-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

FIAT в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

500 X CROSS

FIAT

грн

Вартість авто

грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
FIAT TIPO

TIPO

FIAT

385 900 грн

Вартість авто

7 297 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

QUBO

FIAT

350 300 грн

Вартість авто

6 677 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

DOBLO PANORAMA

FIAT

410 000 грн

Вартість авто

7 716 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто з авансом від 0%* точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Автомобілі Fiat в лізинг

Чи купляти Фіат в лізинг?

Компанія Best Leasing (Україна) 15 років допомагає фізичним і юридичним особам купувати автомобілі, враховуючи потреби та побажання клієнтів. Якщо ви шукаєте транспортний засіб з яскравим гарним дизайном, розгляньте італійський бренд Fiat, – лізинг цих машин оформляється на вигідних умовах. Ви легко можете отримати ключі від заповітної машини, при цьому не витративши відразу всі заощадження. Можна вибрати нове або купити авто з пробігом Фіат.

Умови покупки машин Фіат

  • Щоб купити Фіат в лізинг, необхідно внести мінімальний аванс від 15%.
  • За кожним клієнтом закріплюється фінансовий спеціаліст, який буде курирувати процес придбання автомобіля і буде з вами на зв’язку протягом усього співробітництва.
  • Разом з фахівцем ви сформуєте зручний графік платежів, адаптований під ваші можливості, з щомісячними виплатами терміном до 5 років. З внесенням останнього платежу автомобіль Fiat переоформляється на вас (за бажанням – на третю особу) і ви стаєте його єдиним повноправним власником!
  • Умови покупки автомобіля Fiat передбачають фінансування з відсотковою ставкою від 0,01% в гривні.
  • Купуючи нову машину або бу авто Fiat, всі витрати з оформлення автомобіля, реєстрації, страхування КАСКО і ОСАГО рівномірно розподілені на щомісячні платежі, тому ви не витрачаєте відразу велику суму на придбання машини.

Лізинг на Фіат в Україні

Машини італійського бренду дуже популярні в нашій країні. Зверніться в офіційний автосалон в столиці або будь-якому місті України, щоб придбати новий Фіат, – лізинг в місті Київ давно став затребуваною послугою. Якщо плануєте купити бу авто Фіат, надішліть нам посилання на вподобаний автомобіль. Ми самі домовляємося з продавцями машин, проводимо технічну експертизу, щоб ви залишилися задоволені придбанням авто з пробігом Fiat. Звертаючись в Best Leasing, вам не потрібно переживати за паперове оформлення автомобіля, адже цим займаються професіонали нашої компанії. Щоб купити авто Фіат в лізинг в Україні, не потрібно довго чекати, адже процедура оформлення легка і швидка, – не більше 2 днів. Ви підписуєте 1 документ – договір з Best Leasing, а далі насолоджуєтеся комфортом в поїздках. Купити бу авто Фіат або новий Fiat в лізинг – вибір за вами. Ми надаємо високий сервіс, при якому ціна повністю відповідає якості. Ми цінуємо ваш час, тому швидко приймаємо рішення про фінансування. Вам лише потрібно оформити заявку на нашому сайті і вже через 30 хвилин ми відправимо на вказаний email рішення і відповімо на всі ваші запитання.

 

 

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */