BEST Leasing - це просто

Рішення за 30 хв Отримайте рішення щодо фінансування за 30 хвилин не виходячи з дому
Аванс від 15% Дозвольте собі більше сплативши лише 15% від вартості техніки
Оформлення від 1 дня Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку
Партнерські програми Ставка від 0% річних в ГРН в рамках спільних програм з імпортерами та виробниками

Хочу отримати фінансування

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

BEST Leasing - це

15
років роботи
2700
клієнтів
5900
транспортних засобів в лізинг
3,9 млрд. грн.
загальна сума укладених договорів
Залишилися питання?

office@bestleasing.com.ua

Автомобілі в лізинг в Чернігові

Як купити авто в лізинг в місті Чернігів?

Якщо шукаєте надійний та простий спосіб придбання автомобіля, розгляньте лізинг. Це комплексна послуга фінансування всіх транспортних засобів будь-якої марки різної вартості. Щоб оформити лізинг авто в Чернігові або області (Ніжин, Прилуки та інші міста) необов’язково їхати в столицю, адже угода укладається без прив’язки до міста. Ви отримуєте не просто гроші на покупку машини, а послугу, яка включає реєстрацію, страхування КАСКО й ОСЦПВ, врегулювання страхових випадків, сервісний супровід.

Як оформити лізинг авто в місті Чернігів?

 • Зверніться в офіційний автосалон, який локально найбільш зручний та виберіть потрібний автомобіль. Можете розглядати машини різних марок і цін. Не впевнені у виборі? Спеціаліст допоможе з підбором автомобіля, який максимально відповідає вашим запитам.
 • Щоб отримати авто у своє користування, необхідно внести мінімальний аванс від 15%. Чим більший першочерговий внесок, тим менші будуть щомісячні платежі.
 • Спеціаліст Best Leasing допоможе сформувати графік щомісячних виплат терміном від 1 до 5 років, який фіксується в Договорі.
 • Покупка автомобіля в лізинг (Чернігів) передбачає відсоткову ставку від 0,01% в гривні.

Чи вигідний автолізинг в місті Чернігів? 

 1. Ви зможете швидко отримати потрібний транспортний засіб з мінімальними початковими витратами: вносите аванс і отримуєте машину в експлуатацію (видача від 1 дня).
 2. Економите кошти, адже в графік платежів включені й рівномірно розподілені всі обов’язкові платежі при покупці машини.
 3. Вся процедура отримання транспортного засобу дуже проста: потрібно вибрати машину й надати не більше 8 документів для оформлення. Best Leasing не вимагає офіційних доходів, важливо лише розуміти суть вашого бізнесу. Не потрібно витрачати час на документальну роботу, — всі клопоти компанія бере на себе.
 4. Можете купити бу авто в Чернігові в лізинг, надіславши посилання на бажаний автомобіль. Не варто переживати за технічний стан машини, адже ви отримаєте експертну оцінку авто без прихованих деталей. На сайті Best Leasing є каталог автомобілів з пробігом різного цінового діапазону, — можете розглянути та за необхідності поставити запитання спеціалістам.
 5. Для юридичних осіб надається податковий кредит на всю вартість транспортного засобу.

Часто задавані питання про Автомобілі в лізинг в Чернігові

 • Чи є у вас каталог автомобілів для лізингу?

 • Як взяти фуру в лізинг?

 • Скільки чекати рішення про фінансування?

 • Які в вас терміни лізингу автомобілів?