-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Mercedes-Benz в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Mercedes-Benz А-Class

А-Class

Mercedes-Benz

1 747 691, 7 грн

Вартість авто

29 160 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mercedes-Benz B-Class

B-Class

Mercedes-Benz

1 558 892,92 грн

Вартість авто

26 076 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mercedes-Benz C-Class

C-Class

Mercedes-Benz

1 766 559, 96 грн

Вартість авто

29 468 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mercedes-Benz E-Class

E-Class

Mercedes-Benz

1 953 332,30 грн

Вартість авто

32 519 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах: аванс - 50%, термін - 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Машини Mercedes-Benz в лізинг

Автомобіль Mercedes Benz в лізинг

Лізинг Mercedes Benz – відмінне рішення для тих, хто бажає придбати авто представницького класу. Німецький бренд пропонує широкий модельний ряд автомобілів Мерседес в Україні, в якому представлені універсали, хетчбеки, седани, купе, кроссовери і ін. Компанія Best Leasing допомагає купити Мерседес для фізичних і юридичних осіб. Ми не просто виділяємо гроші на придбання машини, а надаємо комплексну послугу, яка включає саму покупку, реєстрацію, страхування, врегулювання страхових випадків. Протягом усієї співпраці вас буде курирувати персональний фінансовий фахівець, який роз’яснить всі питання. Лізинг авто, Мерседес Бенц або будь-якої іншої марки, компанія здійснює вже протягом 15 років. Процедура оформлення дуже проста, – без зайвої бюрократичної тяганини. Наші фахівці допоможуть підібрати саме ту модель авто Мерседес Бенц, яка максимально підходить під ваш стиль життя або специфіку бізнесу. Ми швидко приймаємо рішення про фінансування, – за 30 хвилин. Для оформлення знадобиться мінімальний пакет документів.

Умови покупки автомобіля Mercedes Benz

  • Щоб взяти Мерседес Бенц в лізинг, виберіть авто в офіційному салоні, який вам локально підходить і потім зв’яжіться з компанією Best Leasing для придбання машини.
  • Купити Mercedes Benz в лізинг вигідно як для особистого користування, так і для комерційного. Адже ви оплачуєте аванс від 0%* від загальної вартості транспортного засобу і отримуєте авто в своє розпорядження.
  • Фінансовий фахівець враховує побажання, специфіку бізнесу і допоможе узгодити графік виплат строком до 5 років.
  • Best Leasing разом з автовиробником розробили загальну партнерську програму, яка дозволяє отримати машину Мерседес Бенц для фізичних осіб або для бізнесу з відсотковою ставкою від 0,01% в гривні.
  • Ми цінуємо час кожного клієнта, тому самі займаємося документальним оформленням. Ви лише підписуєте 1 документ – договір і звільняєте себе від інших формальних питань.

Переваги покупки авто Mercedes Benz

  • Мінімальне навантаження на бюджет. Немає необхідності вилучати з обігу велику суму, щоб купити автомобіль Mercedes Benz, ви вносите початковий внесок, а далі платите щомісяця за користування машиною. Таким чином, ви зберігаєте кошти для реалізації інших інвестиційних проектів.
  • Сервісна підтримка 24/7. Ми супроводжуємо машину в питаннях сервісу по всій території України, допомагаємо в разі ДТП, займаємося врегулюванням страхових випадків і т.д. Ви також отримуєте знижки на технічне обслуговування в рамках загальної партнерської програми Best Leasing з Мерседес Бенц – лізинг, як бачите, враховує всі інтереси клієнта.
  • Швидкість прийняття рішення. Щоб отримати автомобіль Мерседес Бенц в лізинг (Київ або будь-яке інше місто України), залишайте заявку на сайті, і через 30 хвилин отримаєте відповідь про фінансування на зазначену електронну пошту. Можете скористатися калькулятором онлайн і самостійно сформувати графік платежів.
  • Відсутність застав. Щоб укласти договір на покупку авто Mercedes Benz, вам не слід вносити абсолютно ніяких застав, адже сама машина виступає заставним майном.
  • Переваги в оподаткуванні. Лізинг Мерседес Бенц для юридичних осіб економічно вигідний, адже це гарна податкова пільга. Амортизація транспортного засобу здійснюється на балансі клієнта. З щомісячних платежів не стягується податок на прибуток. Комісія Best Leasing не обкладається ПДВ, що дозволяє заощадити 20% від суми комісії. Серед різних варіантів покупки автомобілів Mercedes Benz, лізинг гарний тим, що компанія отримує податковий кредит на всю вартість авто.

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */