BEST Leasing - це просто

Рішення за 30 хв Отримайте рішення щодо фінансування за 30 хвилин не виходячи з дому
Аванс від 15% Дозвольте собі більше сплативши лише 15% від вартості техніки
Оформлення від 1 дня Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку
Партнерські програми Ставка від 0% річних в ГРН в рамках спільних програм з імпортерами та виробниками

Хочу отримати фінансування

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

BEST Leasing - це

15
років роботи
2700
клієнтів
5900
транспортних засобів в лізинг
3,9 млрд. грн.
загальна сума укладених договорів
Залишилися питання?

office@bestleasing.com.ua

Автомобілі по лізингу в Одесі

Лізинг авто в місті Одеса

Якщо ви розглядаєте варіанти покупки автомобіля з мінімальними початковими витратами, зверніть увагу на послуги компанії Best Leasing. Автолізинг в Одесі і в передмісті сьогодні користується великою популярністю, адже ви можете взяти авто в лізинг в місті Одеса будь-якої марки і моделі швидко і за простою процедурою. Звертаючись до компанії Best Leasing, ви позбавляєте себе від паперової тяганини, домовленостей з продавцем, адже ці та інші питання при оформленні машини компанія бере на себе.

Як купити авто в лізинг в Одесі?

 • Зверніться в будь-який зручний офіційний автосалон в вашому районі (або в передмісті), щоб вибрати нову машину для покупки в Одесі.
 • Для оформлення автомобіля, необхідно підписати договір з Best Leasing, в якому прописані всі обумовлені умови співпраці.
 • Щоб машина перейшла в ваше розпорядження, потрібно внести мінімальний аванс від 15%. Чим вище аванс, тим менше частки щомісячних виплат.
 • Разом з фінансовим фахівцем підберіть максимально зручний вам графік виплат строком від 1 до 5 років. Кожен щомісячний платіж включає в себе вартість автомобіля, реєстрацію, страхування та інші обов’язкові витрати на покупку. Оформляючи лізинг авто (Одеса та інші міста), ви платите частинами, а не всю суму відразу. Таким чином не потрібно вилучати з бюджету величезну суму, щоб отримати бажаний транспортний засіб – машину.
 • Купівля авто в лізинг в Одесі передбачає ставку фінансування від 0,01% в гривні залежно від транспортного засобу.

Лізинг авто в Одесі, які переваги?

 1. Вигода для юридичних осіб: купуючи транспортний засіб для бізнесу в Одесі, вам доступний ряд плюсів: податковий кредит на всю вартість автомобіля, економія по податку на прибуток, мінімум документів на оформлення. Ви не вилучаєте з обороту величезну суму, а платите щомісяця. Таким чином у вашого бізнесу залишаються вільні кошти для реалізації інших проектів. Витрачаючи великі суми на придбання автомобілів, ви ставите на “стоп” інші фінансові задуми. Тому важливо зважити всі “за” і “проти” перед покупкою машини.
 2. Вам надається комплексна послуга, а не просто гроші на придбання машини. Крім самого авто, ви отримуєте: страхування, реєстрацію, офіційну гарантію, сервісний супровід, підтримку 24/7 з картою асистанс.
 3. Компанія Best Leasing вже більше 15 років допомагає придбати нові та вживані автомобілі, тому має хорошу базу партнерів в Одесі і по всій території України. Це означає, що ви зможете користуватися послугами СТО за спеціальними цінами і умовами, а також іншими привілеями.
 4. Можете легко оформити автолізинг бу авто в Одесі. Досить надіслати нам посилання на вподобане авто, – через 30 хвилин рішення про фінансування машини буде у вас на пошті. Також фінансові фахівці можуть запропонувати інші бу автомобілі під ваші запити і фінансові можливості. Не потрібно переживати за технічний стан машини, адже ви отримаєте експертну оцінку, яка відображає реальний стан автомобіля без прихованих деталей. На сайті представлений каталог бу авто, які можна взяти в лізинг в Одесі. Можете самостійно ознайомитися з характеристиками машин або звернутися за консультацією будь-яким зручним вам способом.
 5. Щоб взяти автомобіль в лізинг в Одесі і співпрацювати з Best Leasing, необов’язково їхати до Києва. Зверніться в один з дилерських центрів в зручному місті (Одесі), щоб задати питання фінансовому фахівцю. Заповнивши коротку заявку на сайті, ви отримаєте рішення про фінансування машини в Одесі на зазначену вами електронну пошту за 30 хвилин.
 6. Ви не будете залишатися один на один з проблемами, якщо такі виникнуть: поломки в дорозі, ДТП, допомога у бронюванні готелів – ці питання допоможе вирішити фахівець Best Leasing.

Часто задавані питання про Автомобілі по лізингу в Одесі

 • Як взяти фуру в лізинг?

 • Хто є власником автомобіля в лізингу?

 • Як краще купити авто: в кредит чи в лізинг?

 • Хто займається ремонтом авто в лізингу?