МІНІМУМ ВИТРАТ - МАКСИМУМ ЗАДОВОЛЕННЯ

Yamaha Buster SCC

Yamaha Buster SCC

387 551 грн
Стоимость авто
8 014 грн
Ежемесячный платеж
Yamaha Ex Sport

Yamaha Ex Sport

336 663 грн
Стоимость авто
7 603 грн
Ежемесячный платеж
Yamaha TMAX Tech MAX

Yamaha TMAX Tech MAX

502 131 грн
Стоимость авто
12 572 грн
Ежемесячный платеж
Маєте посилання на бажане авто?
autosellers
Підбери вигідні умови фінансування або Заповніть форму власноруч

см3
грн
грн
з фінансовими документами
без фінансових документів
міс

У графік платежів включені реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. Платіж сформований орієнтовно. За детальним розрахунком звертайтеся до представників компанії
Щомісячний платіж
грн

Вкажіть контактні дані

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії
Чому ми вам потрібні?
Кого фінансуємо?
Валюта фінансування
 • Надаємо вигідне фінансування на вашу мрію
 • Не потребуємо офіційних доходів
 • Займаємося усіма документами, зберігаючи ваш час
 • Кого фінансуємо?
 • Фізичних осіб
 • Юридичних осіб
 • ФОП
 • Валюта фінансування
 • Гривня
 • Долар
 • Євро
Лізинг – це доступний та простий спосіб придбання та використання транспорту, обладнання, спецтехніки для бізнесу та особистих цілей.

Чому лізинг – це вигідно?

Клієнт: вносить аванс, підписує 1 документ (Договір) та отримує готовий до експлуатації автомобіль.

Лізингова компанія: реєструє автомобіль, оформлює пакет страхування (КАСКО та ОСЦПВ), надає сервісне обслуговування та знижки на технічний огляд і ремонт; представники лізингової компанії доступні 24 години на добу та розв’язують будь-які питання, в тому числі пов’язані зі страховими випадками.

Купувати автомобіль в лізинг вигідно як фізичним, так і юридичним особам. Придбавши транспортний засіб для бізнесу, компанія отримує податковий кредит на загальну суму предмета лізингу. Окрім того, до валових витрат відносяться усі відсотки та комісії по лізингу, які зменшують базу оподаткування.

Таким чином, лізинг – це не просто виділені кошти на покупку авто, а комплексна послуга з придбання, реєстрації, страхування, супроводу та сервісного обслуговування автомобіля.
Лізингова компанія Best Leasing з 2005 року допомагає з фінансуванням на придбання нових автомобілів та автомобілів з пробігом на ринку України.

Чому варто придбати автомобіль у лізинг у Best Leasing?

Фізичним особам:

1. Мінімальні першочергові витрати. Щоб отримати ключі від нового авто, не потрібно сплачувати повну суму його вартості. Достатньо внести стартовий аванс (від 15% в гривні).
2. Індивідуальний графік виплат. Разом з фінансовим спеціалістом ви підберете максимально зручний вам графік внесення місячного платежу, який уже включає вартість авто, страхування КАСКО та ОСЦПВ, реєстрацію та податки. Загальна сума коштів, яку потрібно виплатити, не змінюється на весь період лізингу, адже у нас немає жодних додаткових та несподіваних комісій.
3. Швидкість прийняття рішення та висока лояльність. Рішення щодо фінансування ви отримаєте через 30 хвилин після звернення. У нас мінімальний відсоток відмов. До того ж ми не наполягаємо на офіційних доходах, – нам важливо зрозуміти лише суть вашої діяльності.
4. Спеціальні знижки для клієнтів. Розроблені партнерські програми Best Leasing з провідними автовиробниками надають певні привілеї нашим клієнтам: знижки на паливо, технічне обслуговування, ремонт тощо.

Юридичним особам:

1. Жодних застав. Заставним майном виступає сам транспортний засіб.
2. Зменшення податкових витрат. Бухгалтерський облік і амортизація предмету лізингу здійснюється на балансі клієнта. З лізингових платежів не стягується податок на прибуток (на відміну від кредиту).
3. Можливість з невеликим початковим внеском оновити автопарк (аванс від 15%). Ми сформуємо адаптований під ваш бізнес графік платежів з розстрочкою від 0% у гривні. Ви можете самостійно вибрати марку авто з потрібними характеристиками та в необхідній кількості. Також за бажанням у вас є можливість обміняти старий автомобіль на новий.
4. Високий сервіс та комфорт. Турботи з обліку автомобілів на підприємстві бере на себе лізингова компанія. Ми також супроводжуємо клієнтів з сервісних питань по всій території України (допомога при ДТП, заміна колеса, підвезення пального тощо).
5. Збереження інвестиційної привабливості. Оформляючи лізинг на автомобіль, у вас залишаються вільні ресурси для реалізації інвестиційного проєкту.

