-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Автопартнерські програми з популярними брендами

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

RAV 4

TOYOTA

881 050 грн

Вартість авто

21 119 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

3008

PEUGEOT

1 237 378 грн

Вартість авто

29 359 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
OPEL   MOKKA

MOKKA

OPEL

805 579 грн

Вартість авто

19 374 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

C3 AIRCROSS

CITROEN

818 468 грн

Вартість авто

19 268 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 3 роки. У платіж включено усі реєстраційні витрати та страхування КАСКО та ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

Партнерські програми з найпопулярнішими брендами:

Сбросить фильтр

Партнерські програми з найпопулярнішими брендами:

Сбросить фильтр

Не знайшли бажане авто?

Необхідне авто точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерка по лізингу авто

Шукаєте спосіб, як купити автомобіль для персонального користування або для бізнесу без істотних вкладень? Розгляньте лізинг. Компанія Best Leasing розробила спеціальну партнерську програму спільно з популярними брендами авто в Україні. Все партнерки створені з метою допомогти бажаючому купити машину за спеціальними вигідними умовами. Умови партнерки в оформленні лізингу

  • Ви визначаєтесь з маркою і моделлю транспортного засобу, який хочете придбати. Далі оплачуєте аванс від 0% від загальної вартості авто, – партнерська програма передбачає невеликі початкові витрати, щоб почати користуватися машиною.
  • Персональний менеджер допоможе сформувати індивідуальний графік щомісячних платежів терміном до 5 років.
  • Умови передбачають фінансування з процентною ставкою від 0,01% в гривні.
  • Спеціальна партнерська програма дозволяє вигідно придбати техніку фізичним і юридичним особам.

Вигоди партнерки

Звертаючись в Best Leasing, ви зручно і без зайвих стресів отримаєте ключі від необхідного транспортного засобу, адже для оформлення потрібен мінімальний пакет документів. Продаж машини постачальником здійснюється компанії Best Leasing, яка стає її власником. З внесенням останнього платежу ви зможете переоформити предмет лізингу на себе (за бажанням). Для економії вашого часу і грошей створена кожна партнерська програма, продаж автомобілів здійснюється швидко і за простою процедурою. Купуючи транспортний засіб для бізнесу, ви отримуєте податковий кредит на всю вартість автомобіля. Ви можете подивитися авто партнерки на нашому сайті і залишити заявку на фінансування, – рішення прийде на вашу пошту протягом 30 хвилин.

 

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */