Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399

Mercedes-Benz в лізинг під 0,01%* річних

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Mercedes-Benz А-Class

А-Class

Mercedes-Benz

893 145 грн

Вартість авто

14 255 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mercedes-Benz B-Class

B-Class

Mercedes-Benz

901 540 грн

Вартість авто

14 384 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mercedes-Benz C-Class

C-Class

Mercedes-Benz

1 001 880 грн

Вартість авто

15 930 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Mercedes-Benz E-Class

E-Class

Mercedes-Benz

1 386 950 грн

Вартість авто

21 862 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 5 років . В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми зі ставкою від 0,01%*

BEST Leasing - це просто

Новий та Б/В транспорт

Фінансуємо будь-яке авто та техніку, що є в наявності в Україні

Аванс від 30%

Аванс лише від вартості авто, страхування та реєстрація в щомісячних платежах.

Оформлення
від 1 дня

Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку

Термін договору
до 36 місяців

Обирайте зручний графік сплати щомісячних платежів

3000

клієнтів

Але наші клієнти, перш за все, люди, а не цифри. Нам важливо, аби ви були задоволені послугою лізингу.

16

років на ринку

За цей період ми не припиняли надавати фінансування навіть в кризові для країни періоди.

52%

повторних клієнтів

Для нас це найкращий вау-показник, що ваші потреби повністю задоволені!

Машини Mercedes-Benz в лізинг

Автомобіль Mercedes Benz в лізинг

Лізинг Mercedes Benz – відмінне рішення для тих, хто бажає придбати авто представницького класу. Німецький бренд пропонує широкий модельний ряд автомобілів Мерседес в Україні, в якому представлені універсали, хетчбеки, седани, купе, кроссовери і ін. Компанія Best Leasing допомагає купити Мерседес для фізичних і юридичних осіб. Ми не просто виділяємо гроші на придбання машини, а надаємо комплексну послугу, яка включає саму покупку, реєстрацію, страхування, врегулювання страхових випадків. Протягом усієї співпраці вас буде курирувати персональний фінансовий фахівець, який роз’яснить всі питання. Лізинг авто, Мерседес Бенц або будь-якої іншої марки, компанія здійснює вже протягом 15 років. Процедура оформлення дуже проста, – без зайвої бюрократичної тяганини. Наші фахівці допоможуть підібрати саме ту модель авто Мерседес Бенц, яка максимально підходить під ваш стиль життя або специфіку бізнесу. Ми швидко приймаємо рішення про фінансування, – за 30 хвилин. Для оформлення знадобиться мінімальний пакет документів.

Умови покупки автомобіля Mercedes Benz

 • Щоб взяти Мерседес Бенц в лізинг, виберіть авто в офіційному салоні, який вам локально підходить і потім зв’яжіться з компанією Best Leasing для придбання машини.
 • Купити Mercedes Benz в лізинг вигідно як для особистого користування, так і для комерційного. Адже ви оплачуєте аванс від 15% від загальної вартості транспортного засобу і отримуєте авто в своє розпорядження.
 • Фінансовий фахівець враховує побажання, специфіку бізнесу і допоможе узгодити графік виплат строком до 5 років.
 • Best Leasing разом з автовиробником розробили загальну партнерську програму, яка дозволяє отримати машину Мерседес Бенц для фізичних осіб або для бізнесу з відсотковою ставкою від 0,01% в гривні.
 • Ми цінуємо час кожного клієнта, тому самі займаємося документальним оформленням. Ви лише підписуєте 1 документ – договір і звільняєте себе від інших формальних питань.

Переваги покупки авто Mercedes Benz

 • Мінімальне навантаження на бюджет. Немає необхідності вилучати з обігу велику суму, щоб купити автомобіль Mercedes Benz, ви вносите початковий внесок, а далі платите щомісяця за користування машиною. Таким чином, ви зберігаєте кошти для реалізації інших інвестиційних проектів.
 • Сервісна підтримка 24/7. Ми супроводжуємо машину в питаннях сервісу по всій території України, допомагаємо в разі ДТП, займаємося врегулюванням страхових випадків і т.д. Ви також отримуєте знижки на технічне обслуговування в рамках загальної партнерської програми Best Leasing з Мерседес Бенц – лізинг, як бачите, враховує всі інтереси клієнта.
 • Швидкість прийняття рішення. Щоб отримати автомобіль Мерседес Бенц в лізинг (Київ або будь-яке інше місто України), залишайте заявку на сайті, і через 30 хвилин отримаєте відповідь про фінансування на зазначену електронну пошту. Можете скористатися калькулятором онлайн і самостійно сформувати графік платежів.
 • Відсутність застав. Щоб укласти договір на покупку авто Mercedes Benz, вам не слід вносити абсолютно ніяких застав, адже сама машина виступає заставним майном.
 • Переваги в оподаткуванні. Лізинг Мерседес Бенц для юридичних осіб економічно вигідний, адже це гарна податкова пільга. Амортизація транспортного засобу здійснюється на балансі клієнта. З щомісячних платежів не стягується податок на прибуток. Комісія Best Leasing не обкладається ПДВ, що дозволяє заощадити 20% від суми комісії. Серед різних варіантів покупки автомобілів Mercedes Benz, лізинг гарний тим, що компанія отримує податковий кредит на всю вартість авто.

Поширені запитання

Що таке спеціальні умови фінансування?

Ми уклали Договір співпраці з Mercedes-Benz. Тому, обираючи фінансування від BEST Leasing, ви отримуєте кращі умови лізингу: аванс від 0%, ставку від 0,01%* у гривні.

Як отримати ставку фінансування 0,01%*?

Ставка фінансування залежить від обраних умов: розміру авансу, терміну лізингу, валюти фінансування. Ви можете скористатися готовими розрахунками на сайті або залишити заявку і наш менеджер підбере для вас оптимальні параметри фінансування.

Чому Mercedes-Benz в лізинг дешевше ніж кредит?

Вигода лізингу автомобіля полягає в наступному:

 • Значно нижчі початкові витрати
 • Наявність партнерських програм з імпортером і дилером
 • Немає потреби додаткової застави
 • Не більше 8 документів
 • Можна отримати рішення про фінансування без документів, залишивши заявку на сайті
 • Додаткові послуги (сервіс, страхування і т.д.) можна включити в графік платежів

Які етапи оформлення лізингу Mercedes-Benz?

 • Ви вибираєте модель і подаєте заявку на лізинг
 • Погоджуєте умови (аванс, термін та ін.) і підписуєте Договір лізингу
 • Вносите аванс і отримуєте Mercedes-Benz

Залишилися питання?

Телефонуйте

(044) 359 0 399

Заїжджайте в гості

м. Київ, вул. Лінійна, 17