BEST Leasing - це просто

Рішення за 30 хв Отримайте рішення щодо фінансування за 30 хвилин не виходячи з дому
Аванс від 15% Дозвольте собі більше сплативши лише 15% від вартості техніки
Оформлення від 1 дня Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку
Партнерські програми Ставка від 0% річних в ГРН в рамках спільних програм з імпортерами та виробниками

Хочу отримати фінансування

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

BEST Leasing - це

15
років роботи
2700
клієнтів
5900
транспортних засобів в лізинг
3,9 млрд. грн.
загальна сума укладених договорів

Автомобіль в лізинг у Вінниці

Купити авто в лізинг у Вінниці

Фінансування від Best Leasing дозволить вам повною мірою насолодитися комфортними поїздками та при цьому зменшити першочергові витрати на покупку машини. Завдяки різним партнерським програмам Best Leasing спільно з популярними автомобільними брендами ви зможете придбати автомобіль, який максимально відповідає вашим потребам. Подайте заявку на сайті, і вже через 30 хвилин рішення про фінансування буде у вас на пошті.

Як оформити автолізинг в місті Вінниця?

 • Зверніться в зручний вам офіційний автосалон, щоб вибрати й купити авто в лізинг (Вінниця, Жмеринка, Козятин, Хмільник й інші міста).
 • Щоб сісти за кермо автомобіля, необхідно внести мінімальний аванс від 15%. Сума, що залишилася, рівномірно розподіляється на щомісячні платежі.
 • Всі обов’язкові витрати при покупці автомобіля вже включені в щомісячні виплати: вартість самої машини, страхування КАСКО й ОСЦПВ, реєстрація, податки. Таким чином, ви не вилучаєте з обороту велику суму, а сплачуєте поступово, раціонально використовуючи кошти.
 • Ставка фінансування при покупці автомобіля від 0,01% в гривні, термін виплат — від 1 до 5 років.

Чи вигідна покупка авто в лізинг?

 1. Ви можете взяти будь-який транспортний засіб, виходячи з ваших потреб і платоспроможності: легкову машину, вантажівку, спецтехніку, сільгосптехніку та обладнання.
 2. Розглядаєте бу авто в лізинг у Вінниці? Можете не переживати за технічний стан машини, адже разом з автомобілем ви отримаєте експертну оцінку від спеціалістів Best Leasing.
 3. Уклавши угоду, ви отримуєте карту асистанс — консьєрж-сервіс 24/7. Підвіз бензину, виправлення технічного поламання в дорозі, допомога в ДТП, врегулювання страхових випадків лягає на плечі професіоналів Best Leasing.
 4. Лізинг авто в Вінниці фінансово вигідний для юридичної особи, адже надається податковий кредит на всю вартість транспортного засобу. З лізингових платежів не стягується податок на прибуток (на відміну від кредиту).

Часто задавані питання про Автомобіль в лізинг у Вінниці

 • Чому авто в лізинг дешевше ніж кредит?

 • Які в вас терміни лізингу автомобілів?

 • Як краще купити авто: в кредит чи в лізинг?

 • Як оформити лізинг на спецтехніку?