-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Основна місія

Ми могли б написати, що наша місія полягає у тому, щоб зробити послугу лізингу простою та доступною кожному українцю. Але так роблять і всі інші...
Ми ж перетворюємо лізинг на мистецтво - мистецтво бути корисним,
мистецтво бути The BEST!

Хто ми?

Хто ми?

Best Leasing - це команда професіоналів, які впевнені в тому, що життя має бути комфортним. А все, що стосується комфорту у використанні автомобілів та іншої техніки - забезпечимо ми!
18
років роботи
3000
клієнтів
6400
транспортних засобів в лізингу
4,8 млрд. грн.
загальна сума договорів лізингу

Історія компанії

2005-2006 2007 2008 2010 2012 2013 2014 2017 2018 2020 2021
ТОВ "Бест Лізинг» (Best Leasing) — українська лізингова компанія, створена компанією TBIF Financial Services B.V. (Амстердам, Нідерланди). Best Leasing зареєстрована 15 листопада 2005 року. В січні 2006 року компанія зареєстрована в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, і отримала право надавати послуги фінансового лізингу. В 2006 році було збільшено статутний капітал Best Leasing до 15 млн. грн.
Best Leasing вступила в члени Асоціації "Українське об'єднання лізингодавців" - це єдина професійна галузь в Україні, учасники якої представляють 80% ринку фінансового лізингу України. В Асоціацію входять видатні лізингові компанії, котрі розділяють європейські цінності і ведуть свою діяльність, базуючись на Кодексі етики Асоціації. Best Leasing - серед їх числа.
Статутний капітал Best Leasing збільшується до 35,35 млн. грн. В цьому ж році компанія входить в ТОП-10 лізингових компаній України.
Діяльність Best Leasing відмічена такими ключовими подіями та результатами: компанія стає ексклюзивним партнером RCI Банку за програмою «Renault Leasing»; за кількістю укладених за рік договорів, Best Leasing досягла 8%-ї частки ринку, а за вартістю укладених за рік договорів її частка становила 2,6%. В цьому ж році компанія зайняла 9-е місце серед провідних лізингових компаній в Україні.
Показники рентабельності, капіталу й активів компанії як і раніше знаходяться на високому рівні. Best Leasing стає ексклюзивним партнером RCI Банку за програмою «Nissan Leasing»
Реалізуються партнерські програми з провідними постачальниками автомобілів:
- «Peugeot Leasing»
- «Citroen Leasing»
Реалізуються спеціальні партнерські програми, які дозволяють максимально знизити відсоткову ставку та мінімізувати усі формальні процедури при придбанні автомобіля в лізинг:
-«Infiniti Finance»
-«GAZ Finance»
Запуск online лізингового калькулятора — спеціального інструменту на сайті, за допомогою якого кожен клієнт може самостійно здійснити приблизний розрахунок фінансування і сформувати графік платежів.
Best Leasing продовжує розробляти доступні умови фінансування та запускає програми «Toyota Leasing», «Mercedes-Benz Leasing», «Lexus Leasing»
Best Leasing уже 15 років на ринку надає послуги оперативного та фінансового лізингу. За цей час послугами компанії скористувалися понад 3000 клієнтів. Best Leasing уклала угод на суму більше 3,9 млрд. грн і передала в лізинг понад 5900 транспортних засобів. Компанія створює нові та удосконалює діючі партнерські програми разом з дилерами та імпортерами.
BEST Leasing – один із лідерів надання лізингу авто та техніки з представництвами по всій Україні. Команда складає понад 80 топових спеціалістів у різних сферах. Можемо бути гордими високим рівнем достатності капіталу – 26%. У найближчі 5 років плануємо збільшити річний прибуток компанії та EBITDA у 1,6 разів!

Рейтинги та нагороди

plug in ukraine

ДИПЛОМ учасника

Другої міжнародної виставки електротранспорту та гібридів
rewards-item1

СЕРТИФІКАТ

на підтвердження того факту, що Best Leasing є дійсним членом Асоціації
рейтинг топ 100

СЕРТИФІКАТ

Надійний партнер для бізнесу "Топ-100 рішення для бізнесу"
rewards-item1

ГРАМОТА

за активність в популяризації лізингу як фінансової послуги в Україні
Наша команда

Людмила Золотарьова

Генеральний директор

Мазаєв Станіслав

Заступник Генерального директора -
керівник юридичного департаменту

Смоляр Олексій

Фінансовий
директор

Антоненко Дмитро

Директор з продажів та маркетингу

Бутова Марина

Керівник департаменту ризик-менеджменту

Керівництво компанії

Золотарьова Людмила Семенівна – Генеральний директор
Мазаєв Станіслав Олександрович – член Дирекції
Генеральний директор Золотарьова Л.С.: 1%; особи, частка яких перевищує 5% Статутного капіталу: ТОВ «НВЛ» (ідентифікаційний код/код за ЄДРПОУ 36281135).

 

 

 

/* */