-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
logo_transparent_BL-min (1)
7dorog-1
leleka-1
rangoli-2
synevo-1
tez-1

Пологовий будинок «Лелека»

ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК «ЛЕЛЕКА» висловлює вдячність BEST Лізинг за взаємовигідну співпрацю та індивідуальний підхід до Клієнтів.

Ми стали Клієнтами BEST Лізинг ще на етапі розвитку та старту активної роботи пологового будинку і нам пішли назустріч, незважаючи на стандартні принципи фінансування Клієнтів банками та іншими лізинговими компаніями. Адже зазвичай фінансування тобі доступне, якщо ти вже маєш вагомий досвід роботи і фінансову звітність щонайменше за останній рік.

ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК «ЛЕЛЕКА» вже протягом 2 років залишається постійним користувачем послуг BEST Лізинг і ми задоволені принципами та підходами роботи, що залишаються незмінними – як для нових, так і для вже існуючих клієнтів.

СК «Універсальна»

ПАТ Страхова компанія «Універсальна» висловлює Вам свою повагу та дякує за втілення наших мрій і розвиток бізнесу.

Ми працюємо з BEST Лізинг вже понад 7 років!  За цей час ми встигли підписати договори лізингу, повністю виплатити більше 10 авто, і звернутись в Компанію повторно!

Перевіривши на власному досвіді, ми з впевненістю радимо  Лізинг своїм Клієнтам і Партнерам, тому що нам подобаються і імпонують принципи роботи BEST Лізинг:

  1. Вони завжди роблять все аби ми були задоволені послугою
  2. Пропонують найбільш оптимальний варіант вирішення питань
  3. Підходять до кожного запиту індивідуально та пропонують тільки ті послуги, які точно стануть нам в нагоді!

TEZ Tour

Стандарти компанії TEZ TOUR вимагають високої якості послуг на всіх етапах туристичної діяльності, – такі ж вимоги ми пред’являємо і до наших партнерів.

Ми шукали компанію, щоб швидко та на найкращих умовах придбати автомобіль в лізинг. BEST Лізинг надала нам таку можливість. Ми були приємно враженні швидкістю та якістю послуг компанії.

Наше перше гарне враження залишилось і перетворилось в ефективні партнерські стосунки, тому ми і надалі плануємо працювати з BEST Лізинг!

HORTUZ Ukraine

Керівництво ТОВ «Хортус  Україна» висловлює колективу ТОВ «BEST Лізинг» свою щиру подяку за плідну співпрацю.  Ми відносно недовго співпрацюємо (з лютого 2017 року), проте на даний період часу працівники Вашої компанії підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні проблем (а саме при настанні страхових випадків предметів лізингу).

Також з впевненістю можемо заявити, що менеджери по роботі з Клієнтами, з якими ми працюємо – ввічливі, кваліфіковані та доброзичливі люди.

Ми сподіваємось на подальшу співпрацю і рекомендуємо ТОВ «BEST Лізинг» як надійного фінансового партнера у сфері лізингу.

ТОВ «Ранголі»

Ми, компанія «RANGOLI» співпрацюємо з компанією ТОВ «BEST Лізинг» з 2017 року. За цей період впевнилися у якості та швидкості обслуговування.

Ми не марнуємо даремно свій час, адже нас чують, швидко усувають проблеми і надають гідні умови співпраці.

Впевнилися у професійності спеціалістів!

Хара Н.С.

Я  ̶  приватний нотаріус і автомобіль для мене це засіб, щоб бути більш ефективною та мобільною в своїй роботі.

В мене зовсім немає часу займатись його обслуговуванням (хто з цим стикається, той розуміє, що автомобіль ще потребує і немало уваги). Тому я вирішила спробувати лізинг та звернулась до BEST Лізинг, де мені допомогли:

  • обрати авто, організувавши для цього ряд тест-драйвів на різні марки і моделі авто в зручний для мене час
  • оформити найбільш оптимальні умови лізингу, врахувавши моє бажання виплатити лізинг достроково
  • і дуже швидко отримати автомобіль у користування. При цьому пакет документів був мінімальний і його підготовка зайняла хвилин 30 мого часу.

Лізинг я достроково виплатила і залишилась повністю задоволена, як самою послугою, так і компанією BEST Лізинг, яка її надавала. Тому зараз, плануючи заміну автомобіля на новий, питання до кого звернутись в мене не виникло, так як вже маю надійного партнера!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК
/* */