BEST Leasing - это

Решение за 30 мин Получите решение о финансировании за 30 минут, не выходя из дому
Аванс от 15% Позвольте себе больше, оплачивая только 15% от стоимости техники
Оформление от 1 дня Оплатите аванс сегодня и уже завтра получите технику
Партнерские программы Ставка от 0% годовых в ГРН в рамках общих программ с импортёрами и производителями

Хочу получить финансирование

Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных в соответствии с Политикой конфиденциальности компании

BEST Leasing - это

15
лет работы
2700
клиентов
5900
транспортных средств в лизинг
3,9 млрд. грн.
общая сумма заключенных договоров
Залишилися питання?

office@bestleasing.com.ua

Лізинг автомобілів для юр осіб

Авто в лізинг юридичним особам

Автолізинг — це економічно вигідний інструмент розвитку вашого бізнесу, якщо ви юридична особа. Ця послуга дозволяє отримати потрібне авто у своє користування без вилучення значних коштів з обороту. Використання фінансування від Best Leasing дозволить вам відразу поставити транспортний засіб на баланс і отримати податкові пільги. Взяти авто в лізинг вигідно ТОВ, і компаніям з іншими формами ведення бізнесу, адже юридичним особам надаються не просто гроші на покупку, а широкий спектр послуг. Наша компанія стане кращим партнером вашому бізнесу, доказ цьому — 2,7 тисячі задоволених клієнтів за більш ніж 15 років діяльності. Щоб отримати рішення про фінансування автомобіля, заповніть коротку заявку на сайті. Відповідь надійде на вказану електронну пошту протягом 30 хвилин. Сама видача авто для ТОВ відбувається швидко і займає від 1 дня. Ми діємо на підставі Ліцензії (Розпорядження Нацкомфінпослуг України), цінуємо свою репутацію і дбаємо про якість сервісу, що надаємо.

Як взяти машину в лізинг ТОВ?

 1. Визначте, який транспортний засіб потребує ваша компанія. Це може бути легковий автомобіль, вантажівка, сільськогосподарська техніка, спецтехніка або обладнання. Детально вивчіть технічні характеристики наміченої покупки, орієнтуючись на конкретні бізнес-задачі. Наші спеціалісти допоможуть підібрати моделі автомобілів в прийнятному ціновому діапазоні, які будуть максимально відповідати потребам лізингу авто для вашої юр особи.
 2. Щоб оформити покупку машин, необхідно звернутися до офіційного дилера у вашому місті. Можете вибрати Київ і купити авто в лізинг для юридичної особи або будь-яке інше місто. Компанія Best Leasing має ряд представництв по всій Україні, тому не обов’язково прив’язуватися до столиці.
 3. Якщо хочете купити машину в лізинг юридичним особам не нову, а бу — надішліть нам посилання на потрібне авто з будь-якого автомайданчику в інтернеті.
 4. Досить внести аванс від 15% (в залежності від транспортного засобу), щоб автомобіль або техніка перейшли в розпорядження вашої компанії.
 5. Сума, що залишилася, сплачується частинами. Всі обов’язкові витрати при покупці машини, — реєстрація, страхування КАСКО й ОСЦПВ, податки — включаються рівномірно в щомісячні платежі. Фінансовий спеціаліст допоможе сформувати максимально комфортний графік щомісячних виплат. За бажанням, розгляньте сезонний графік погашення та індивідуальні умови лізингу авто для ТОВ.
 6. До внесення останнього платежу покупка залишається власністю нашої компанії. Далі зможете переоформити транспортний засіб на свою компанію.
 7. Термін погашення залишку суми ви, як юридична особа, можете вибрати різний, розрахуйте різні варіанти й виберіть оптимальний. Залежно від обраного об’єкта, ставка фінансування — від 0,01% в гривні, термін лізингу — до 5 років.

Умови лізингу авто для юридичних осіб

Отже, щоб взяти в лізинг бу авто для юр осіб (або нове) вам потрібно підготувати документи. Ми розуміємо цінність часу в будь-якому бізнесі, тому наша процедура оформлення автомобілів простіша і лояльніша, ніж у безлічі інших фінансових структур. Не потрібно збирати величезні стопки документів, щоб довести свої офіційні доходи, — досить пояснити суть вашої діяльності. Перелік документів, які знадобляться, щоб видати машину:

 • Статут компанії (юридичної особи)
 • Повноваження підписанта (Наказ, Протокол зборів, копія паспорта та ІПН)
 • Фінансова звітність (Ф1 і Ф2)
 • Декларація з податку на прибуток
 • Загальна оборотно-сальдова відомість

Плюси та мінуси лізингу машин для юридичних осіб:

 1. Ви отримуєте необхідний транспортний засіб з мінімальними початковими витратами. Вам не потрібна велика сума готівки, щоб взяти машину. Внесення початкового внеску дозволить отримати авто для бізнесу в лізинг і вже почати отримувати плановий прибуток, а решту вартості виплачувати від зароблених вами сум. А далі вносите один платіж в місяць, який вже включає безліч інших обов’язкових платежів при покупці. Таким чином, навантаження на бюджет зменшується.
 2. Залишаєте можливість планування грошових потоків. Уклавши Договір лізингу і раціонально розподіливши кошти, зберігаєте інвестиційну привабливість компанії, адже покупка авто юридичною особою не впливає на збільшення боргу.
 3. Матимете переваги в оподаткуванні: амортизація та бух. облік здійснюються на вашому балансі, тоді як вся вартість одноразової комісії Best Leasing відноситься на валові витрати і не підлягає оподаткуванню.
 4. Мінімум витрат часу на оформлення автомобіля: реєстрацією, оплатою обов’язкових податків, платежів і зборів, питаннями страхування займається наша компанія, звільняючи вам час на реалізацію інших важливих завдань. Вам, як юридичній особі, не потрібно їздити домовлятися з продавцями, страховиками, вести переговори й стояти в черзі на реєстрацію, — залиште ці клопоти професіоналам Best Leasing.
 5. Вам надається цілодобова підтримка: передамо телефон гарячої лінії для термінових екстрених питань, надамо технічну допомогу в дорозі (замінити колесо, підвезти пальне), евакуювати автомобіль з місця ДТП. Ми також займаємося адмініструванням страхових випадків. Працюючи тривалий термін на ринку фінансових послуг, ми заручилися партнерством зі страховими компаніями. Тому виплати страхового відшкодування будуть розглянуті швидше і лояльніше при покупці авто в лізинг, ніж якби ТОВ купували машину самостійно.

Вигода автолізингу для юридичних осіб

Вибирайте найбільш сприятливі умови для свого бізнесу (ТОВ та інші форми юр осіб), розглядайте різні варіанти придбання машин — спеціалісти нашої компанії гарантують високий сервіс і нададуть вигідні фінансові рішення під потреби бізнесу. Купівля в лізинг легкових автомобілів для юридичних осіб або будь-якого іншого транспортного засобу є вигідною і дозволяє розділити грошові витрати на частини й значно заощадити на оподаткуванні.

Часто задавані питання про Лізинг автомобілів для юр осіб

 • Які потрібні документи для лізингу авто?

 • Хто є власником автомобіля в лізингу?

 • Як давно ви надаєте послугу лізингу машин?

 • Хто займається ремонтом авто в лізингу?