-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

TOYOTA в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Rav 4

Toyota

1 295 740 грн

Вартість авто

21 777 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Camry

Toyota

1 155 140 грн

Вартість авто

19 490 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Corolla

Toyota

765 900 грн

Вартість авто

13 074 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Toyota  Yaris Cross Hybrid

Yaris Cross Hybrid

Toyota

1 025 640 грн

Вартість авто

17 335 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто з авансом від 0%* точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

МАШИНИ ТОЙОТА В ЛІЗИНГ

ЧИ ВАРТО КУПИТИ TOYOTA В КРЕДИТ?

Варіант купити Toyota в кредит розглядають люди, у яких немає значних зберігань, але є бажання придбати надійне авто із лінійки японського виробника. Купуючи Toyota в лізинг, ви реалізуєте свою мрію з мінімальними витратами. Щоб сісти за кермо нової машини, достатньо внести аванс. Це збереже ваші заощадження, оскільки ви будете вносити платежі за користування автомобілем щомісячно. Best Leasing бере на себе всі документальні клопоти, чого не роблять банки, і витрати на реєстрацію, страхування, експлуатацію транспортного засобу включаються в щомісячні платежі. Для порівняння, якщо ви вирішите купити автомобіль в кредит, з оформленням доведеться розбиратися самостійно.

ПЕРЕВАГИ ПОКУПКИ TOYOTA В ЛІЗИНГ

  • за 30 хвилин підготуємо рішення щодо фінансування покупки Toyota в лізинг;
  • для оформлення просимо надати не більше 8 документів; не наполягаємо на офіційних доходах − нам важливо розуміти суть ваших грошових надходжень бізнесу;
  • Аванс від 0% для юридичних осіб вже з врахуванням реєстраційних витрат та страхування
  • Аванс від 0% для фізичних осіб вже з врахуванням реєстраційних витрат та страхування
  • Реальна можливість отримати авто без авансуразом з податковим кредитом на всю вартість авто
  • Рівномірне навантаження на бюджет
  • Визначений пакет документів

КУПИТИ TOYOTA В ЛІЗИНГ В КИЄВІ

Лізинг Toyota – це серйозний грошовий вклад, і таке рішення має бути вигідним, в першу чергу, для вас. Купити Toyota corolla в лізинг або будь-яку модель від Best Leasing просто! Мешканці Києва та інших міст України можуть вибрати машину в будь-якому дилерському центрі, на торговому майданчику (для Toyota з пробігом) або заповнити форму на нашому сайті (і ми підберемо новий або авто з пробігом згідно з вашими побажаннями). А власників бізнесу зацікавлять комерційні автомобілі Toyota в лізинг, які відповідають професійним вимогам діяльності компанії. Зв’яжіться з нами, і фінансовий спеціаліст з радістю допоможе здійснити вашу мрію − придбати авто з мінімальними витратами!

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */