-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

JAC в лізинг з авансом від 30%

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

JAC JS3

JS3

JAC

705 000 грн

Вартість авто

12 080 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
JAC J7

J7

JAC

617 000 грн

Вартість авто

10 645 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
JAC T8

T8

JAC

1 217 000 грн

Вартість авто

20 491 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
JAC JS2

JS2

JAC

550 000 грн

Вартість авто

9 533 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Автомобілі JAC в Україні

Як купити авто JAC в Україні і Києві

Отримати машину без величезних грошей – простіше ніж здається! Ми створили унікальну партнерську програму з китайським брендом JAC в Україні, щоб ви могли купити автомобіль на ексклюзивних умовах в лізинг! Компанія BEST Leasing надає комплекс послуг, включаючи покупку машини, реєстрацію, страхування та супровід вас, як клієнта, протягом усього терміну співробітництва. Автомобіль JAC залишається у власності нашої компанії до кінця терміну виплат, а отже більшість виникаючих з ним питань, вирішуємо ми. З внесенням останнього платежу ви стаєте повноправним власником авто, – залишається переоформити його на себе або на третю особу!

Ціна на авто JAC

 • Для початку визначтеся з моделлю в найближчому автосалоні (може бути Київ та інші міста) – вибирайте під свої потреби і бюджет: модельний ряд легкових машин порадує кросоверами в новому дизайні й пікапом для активного відпочинку.
 • Зверніться до нас за фінансуванням. Купуючи JAC автомобіль, ціна буде залежати від розміру авансу, терміну виплат і інших параметрів. Ви можете самостійно розрахувати приблизну вартість послуги, скориставшись онлайн калькулятором на сайті.
 • Сплатіть аванс від 0% вартості автомобіля і ми передаємо його в вашу експлуатацію.
 • Частину, що залишилася, оплачуйте щомісячно за графіком: термін фінансування до 5 років, відсоткова ставка від 0,01%.
 • Лізинг позбавляє вас від необхідності підписувати цілий пакет документів. Ви підписуєте лише Договір з нашою компанією.
 • Закріплюємо за вами фінансового фахівця, який буде курирувати з виникаючих питань.

Переваги купити машину JAC

Для фізичних осіб:

 1. Ваше бажання мати автомобіль не вимагає величезних вкладень. Ми розуміємо, що покупка авто – справа затратна. Україна на ринку пропонує багато способів придбати автомобіль, але лізинг хороший тим, що відразу вносите аванс, а потім сума розбивається на частини.
 2. Ми відрізняємося від інших альтернативних способів покупки JAC на ринку тим, що реєстрація, страхування КАСКО й ОСЦПВ, обов’язкові податки ви не платите відразу одним платежем. Ці витрати також рівномірно розподіляються в ваш узгоджений графік виплат.
 3. Не вимагаємо офіційних доходів, вам досить підтвердити їх джерела.

Для юридичних осіб і ФОП:

 1. Економите на податках. Повна вартість одноразової комісії відноситься на валові витрати. Амортизаційні відрахування від балансової вартості придбаної машини JAC зменшують базу оподаткування, тому купити її в лізинг вигідно. Це відмінний і законний спосіб знизити податковий тягар.
 2. Машина в лізинг не підлягає відчуженню або арешту, а також не може бути вилучена для погашення податкових зобов’язань вашої компанії.
 3. Заощаджуємо час на оформлення, де б ви не знаходилися, будь-то Київ чи інше місто України: знадобиться не більше 8 документів від вас, а за нами – весь процес від покупки авто до передачі вам ключів. Ви підписуєте договір і займаєтеся бізнесом, не витрачаєте нерви на постановку JAC на облік, страховку і т.д.
 4. Можете укласти додатковий договір сервісу на автомобілі JAC (ціна залежить від переліку послуг в Договорі) – і питання поламання, обслуговування авто ми візьмемо на себе!

Купити машину JAC з фінансуванням від BEST Leasing ще вигідно тим, що кожен клієнт отримує карту Асистанс, – гарантована Авто Допомога в дорозі (підвезення пального, заміна колеса, питання ДТП та багато інших)!

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */