-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

MITSTUBISHI в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Mitsubishi Pajero Sport

Pajero Sport

Mitsubishi

1 645 000 грн

Вартість авто

27 491 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mitsubishi ASX

ASX

Mitsubishi

1 099 000грн

Вартість авто

18 564 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mitsubishi Eclipse Cross

Eclipse Cross

Mitsubishi

1 199 000 грн

Вартість авто

20 197 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mitsubishi Outlander

Outlander

Mitsubishi

1 029 000 грн

Вартість авто

17 421 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто з авансом від 0%* точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Автомобілі Mitsubishi в лізинг

Як купити Мітсубісі в лізинг?

Компанія Best Leasing пропонує максимально вигідні умови покупки машин Мітсубісі зі швидким і зручним оформленням. Не важливо, ви юридична, фізична особа або ФОП, якщо потрібен автомобіль японського бренду з мінімальними фінансовими витратами, спеціалісти розглянуть вашу заявку і протягом 30 хвилин підготують рішення.

Як купити автомобілі Mitsubishi?

  1. Розгляньте модельний ряд машин бажаного бренду і визначтеся з моделлю. Оскільки покупка авто — це дорога інвестиція, не поспішайте з вибором, орієнтуйтеся на персональні потреби або задачі компанії.
  2. Сформуйте пакет документів. Вам не доведеться витрачати час на збір великої стопки паперів, — досить надати до 8 документів, щоб укласти Договір лізингу й отримати Мітсубісі.
  3. Щоб автомобіль перейшов у ваше розпорядження, внесіть мінімальний аванс від 0%*.
  4. Залишок, включаючи реєстрацію, страхування КАСКО й ОСЦПВ, обов’язкові податки оплачується щомісяця за узгодженим графіком терміном до 5 років.
  5. Покупка передбачає відсоткову ставку від 0,01% в гривні на умовах партнерської програми Best Leasing з Mitsubishi.

Авто Mitsubishi в лізинг, які переваги?

  • Ваше навантаження на бюджет мінімальне, оскільки вносите початковий внесок за машину, а далі оплачуєте частинами щомісяця.
  • Всі питання з оформлення автомобіля Mitsubishi — відповідальність наших спеціалістів, тому вони не забирають у вас часу і нервів на рішення.
  • Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте підтримку 24/7: адміністрування страхових випадків, пріоритетність в записі на ТО й інша допомога. Також можете підписати додатковий договір сервісу і більшість технічних питань з Мітсубісі перекласти на плечі лізингової компанії.
  • Якщо ваші бізнес-процеси вимагають в короткі терміни наявності Mitsubishi, лізинг — відмінний варіант, оскільки на видачу авто потрібно від 1 дня.
  • Наша компанія – офіційний лізинговий партнер дилерської мережі Mitsubishi в Україні, отже через нас — Ви отримуєте авто фактично з автосалону.

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */