість авто

уточнюйте у менеджера

Щомісячний платіж

Подати заявку

4х2 EURO 6

MAN

Пробіг км

995 400 грн

Вартість авто

уточнюйте у менеджера

Щомісячний платіж

Подати заявку

6х4 EURO 5

MAN

Пробіг км

1 082 382 грн

Вартість авто

уточнюйте у менеджера

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

BEST Leasing - це просто

Новий та Б/В транспорт

Фінансуємо будь-яке авто та техніку, що є в наявності в Україні

Аванс від 0%*

Аванс лише від вартості авто: від 0% для юридичних осіб, від 10% для фізичних осіб та ФОП

Оформлення
від 1 дня

Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку

Термін договору
до 36 місяців

Обирайте зручний графік сплати щомісячних платежів

3000

клієнтів

Але наші клієнти, перш за все, люди, а не цифри. Нам важливо, аби ви були задоволені послугою лізингу.

17

років на ринку

За цей період ми не припиняли надавати фінансування навіть в кризові для країни періоди.

52%

повторних клієнтів

Для нас це найкращий вау-показник, що ваші потреби повністю задоволені!

Вантажівки MAN в лізинг

Вантажні авто MAN в лізинг

Підприємці та фізичні особи часто шукають можливість оновити автопарк вантажної техніки без великих фінансових витрат. На допомогу приходить довгострокова оренда з правом викупу – лізинг MAN або будь-якого іншого вантажівки. Компанія Best Leasing спільно з брендом MAN розробили спеціальну партнерську програму, яка дозволяє купити МАН в лізинг з мінімальними вкладеннями. Разом з фінансовим фахівцем ви оформите Договір, в якому зафіксуєте всі умови: щомісячні платежі, термін фінансування, процентну ставку і тд. Далі вносите мінімальний аванс і можете розпоряджатися вантажівкою. Протягом усього періоду виплат, вантажівка МАН активно задіяний в роботі, а з закінченням виплат ви можете переоформити вантажний автомобіль на себе (за бажанням – на третю особу).

Умови покупки вантажних машин МАН в лізинг:

 • Визначтеся з потрібною моделлю авто. Чи не впевнені у виборі? Фахівці Best Leasing підберуть транспортний засіб, з огляду на специфіку бізнесу.
 • Сплатіть мінімальний початковий внесок – від 20% від загальної вартості авто. Потім вантажівка MAN переходить у ваше розпорядження.
 • Залишок оплачуйте щомісяця за графіком терміном від 1 до 5 років.
 • Фінансування передбачає процентну ставку – від 0,01% в гривні.
 • Можете купити не новий MAN в лізинг, а з невеликим пробігом, який дозволяє експлуатувати вантажні авто ще не один рік. Вся юридична інформація про використання транспортного засобу буде надана.
 • Компанія Best Leasing фінансує фізичних і юридичних осіб. Для оформлення потрібно надати не більше 8 документів.

Переваги лізингу MAN вантажівок

 • Ви не вилучаєте з обороту мільйони гривень на покупку потрібного транспортного засобу. Оплачуєте аванс і отримуєте МАН в користування. Вартість оформлення, страхування, реєстрації розподіляються на щомісячні платежі, тому навантаження на бюджет – мінімальна.
 • Чи не витрачаєте час на паперову роботу. Всі документи по придбанню МАН оформляє Best Leasing. Ви лише підписуєте 1 Договір, в якому прописані всі умови.
 • Можете укласти додатковий договір сервісу, який передбачає обслуговування на СТО без черги, врегулювання спірних гарантійних і негарантійних питань, розстрочку на оплату сервісних послуг і ін. Бонус для юридичних осіб: сервісний платіж відноситься до валових витрат, зменшуючи податок на прибуток.
 • Для бізнесу: купуючи вантажівку МАН, лізинг дозволяє отримати податковий кредит на всю вартість техніки. Бухгалтерський облік і амортизація авто здійснюється на балансі клієнта. З лізингових платежів не стягується податок на прибуток.
 • Залиште заявку на сайті і отримаєте вигідні умови покупки вантажівки МАН – рішення про фінансування ми відправимо на зазначену вами електронну пошту протягом 30 хвилин

Поширені запитання

Залишилися питання?

Телефонуйте

044 359 0 399

Заїжджайте в гості

м. Київ, вул. Лінійна, 17

/* */