-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399

Лізинг авто в Одесі

Подати заявку

BEST Leasing - це просто

Новий та Б/В транспорт

Фінансуємо будь-яке авто та техніку, що є в наявності в Україні

Аванс від 30%

Аванс лише від вартості авто, страхування та реєстрація в щомісячних платежах.

Оформлення
від 1 дня

Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку

Термін договору
до 36 місяців

Обирайте зручний графік сплати щомісячних платежів

3000

клієнтів

Але наші клієнти, перш за все, люди, а не цифри. Нам важливо, аби ви були задоволені послугою лізингу.

16

років на ринку

За цей період ми не припиняли надавати фінансування навіть в кризові для країни періоди.

52%

повторних клієнтів

Для нас це найкращий вау-показник, що ваші потреби повністю задоволені!

Спеціальні пропозиції

CAMRY

Toyota

794 626 грн

Вартість авто

10 979 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

PARTNER

Peugeot

483 200 грн

Вартість авто

7 334 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

C3 AIRCROSS

Citroen

561 800 грн

Вартість авто

8 521 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

500 X CROSS

FIAT

599 900 грн

Вартість авто

9 227 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. У платіж включено усі реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ.

Клієнти BEST LEASING

Спочатку рішення, потім документи!

Не витрачайте час на збір документів, заповніть просту on-line форму та отримате рішення про фінансування вже за 30 хв!

Новини

Страховий випадок під час воєнного стану

13.06.2022

Детальніше

Зміни в BEST-Команді: Директор з продажів та маркетингу

07.06.2022

Детальніше

BEST Leasing відновлює фінансування

15.04.2022

Детальніше

Автомобілі по лізингу в Одесі

Лізинг авто в місті Одеса

Якщо ви розглядаєте варіанти покупки автомобіля з мінімальними початковими витратами, зверніть увагу на послуги компанії Best Leasing. Автолізинг в Одесі і в передмісті сьогодні користується великою популярністю, адже ви можете взяти авто в лізинг в місті Одеса будь-якої марки і моделі швидко і за простою процедурою. Звертаючись до компанії Best Leasing, ви позбавляєте себе від паперової тяганини, домовленостей з продавцем, адже ці та інші питання при оформленні машини компанія бере на себе.

Як купити авто в лізинг в Одесі?

 • Зверніться в будь-який зручний офіційний автосалон в вашому районі (або в передмісті), щоб вибрати нову машину для покупки в Одесі.
 • Для оформлення автомобіля, необхідно підписати договір з Best Leasing, в якому прописані всі обумовлені умови співпраці.
 • Щоб машина перейшла в ваше розпорядження, потрібно внести мінімальний аванс від 15%. Чим вище аванс, тим менше частки щомісячних виплат.
 • Разом з фінансовим фахівцем підберіть максимально зручний вам графік виплат строком від 1 до 5 років. Кожен щомісячний платіж включає в себе вартість автомобіля, реєстрацію, страхування та інші обов’язкові витрати на покупку. Оформляючи лізинг авто (Одеса та інші міста), ви платите частинами, а не всю суму відразу. Таким чином не потрібно вилучати з бюджету величезну суму, щоб отримати бажаний транспортний засіб – машину.
 • Купівля авто в лізинг в Одесі передбачає ставку фінансування від 0,01% в гривні залежно від транспортного засобу.

Лізинг авто в Одесі, які переваги?

 1. Вигода для юридичних осіб: купуючи транспортний засіб для бізнесу в Одесі, вам доступний ряд плюсів: податковий кредит на всю вартість автомобіля, економія по податку на прибуток, мінімум документів на оформлення. Ви не вилучаєте з обороту величезну суму, а платите щомісяця. Таким чином у вашого бізнесу залишаються вільні кошти для реалізації інших проектів. Витрачаючи великі суми на придбання автомобілів, ви ставите на “стоп” інші фінансові задуми. Тому важливо зважити всі “за” і “проти” перед покупкою машини.
 2. Вам надається комплексна послуга, а не просто гроші на придбання машини. Крім самого авто, ви отримуєте: страхування, реєстрацію, офіційну гарантію, сервісний супровід, підтримку 24/7 з картою асистанс.
 3. Компанія Best Leasing вже більше 15 років допомагає придбати нові та вживані автомобілі, тому має хорошу базу партнерів в Одесі і по всій території України. Це означає, що ви зможете користуватися послугами СТО за спеціальними цінами і умовами, а також іншими привілеями.
 4. Можете легко оформити автолізинг бу авто в Одесі. Досить надіслати нам посилання на вподобане авто, – через 30 хвилин рішення про фінансування машини буде у вас на пошті. Також фінансові фахівці можуть запропонувати інші бу автомобілі під ваші запити і фінансові можливості. Не потрібно переживати за технічний стан машини, адже ви отримаєте експертну оцінку, яка відображає реальний стан автомобіля без прихованих деталей. На сайті представлений каталог бу авто, які можна взяти в лізинг в Одесі. Можете самостійно ознайомитися з характеристиками машин або звернутися за консультацією будь-яким зручним вам способом.
 5. Щоб взяти автомобіль в лізинг в Одесі і співпрацювати з Best Leasing, необов’язково їхати до Києва. Зверніться в один з дилерських центрів в зручному місті (Одесі), щоб задати питання фінансовому фахівцю. Заповнивши коротку заявку на сайті, ви отримаєте рішення про фінансування машини в Одесі на зазначену вами електронну пошту за 30 хвилин.
 6. Ви не будете залишатися один на один з проблемами, якщо такі виникнуть: поломки в дорозі, ДТП, допомога у бронюванні готелів – ці питання допоможе вирішити фахівець Best Leasing.

Поширені запитання

Що таке спеціальні умови фінансування?

Ми уклали Договір співпраці з найпопулярнішими автомобільними брендами в Україні. Тому, обираючи фінансування від BEST Leasing, ви отримуєте кращі умови лізингу: аванс від 0%, ставку від 0,01%* у гривні.

Як отримати ставку фінансування 0,01%*?

Ставка фінансування залежить від обраних умов: розміру авансу, терміну лізингу, валюти фінансування. Ви можете скористатися готовими розрахунками на сайті або залишити заявку і наш менеджер підбере для вас оптимальні параметри фінансування.

Як отримати аванс 0%?

Аванс 0% надається на нові легкові автомобілі. Залиште заявку на сайті й наш менеджер підбере найвигіднішу комерційну пропозицію згідно з вашими потребами.

Чому лізинг дешевше ніж кредит?

Вигода лізингу автомобіля/техніки полягає в наступному:

 • Значно нижчі початкові витрати
 • Наявність партнерських програм з імпортером і дилером
 • Немає потреби додаткової застави
 • Не більше 8 документів
 • Можна отримати рішення про фінансування без документів, залишивши заявку на сайті
 • Додаткові послуги (сервіс, страхування і т.д.) можна включити в графік платежів

Залишилися питання?

Телефонуйте

(044) 359 0 399

Заїжджайте в гості

м. Київ, вул. Лінійна, 17