logo_transparent_BL-min (1)
7dorog-1
leleka-1
rangoli-2
synevo-1
tez-1

Пологовий будинок «Лелека»

ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК «ЛЕЛЕКА» висловлює вдячність VAB Лізинг за взаємовигідну співпрацю та індивідуальний підхід до Клієнтів.

Ми стали Клієнтами VAB Лізинг ще на етапі розвитку та старту активної роботи пологового будинку і нам пішли назустріч, незважаючи на стандартні принципи фінансування Клієнтів банками та іншими лізинговими компаніями. Адже зазвичай фінансування тобі доступне лише, якщо ти вже маєш вагомий досвід роботи і фінансову звітність щонайменше за останній рік.

ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК «ЛЕЛЕКА» вже протягом 2 років залишається постійним користувачем послуг VAB Лізинг і ми так само задоволені принципами і підходами роботи, що залишаються незмінними – як для нових так і для вже існуючих клієнтів.

СК «Універсальна»

ПАТ Страхова компанія «Універсальна» висловлює Вам свою повагу та дякує за втілення наших мрій і розвиток нашого бізнесу.

Ми працюємо з VAB Лізинг вже понад 7 років!  За цей час ми встигли підписати договори лізингу та повністю виплатити більше 10 авто, і звернутись в Компанію повторно!

Перевіривши на власному досвіді, ми з впевненістю радимо VAB Лізинг своїм Клієнтам і Партнерам, тому що нам подобаються і імпонують принципи роботи VAB Лізинг:

  1. Вони завжди роблять все аби ми були задоволені послугою
  2. Завжди пропонують найбільш оптимальний варіант вирішення всіх питань
  3. Підходити до кожного нашого запиту індивідуально та пропонують тільки ті послуги, які точно стануть нам в нагоді!

TEZ Tour

Стандарти компанії TEZ TOUR вимагають високу якість послуг на всіх етапах туристичної діяльності, такі ж вимоги ми пред’являємо і до наших партнерів.

Ми шукали компанію, щоб швидко та на найкращих умовах придбати автомобіль в лізинг. VAB Лізинг надала нам таку можливість. Ми були приємно враженні швидкістю та якістю послуг компанії.

Наше перше гарне враження залишилось і перетворилось в ефективні партнерські стосунки, тому ми і надалі плануємо працювати з VAB Лізинг!

HORTUZ Ukraine

Керівництво ТОВ «Хортус  Україна» висловлює Вам та колективу ТОВ «ВіЕйБі Лізинг» свою щиру подяку за плідну співпрацю.  Хоча ми відносно недовго співпрацюємо (з лютого 2017 року), проте на даний період часу працівники Вашої компанії підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні проблем (а саме при настанні страхових випадків об’єктів лізингу).

Також з впевненістю ми можемо заявити, що менеджери по роботі з Клієнтами, з якими ми працюємо – ввічливі, кваліфіковані та доброзичливі люди.

Ми сподіваємось на подальшу співпрацю і рекомендуємо ТОВ «ВіЕйБі Лізинг» як надійного фінансового партнера у сфері лізингу.

ТОВ «Ранголі»

Ми, компанія «RANGOLI» співпрацюємо з компанією ТОВ «ВіЕйБі Лізинг» з 2017 року. За цей період впевнилися у якості та швидкості обслуговування.

Ми не марнуємо даремно свій час, адже нас чують, швидко усувають помірні та значні проблеми і надають гідні умови співпраці.

Переконані у досконалості та гарній обізнаності спеціалістів.

Хара Н.С.

Шановна Людмило Семенівно!

У відповідь на Ваш лист від 12.11.2018 року, даю Вам свою згоду на публікацію відгуку на офіційному сайті VAB Лізинг.

Я  ̶  приватний нотаріус і автомобіль для мене – це засіб для того, щоб бути більш ефективною та мобільною в своїй роботі.

В мене зовсім немає часу займатись його обслуговування (хто з цим стикається, той зрозуміє, що автомобіль ще потребує і немало уваги). Тому я вирішила спробувати лізинг та звернулась до VAB Лізинг, де мені допомогли:

  • і з автомобілем визначитись, організувавши для цього ряд тест-драйвів на різні марки і моделі авто в зручний для мене час
  • і запропонували найбільш оптимальні умови лізингу, врахувавши моє бажання виплатити лізинг достроково
  • і дуже швидко отримати автомобіль у користування. При цьому пакет документів був мінімальний і його підготовка зайняла хвилин 30 мого часу.

Лізинг я достроково виплатила і залишилась повністю задоволена, як самою послугою, так і компанією VAB Лізинг, яка її надавала. Тому зараз, розглядаючи питання заміни автомобіля на новий, питання до кого звернутись в мене не виникло, так як вже маю надійного партнера!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК