-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Лізинг авто в Одесі

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

RAV4

TOYOTA

881 050 грн

Вартість авто

21 119 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

3008

PEUGEOT

1 237 378 грн

Вартість авто

29 359 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
OPEL MOKKA

MOKKA

OPEL

805 579 грн

Вартість авто

19 374 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

C3 AIRCROSS

CITROEN

818 468 грн

Вартість авто

19 268 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 3 роки. У платіж включено усі реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

Спочатку рішення, потім документи!

Не витрачайте час на збір документів, заповніть просту on-line форму та отримате рішення про фінансування вже за 30 хв!

Новини

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

28.03.2024

Детальніше

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

15.03.2024

Детальніше

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

26.12.2023

Детальніше

Авто в лізинг в Одесі

Лізинг автомобілів в місті Одеса

Якщо ви розглядаєте варіанти покупки автомобіля з мінімальними початковими витратами, зверніть увагу на послуги компанії Best Leasing. Автолізинг в Одесі і в передмісті сьогодні користується великою популярністю, адже ви можете взяти авто в лізинг в місті Одеса будь-якої марки і моделі швидко і за простою процедурою. Звертаючись до компанії Best Leasing, ви позбавляєте себе від паперової тяганини, домовленостей з продавцем, адже ці та інші питання при оформленні машини компанія бере на себе.

Як купити авто в лізинг в Одесі?

 • Зверніться в будь-який зручний офіційний автосалон в вашому районі (або в передмісті), щоб вибрати нову машину для покупки в Одесі.
 • Для оформлення автомобіля, необхідно підписати договір з Best Leasing, в якому прописані всі обумовлені умови співпраці.
 • Щоб машина перейшла в ваше розпорядження, потрібно внести мінімальний аванс від 15%. Чим вище аванс, тим менше частки щомісячних виплат.
 • Разом з фінансовим фахівцем підберіть максимально зручний вам графік виплат строком від 1 до 5 років. Кожен щомісячний платіж включає в себе вартість автомобіля, реєстрацію, страхування та інші обов’язкові витрати на покупку. Оформляючи лізинг авто (Одеса та інші міста), ви платите частинами, а не всю суму відразу. Таким чином не потрібно вилучати з бюджету величезну суму, щоб отримати бажаний транспортний засіб – машину.
 • Купівля авто в лізинг в Одесі передбачає ставку фінансування від 0,01% в гривні залежно від транспортного засобу.

Лізинг авто в Одесі, які особливості?

 1. Вигода для юридичних осіб: купуючи транспортний засіб для бізнесу в Одесі, вам доступний ряд плюсів: податковий кредит на всю вартість автомобіля, економія по податку на прибуток, мінімум документів на оформлення. Ви не вилучаєте з обороту величезну суму, а платите щомісяця. Таким чином у вашого бізнесу залишаються вільні кошти для реалізації інших проектів. Витрачаючи великі суми на придбання автомобілів, ви ставите на “стоп” інші фінансові задуми. Тому важливо зважити всі “за” і “проти” перед покупкою машини.
 2. Вам надається комплексна послуга, а не просто гроші на придбання машини. Крім самого авто, ви отримуєте: страхування, реєстрацію, офіційну гарантію, сервісний супровід, підтримку 24/7 з картою асистанс.
 3. Компанія Best Leasing вже більше 15 років допомагає придбати нові та вживані автомобілі, тому має хорошу базу партнерів в Одесі і по всій території України. Це означає, що ви зможете користуватися послугами СТО за спеціальними цінами і умовами, а також іншими привілеями.
 4. Можете легко оформити автолізинг бу авто в Одесі. Досить надіслати нам посилання на вподобане авто, – через 30 хвилин рішення про фінансування машини буде у вас на пошті. Також фінансові фахівці можуть запропонувати інші бу автомобілі під ваші запити і фінансові можливості. Не потрібно переживати за технічний стан машини, адже ви отримаєте експертну оцінку, яка відображає реальний стан автомобіля без прихованих деталей. На сайті представлений каталог бу авто, які можна взяти в лізинг в Одесі. Можете самостійно ознайомитися з характеристиками машин або звернутися за консультацією будь-яким зручним вам способом.
 5. Щоб взяти автомобіль в лізинг в Одесі і співпрацювати з Best Leasing, необов’язково їхати до Києва. Зверніться в один з дилерських центрів в зручному місті (Одесі), щоб задати питання фінансовому фахівцю. Заповнивши коротку заявку на сайті, ви отримаєте рішення про фінансування машини в Одесі на зазначену вами електронну пошту за 30 хвилин.
 6. Ви не будете залишатися один на один з проблемами, якщо такі виникнуть: поломки в дорозі, ДТП, допомога у бронюванні готелів – ці питання допоможе вирішити фахівець Best Leasing.

Контакти нашого представництва в Одесі:

Моб.: (067) 549 97 08
Email: Odesa1@bestleasing.com.ua

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */