-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

SKODA в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Skoda Fabia

Fabia

Skoda

581 180 грн

Вартість авто

10 090 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Skoda Octavia

Octavia

Skoda

843 370 грн

Вартість авто

14 380 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Skoda Superb

Superb

Skoda

1 489 650 грн

Вартість авто

25 018 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Skoda Kamiq

Kamiq

Skoda

698 690 грн

Вартість авто

12 013 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Середньомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 60 місяців . В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто з авансом від 0%* точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Автомобілі Skoda в лізинг

Чи варто купити Skoda в кредит?

Якщо ви бажаєте придбати автомобіль Шкода без великих початкових витрат, лізинг — це те, що вам треба. Замість того щоб купити Skoda в кредит, розгляньте лізинг. Компанія Best Leasing надає комплексну послугу фінансування на всі супутні витрати, пов’язані з придбанням авто (страхування, реєстрація, податки й т.д.), а не просто надає кошти на покупку. Автомобілі Skoda популярні на українському ринку перш за все ціновою доступністю і широким модельним рядом. Компанія Best Leasing разом зі Skoda розробили партнерську програму, яка дозволяє купити Skoda в лізинг на вигідних умовах.

Переваги покупки машин Skoda в лізинг

  • Швидко приймаємо рішення щодо фінансування: заповнюєте коротку заявку на сайті, і протягом 30 хвилин ми вам надішлемо гарантійний лист на електронну пошту вже з готовою відповіддю;
  • Аванс від 0% для юридичних осіб та від 10% для фізичних осіб, вже з врахуванням реєстраційних витрат та страхування;
  • Реальна можливість отримати авто без авансу разом з податковим кредитом на всю вартість авто
  • Рівномірне навантаження на бюджет
  • З нами комфортно працювати, адже ми не потребуємо фінансових документів (для фізичних осіб — паспорт та ІНН, для юридичних осіб — Статут і Повноваження підписанта);
  • Ми звільняємо клієнтів від формального клопоту: самостійно домовляємося з продавцями автотехніки, оформляємо страхування і реєстрацію авто, займаємося врегулюванням усіх супутніх питань з технічного обслуговування та ремонту автотранспорту.

Як купити машину Шкода в Києві?

Ви можете купити Skoda в кредит, але придбати Skoda в лізинг – набагато вигідніше. Ми надаємо фінансування на новий або автомобіль з пробігом Skoda в Києві та всіх інших містах України. Вам потрібно лише звернутися до офіційного салону та вибрати будь-який автомобіль Шкода. Разом із фінансовим спеціалістом ви обговорите всі деталі, підпишете договір, внесете авансовий платіж і сформуєте графік платежів. Після цього авто переходить у ваше розпорядження. А з внесенням останнього платежу автомобіль переоформляється на вас (за бажанням — на третю особу) і ви стаєте його єдиним повноправним власником! Щоб дізнатися орієнтовну вартість фінансування на Шкода, скористуйтеся нашим лізинговим калькулятором онлайн або зателефонуйте нам!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */