Маєте посилання на бажане авто?
autosellers
Підбери вигідні умови фінансування або Заповніть форму власноруч

см3
грн
грн
з фінансовими документами
без фінансових документів
міс

У графік платежів включені реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. Платіж сформований орієнтовно. За детальним розрахунком звертайтеся до представників компанії
Щомісячний платіж
грн

Вкажіть контактні дані

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

Калькулятор лізингу автомобіля

Що таке калькулятор автолізингу?

Якщо ви розглядаєте варіанти покупки легкового автомобіля, вантажного, спецтехніки, сільгосптехніки або обладнання, зверніть увагу на лізинг. Це комплексна послуга, яка включає придбання, реєстрацію, страхування та сервісний супровід машин протягом усього співробітництва. Щоб автомобіль або техніка перейшли в ваше розпорядження, досить зробити мінімальний початковий внесок. Best Leasing надає фінансовий, оперативний, зворотний лізинг. Ми створили калькулятор лізингу для фізичних осіб і юридичних, який дозволить легко розрахувати приблизну вартість лізингу автомобіля (Україна) і самостійно підібрати оптимальний графік внесення щомісячних платежів. Лізинговий калькулятор наочно показує, на які параметри варто звернути увагу при розрахунку лізингу автомобіля (загальна вартість транспортного засобу, розмір авансу, термін фінансування і тд). Розрахувати вартість авто онлайн легко, калькулятор лізингових платежів створений спеціально для вашої зручності – зважте всі “за” і “проти” і в спокійній обстановці, в будь-який час прийміть рішення про необхідність укладення угоди.

Як користуватися лізинговим калькулятором онлайн?

 • Власноруч заповніть форму на сайті, щоб зробити лізинговий розрахунок вартості авто:
 1. вкажіть: легкова або вантажна машина, спецтехніка, сільгосптехніка або обладнання;
 2. виберіть, який транспортний засіб хочете купити – нове або бу; вибираючи автомобіль (техніку) з пробігом, вище форми з’явиться рядок на посилання з вподобаною вам моделлю; можете вставити посилання на сторінку авторинку, де побачили потрібну машину, і якщо авто буде розпізнано, то дані в форму підставляться автоматично;
 3. клікніть на марку і модель авто в лізинг, калькулятор запропонує список, що випадає;
 4. напишіть об’єм двигуна в см3;
 5. введіть рік випуску і вартість транспортного засобу (машини) в гривні.
 • Заповнивши ВСІ поля (обов’язково), нижче відразу буде проведений попередній лізинговий розрахунок за вказаними вами даними. Лізинговий калькулятор швидко сам запропонує один з варіантів.
 • Ви можете змінити розмір авансу і термін фінансування: вкажіть суму початкового внеску (у гривні або у відсотках), яку готові внести за користування машиною і бажаний термін в місяцях.
 • Є можливість вказати валюту фінансування: гривню або долар. Вибравши долар, пам’ятайте, що лізинговий щомісячний платіж будете здійснювати тільки в гривні з щомісячними коригуваннями з урахуванням курсу.
 • Далі натисніть на червону кнопку “Розрахувати платіж”: через кілька секунд калькулятор покаже суму щомісячного лізингового платежу, розраховану в гривні відповідно до ваших параметрами.
 • Ви можете повернутися до форми і змінити дані на будь-які інші необмежену кількість разів. В результаті це дозволить визначитися з оптимальним варіантом фінансування.

Як розрахувати і оформити автолізинг?

Вибрали оптимальну схему погашення і хочете поставити запитання щодо ціни або будь-яке інше? Або не вдалося розібратися з полями розрахунку, використовуючи калькулятор лізингу автомобіля (Україна)? У будь-якому випадку, нижче форми заповнення є місце для заявки: вкажіть контактні дані і фінансовий фахівець зв’яжеться з вами, щоб розрахувати лізинг авто. Він допоможе з підбором, запропонує різні графіки щомісячних виплат і пояснить подальші дії. Разом з фахівцем погодьте відповідний графік виплат, адаптований під ваш стиль життя або специфіку бізнесу. Наприклад, можете вибрати класичну схему погашення, дедалі менші частки платежів або сезонний графік. Вибираючи співпрацю з Best Leasing, навантаження на бюджет буде мінімальним. Адже досить внести аванс, щоб транспортний засіб (авто) перейшло в ваше розпорядження, а далі заносьте щомісяця однакові суми платежів. Використовуючи онлайн калькулятор лізингу авто, пам’ятайте, що інструмент проводить розрахунок на “тут і зараз”, оцінка онлайн може мати неточності. Тому детальні умови фінансування ви отримаєте, залишивши заявку на сайті або самостійно зв’язавшись з нами за телефоном.

Часто задавані питання про Калькулятор лізингу автомобіля

 • Скільки чекати рішення про фінансування?

 • Чи є у вас каталог автомобілів для лізингу?

 • Як взяти автомобіль в лізинг?

 • Чому авто в лізинг дешевше ніж кредит?