Щоб розрахувати приблизну вартість фінансування, скористайтеся нашим лізинговим калькулятором онлайн або зателефонуйте нам!
Чому саме лізинг?
ЛІЗИНГ
КРЕДИТ
 • Прийняття рішення
 • Пакет документів
 • Графік платежів
 • Оформлення договору
 • Схема погашення
  КРЕДИТ
 • ЛІЗИНГ
 • Час на прийняття рішення і розгляд документів займає від 2 год до 7 днів
 • Необхідно зібрати не більше 8 документів для оцінки
 • При оформленні потрібно оплатити всього 1 авансовий платіж
 • Всі турботи бере на себе лізингова компанія. А також активно бере участь при страхових виплатах
 • Графік погашення складається індивідуально під клієнта
  Чому саме лізинг?
 • КРЕДИТ
 • Час на прийняття рішення і розгляд документів може тривати кілька тижнів
 • Необхідно зібрати до 20 документів для оцінки та вдаватися до допомоги нотаріусав
 • При оформленні потрібно оплатити до 15 платежів, які складають істотну суму
 • Ніякої допомоги в оформленні, обслуговуванні та страхуванні автомобіля
 • Стандартний графік погашення без можливості коригувань
Партнерські програми БІЛЬШЕ ПРОПОЗИЦІЙ
БІЛЬШЕ ПРОПОЗИЦІЙ

Мотоцикли та гідроцикли YAMAHA

Купити новий мотоцикл Ямаха

Якщо вам до душі екстрим, нестримна швидкість і драйвові емоції, техніка Yamaha – те, що вам потрібно! Вся продукція відрізняється своєю надійністю, японською якістю, а також широким асортиментом як дорожньої мототехніки, так і водної. Вибрати є з чого: мотоцикли, скутери, гідроцикли Yamaha і катери різної ціни під ваш бюджет. А якщо у вас на старті мінімальний бюджет, розгляньте лізинг. Ця послуга дозволяє отримати будь-який транспортний засіб Ямаха, сплативши мінімальний аванс. Решта оплачуєте щомісячно по графіку. А з останнім лізинговим платежем вам залишається зареєструвати мотоцикл Yamaha на себе і стати його повноцінним власником!

Як купити мотоцикли Yamaha в лізинг

Переваги лізингу мотоциклу Ямаха

 1. Вам не потрібно збирати купу документів, щоб довести свою платоспроможність. Для оформлення знадобиться до 8 документів.

 2. Отримати фінансування на новий мотоцикл Ямаха можуть фізичні, юридичні особи та ФОП.

 3. Оформлення документів, переговори з продавцем, страховою компанією ми беремо на себе, позбавляючи вас від зайвого клопоту.

 4. Якщо у вас вже є авто і ви хочете взяти додатковий мототранспорт, не обов’язково забирати зі свого бюджету все, что заробили. Високі ціни на мотоцикли Yamaha не кожному по кишені, – розподіліть гроші раціонально з вигідним фінансуванням.

 5. Реєстрація мотоциклів, скутерів, гідроциклів, катерів згідно з законодавством України обов’язкова – вирішивши купити Yamaha самостійно, вам потрібно внести реєстраційний платіж відразу і в повному обсязі. Вибираючи лізинг Ямаха, вартість реєстрації, страхування, податки розбиваються на щомісячні платежі. Таким чином, навантаження на бюджет мінімальне.

 6. Якщо берете техніку для компанії, зменшуються ваші податкові витрати. Бухгалтерський облік і амортизація мотоциклу та іншої обраної моделі Ямаха здійснюються на балансі клієнта. З лізингових платежів не стягується податок на прибуток.

 7. Ніяких додатковий застав ви не вносите, адже сам транспорт Yamaha вже виступає заставою.

 8. На придбання майна не можна накласти арешт.

Мотоцикл Yamaha, де купити?

Офіційні дилери в Україні є в таких містах: Київ, Вишгород, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Харків, Одеса, Львів. Або залиште заявку на нашому сайті, щоб отримати рішення про фінансування Ямаха за 30 хвилин. Наші представництва є в кожній області України, тому без проблем допоможемо купити і доставити новий мотоцикл і будь-яку техніку Ямаха в потрібне вам місто.

Показати все