-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

АВТОСТРАХУВАННЯ

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (ОСЦПВ) – Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю, майну потерпілих внаслідок ДТП.

Оформити ОСЦПВ

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ (ДЦВ) – Розширення страхового захисту (страхового покриття) для відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю або майну потерпілих внаслідок ДТП (якщо суми страхового покриття полісу ОСЦПВ недостатньо).

Оформити ДЦВ

ЗЕЛЕНА КАРТА – Міжнародний договір обов’язкового страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю, майну потерпілих внаслідок ДТП, який діє на території країн-членів системи «Зелена карта».

Оформити Зелену карту

КАСКО – це добровільний вид страхування автомобілів від ризиків, в результаті яких йому може бути завдано збитків, і від незаконного заволодіння.

Оформити КАСКО

СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ – добровільний вид страхування, який надає захист застрахованим особам на випадок розладу здоров’я або втрати працездатності в результаті нещасного випадку.

Оформити Страхування від нещасного випадку

СТРАХУВАННЯ МАЙНА

Добровільний вид страхування, який покриває ризики знищення або нанесення шкоди майну, що відбулися в результаті подій, визначених договором.

Оформити Страхування майна

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Добровільний вид страхування, який забезпечує можливість виплати коштів за надання медичних послуг Застрахованим особам у разі розладу здоров’я.

Оформити Медичне страхування

ІНШІ ВИДИ

ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ – допоможе уникнути непередбачених витрат, які можуть виникнути під час поїздки за кордон в результаті розладу здоров’я, нещасного випадку або інших неприємностей.

Оформити Туристичне страхування

СТРАХУВАННЯ ВІД ШТРАФІВ – договір страхування, який компенсує адміністративні штрафи поліції за найпоширеніші порушення правил дорожнього руху.

Оформити Страхування від штрафів

Переваги страхування для вас

  • Співпрацюємо з надійними українськими страховими компаніями.
  • Підбираємо пакет страхування без «підводних каменів»: пропонуємо вам оптимальний страховий тариф.
  • Надаємо юридичний супровід договору протягом усього спільного співробітництва.
  • Із настанням страхового випадку захищаємо ваші інтереси.
/* */