-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

YAMAHA в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Niken

Yamaha

539 200 грн

Вартість мотоциклу

13 536 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Yamaha TMAX Tech MAX

TMAX Tech MAX

Yamaha

502 131 грн

Вартість скутеру

12 572 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Yamaha Ex Sport

Ex Sport

Yamaha

336 663 грн

Вартість гідроциклу

7 603 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Yamaha Buster SCC

Buster SCC

Yamaha

387 551 грн

Вартість катеру

8 014 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 3 роки. У платіж включено усі реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНУ МОТОТЕХНІКУ?

Необхідна мототехніка точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Мотоцикли та гідроцикли YAMAHA

Купити новий мотоцикл Ямаха

Якщо вам до душі екстрим, нестримна швидкість і драйвові емоції, техніка Yamaha – те, що вам потрібно! Вся продукція відрізняється своєю надійністю, японською якістю, а також широким асортиментом як дорожньої мототехніки, так і водної. Вибрати є з чого: мотоцикли, скутери, гідроцикли Yamaha і катери різної ціни під ваш бюджет. А якщо у вас на старті мінімальний бюджет, розгляньте лізинг. Ця послуга дозволяє отримати будь-який транспортний засіб Ямаха, сплативши мінімальний аванс. Решта оплачуєте щомісячно по графіку. А з останнім лізинговим платежем вам залишається зареєструвати мотоцикл Yamaha на себе і стати його повноцінним власником!

Як купити мотоцикли Yamaha в лізинг

 • Зверніться до найближчого офіційного дилера в Києві та інших містах і виберіть транспортний засіб. Розгляньте різні моделі, можна новий Yamaha Niken купити або Niken GT, Tracer 9, FJR1300AS ULTIMATE – орієнтуйтеся на стиль водіння, місцевість їзди і свої побажання. Японський бренд також пропонує широкий асортимент скутерів: спортивні чи для водіння в місті.
 • Вибрати можете і новий водний транспорт Yamaha: купити гідроцикл FX HO, EX SPORT або катери, якщо бажаєте розваг на воді.
 • Далі ми викуповуємо для вас транспортний засіб у продавця.
 • Ви платите аванс від 25% вартості техніки і насолоджуйтеся поїздками.
 • Залишок розбивається на щомісячні виплати на термін до 3 років.
 • Ставка фінансування від 0,01%. Загальна ціна на мотоцикл Ямаха (або інший транспорт) залежить від початкового від розміру авансу. Чим більше аванс, тим менші ваші подальші виплати. Ви розглянете різні варіанти виплат з менеджером, можна підібрати графік з урахуванням сезонності бізнесу або індивідуальний, класичний чи ануїтет.
 • Всі умови покупки Ямаха прописуються в Договорі лізингу. Ви отримуєте ясні, чесні умови фінансування з низкою переваг.

Переваги лізингу мотоциклу Ямаха

 1. Вам не потрібно збирати купу документів, щоб довести свою платоспроможність. Для оформлення знадобиться до 8 документів.
 2. Отримати фінансування на новий мотоцикл Ямаха можуть фізичні, юридичні особи та ФОП.
 3. Оформлення документів, переговори з продавцем, страховою компанією ми беремо на себе, позбавляючи вас від зайвого клопоту.
 4. Якщо у вас вже є авто і ви хочете взяти додатковий мототранспорт, не обов’язково забирати зі свого бюджету все, что заробили. Високі ціни на мотоцикли Yamaha не кожному по кишені, – розподіліть гроші раціонально з вигідним фінансуванням.
 5. Реєстрація мотоциклів, скутерів, гідроциклів, катерів згідно з законодавством України обов’язкова – вирішивши купити Yamaha самостійно, вам потрібно внести реєстраційний платіж відразу і в повному обсязі. Вибираючи лізинг Ямаха, вартість реєстрації, страхування, податки розбиваються на щомісячні платежі. Таким чином, навантаження на бюджет мінімальне.
 6. Якщо берете техніку для компанії, зменшуються ваші податкові витрати. Бухгалтерський облік і амортизація мотоциклу та іншої обраної моделі Ямаха здійснюються на балансі клієнта. З лізингових платежів не стягується податок на прибуток.
 7. Ніяких додатковий застав ви не вносите, адже сам транспорт Yamaha вже виступає заставою.
 8. На придбання майна не можна накласти арешт.

Мотоцикл Yamaha, де купити?

Офіційні дилери в Україні є в таких містах: Київ, Вишгород, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Харків, Одеса, Львів. Або залиште заявку на нашому сайті, щоб отримати рішення про фінансування Ямаха за 30 хвилин. Наші представництва є в кожній області України, тому без проблем допоможемо купити і доставити новий мотоцикл і будь-яку техніку Ямаха в потрібне вам місто.

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */