-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

NISSAN в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Nissan X-Trail

X-Trail

Nissan

1 208 310 грн

Вартість авто

20 319 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

QASHQAI

Nissan

984 760 грн

Вартість авто

16 668 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Nissan Leaf

Leaf

Nissan

1 385 860 грн

Вартість авто

23 198 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Nissan Juke

Juke

Nissan

781 390 грн

Вартість авто

13 326 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 3 роки . В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто з авансом від 0%* точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Автомобілі Nissan в лізинг

Чи варто купити Nissan в кредит?

Плануєте купувати Nissan і думаєте, вибрати кредит або лізинг? Зверніть увагу на побудову графіка платежів. У щомісячний лізинговий платіж на весь термін лізингу ВЖЕ ВКЛЮЧЕНІ та рівномірно розподілені всі обов’язкові витрати при покупці авто: вартість автомобіля з ПДВ, реєстрація, сплата податків, страхування КАСКО й ОСЦПВ і т.д. Таким чином, ви мінімізуєте свої витрати на початковому етапі й можете спланувати свій бюджет відповідно до затвердженого графіка платежів. Якщо ви бажаєте купити Nissan в кредит, оплата цих витрат лягає на ваші плечі, тим самим збільшуючи розмір суми, яка повинна бути у вас в наявності.

Переваги покупки Nissan в лізинг в Україні

  • мінімальні початкові витрати: досить внести аванс від 15% від загальної вартості й авто передадуть у ваше розпорядження;
  • низька ставка фінансування: від 0% в гривні; термін лізингу: від 1 до 5 років;
  • економія часу та заощаджень: всі послуги з оформлення Nissan в лізинг (реєстрація, страхування, офіційна гарантія та ін.) лізингова компанія бере на себе, а вартість цих послуг розподіляється на щомісячні платежі;
  • швидке рішення щодо фінансування: Best Leasing надішле відповідь на електронну пошту максимум через 30 хвилин після вашого звернення;
  • купити Nissan Leaf в розстрочку від Best Leasing або іншу модель вигідно і фізичним особам, і юридичним: лізингові платежі через амортизацію відносяться на валові витрати, тим самим зменшуючи податок на прибуток (економія 18%); комісія лізингової компанії не обкладається ПДВ, що дозволяє заощадити 20% від суми комісії.

Купити Nissan в кредит в Києві

Купити Nissan в лізинг в Києві легко! Для цього достатньо звернутися в офіційний автосалон в Києві або в одне з міст України, яке локально найбільш вам підходить. Вибираючи Best Leasing, ви отримуєте безліч переваг, серед яких технічне обслуговування і ремонт авто без черги, знижки на паливо, сервісний супровід протягом усього терміну лізингу та ін. Можна купити Nissan в кредит в Києві, але тоді початкові витрати на покупку автомобіля виростуть. Хочете зменшити фінансове навантаження на ваш бюджет, − вибирайте лізинг! Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом: заповніть заявку на сайті або зателефонуйте на гарячу лінію. Наші фінансові спеціалісти дадуть відповідь на всі ваші запитання з приводу купівлі Ніссан!

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */