-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

MAZDA в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

 CX-60 MAZDA

MAZDA

CX-60

від 1 651 600 грн

Вартість авто

Подати заявку
CX-30 MAZDA

MAZDA

CX-30

від 1 116 000 грн

Вартість авто

Подати заявку
 CX-9 MAZDA

MAZDA

CX-9

від 1 539 500 грн

Вартість авто

Подати заявку
 CX-5 MAZDA

MAZDA

CX-5

від 1 168 900 грн

Вартість авто

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто з авансом від 0%* точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

МАШИНИ MAZDA В ЛІЗИНГ

ЧИ ВАРТО КУПИТИ MAZDA В КРЕДИТ?

Варіант купити Mazda в кредит розглядають люди, у яких немає значних зберігань, але є бажання придбати надійне авто із лінійки японського виробника. Купуючи Mazda в лізинг, ви реалізуєте свою мрію з мінімальними витратами. Щоб сісти за кермо нової машини, достатньо внести аванс. Це збереже ваші заощадження, оскільки ви будете вносити платежі за користування автомобілем щомісячно. Best Leasing бере на себе всі документальні клопоти, чого не роблять банки, і витрати на реєстрацію, страхування, експлуатацію транспортного засобу включаються в щомісячні платежі. Для порівняння, якщо ви вирішите купити автомобіль в кредит, з оформленням доведеться розбиратися самостійно.

ПЕРЕВАГИ ПОКУПКИ MAZDA В ЛІЗИНГ

  • за 30 хвилин підготуємо рішення щодо фінансування покупки Mazda в лізинг;
  • для оформлення просимо надати не більше 8 документів; не наполягаємо на офіційних доходах − нам важливо розуміти суть ваших грошових надходжень бізнесу;
  • Аванс від 0% для юридичних осіб вже з врахуванням реєстраційних витрат та страхування
  • Аванс від 10% для фізичних осіб вже з врахуванням реєстраційних витрат та страхування
  • Реальна можливість отримати авто без авансуразом з податковим кредитом на всю вартість авто
  • Рівномірне навантаження на бюджет
  • Визначений пакет документів

КУПИТИ MAZDA В КРЕДИТ В КИЄВІ

Перш ніж купити Mazda в кредит, розгляньте альтернативний варіант − лізинг, адже покупка автомобіля це серйозний грошовий вклад, і таке рішення має бути вигідним, в першу чергу, для вас. Купити будь-яку модель Mazda в лізинг від Best Leasing просто! Мешканці Києва та інших міст України можуть вибрати машину в будь-якому дилерському центрі, на торговому майданчику або заповнити форму на нашому сайті (і ми підберемо новий або авто з пробігом згідно з вашими побажаннями).  Зв’яжіться з нами, і фінансовий спеціаліст з радістю допоможе здійснити вашу мрію − придбати авто з мінімальними витратами!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */