-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

лізинг для юридичних осіб

Подати заявку

Держпрограма

"Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%

Детальніше

чому лізинг вигідніше інших способів покупки?

Жодних застав

Ви не вносите додаткових застав і не ризикуєте своїм майном, адже сам предмет лізингу вже виступає заставою.

Все просто

Ми беремо на себе весь процес придбання автомобіля від покупки до забезпечення сервісної підтримки.

Рівномірне навантаження

Реєстрація, страхування КАСКО й ОСЦПВ, обов'язкові податки вже включені і рівномірно розподілені в щомісячні платежі.

Оптимізація оподаткування

Всі лізингові платежі відносяться на витрати і зменшують податки.

Мінімум авансу

У вас не буде відразу великого навантаження на бюджет: ви вносите лише аванс від 0% вартості, а далі частинами за графіком від 1 до 5 років.

Неможливість арешту

Авто в лізингу не підлягає відчуженню або арешту і не може бути вилучене для погашення податкових зобов'язань вашої компанії.

як оформити лізинг для юр. особи?

Визначтеся з маркою і моделлю транспортного засобу, орієнтуючись на потреби вашого бізнесу

Вибирайте як нові, так і авто з пробігом на автомайданчиках в україні

зверніться до нас за фінансуванням

підпишіть договір лізингу з best leasing

внесіть аванс, отримайте автомобіль і розвивайте бізнес з комфортом

переваги фінансування від BEST LEASING

Рішення про фінансування
за 30 хв

Для оформлення - не більше
8 документів

Заощаджуючи ваш час -
все робимо самостійно

персональний менеджер
протягом дії договору

хочу отримати фінансування

Партнерські програми зі ставкою від 0,01%*

Оберіть необхідний предмет лізингу

Нові легкові авто

 • Аванс від 0%
 • Будь-яка модель авто, доступна в Україні
 • КАСКО й ОСЦПВ включено у вартість

Б/в авто

 • Аванс від 0%
 • Авто з будь-якого маркетплейсу
 • КАСКО й ОСЦПВ включено у вартість

Вантажівки

 • Аванс від 0%
 • Ставка від 0,01%

Лізинг 5-7-9%

 • Держпрограма за підтримки Президента та Уряду України

Лізинг автомобілів для юридичних осіб в Києві

Про купівлю авто в лізинг юр особам

Автолізинг — це послуга, яка дозволяє отримати потрібне авто в своє користування без вилучення значних коштів з обороту. Отже, це економічно вигідний інструмент розвитку вашого бізнесу, якщо ви — юридична особа. Оформлення фінансування від Best Leasing дозволить вам відразу поставити транспортний засіб на баланс і отримати податкові пільги. Взяти авто в лізинг вигідно як ТОВ, так і компаніям з іншими формами ведення бізнесу, адже юридичним особам надаються не просто гроші на купівлю, а широкий спектр послуг. Наша компанія стане кращим партнером вашому бізнесу, доказ цьому — більше трьох тисяч задоволених клієнтів за більш ніж 15 років діяльності. Щоб отримати рішення про фінансування автомобіля, заповніть коротку заявку на сайті. Відповідь надійде на вказану електронну пошту протягом 30 хвилин. Сама видача авто для ТОВ відбувається швидко і займає від 1 дня. Ми діємо на підставі Ліцензії (Розпорядження Держфінпослуг України), дорожимо своєю репутацією і дбаємо про якість сервісу, що надається.

Як взяти машину в лізинг ТОВ?

 • Визначтесь, який транспортний засіб потребує ваша компанія. Це може бути легковий автомобіль, вантажівка, сільськогосподарська техніка, спецтехніка або обладнання. Детально вивчіть технічні характеристики наміченої покупки, орієнтуючись на конкретні бізнес-завдання. Наші фахівці допоможуть підібрати моделі автомобілів в прийнятному ціновому діапазоні, які будуть максимально відповідати потребам лізингу авто для вашої юр особи.
 • Щоб оформити купівлю машин, необхідно звернутися до офіційного дилера у вашому місті. Можете вибрати Київ і купити авто в лізинг для юридичної особи або будь-яке інше місто. Компанія Best Leasing має ряд представництв по всій Україні, тому не обов’язково прив’язуватися до столиці.
 • Якщо хочете купити машину в лізинг юридичним особам не нову, а бу — надішліть нам посилання на потрібне авто з будь-якого автомайданчику в інтернеті.
 • Досить внести аванс від 0% (в залежності від транспортного засобу), щоб автомобіль або техніка перейшли в розпорядження вашої компанії.
 • Сума, що залишилася, сплачується частинами. Всі обов’язкові витрати при покупці машини, — реєстрація, страхування КАСКО й ОСЦПВ, податки — включаються рівномірно в щомісячні платежі. Фінансовий спеціаліст допоможе сформувати максимально комфортний графік щомісячних виплат. За бажанням, розгляньте сезонний графік погашення та індивідуальні умови лізингу авто для ТОВ.
 • До внесення останнього платежу по лізингу — авто залишається власністю нашої компанії. Далі зможете переоформити транспортний засіб на свій бізнес.
 • Термін погашення залишку суми ви, як юридична особа, можете вибрати різний, розрахуйте різні варіанти і виберіть оптимальний. Залежно від обраного об’єкта термін лізингу становить до 5 років, ставка фінансування — від 0,01% в гривні.

Умови лізингу авто для юридичних осіб

Отже, щоб взяти в лізинг бу або нове авто для юр осіб вам потрібно підготувати документи. Ми розуміємо цінність часу в будь-якому бізнесі, тому наша процедура оформлення автомобілів простіше і лояльніше, ніж у безлічі інших фінансових структур. Не потрібно збирати величезні стопки документів, щоб довести свої офіційні доходи, — досить пояснити суть вашої діяльності.

Перелік документів, які знадобляться, щоб отримати машину:

 • Статут компанії (юридичної особи)
 • Повноваження підписанта (Наказ, Протокол зборів, копія паспорта та ІПН)
 • Фінансова звітність (Ф1 і Ф2)
 • Декларація з податку на прибуток
 • Загальна оборотно-сальдова відомість

Плюси та мінуси лізингу машин для юридичних осіб:

 • Ви отримуєте необхідний транспортний засіб з мінімальними початковими витратами. Вам не потрібна велика сума готівки, щоб взяти машину в лізинг для компанії. Внесення початкового внеску дозволить отримати авто для бізнесу в лізинг і вже почати отримувати плановий прибуток, а решту вартості виплачувати від зароблених вами сум. А далі платите один платіж в місяць, який вже включає безліч інших обов’язкових платежів при купівлі. Таким чином, навантаження на бюджет юр особи зменшується.
 • Залишається можливість планування грошових потоків. Уклавши Договір лізингу і раціонально розподіливши кошти, ви зберігаєте інвестиційну привабливість компанії, адже купівля авто юридичною особою не впливає на збільшення боргу.
 • Ви отримуєте податкові переваги: 100% вартості одноразової комісії Best Leasing відноситься на валові витрати. Амортизаційні відрахування від балансової вартості придбаного транспортного засобу зменшують базу оподаткування для фірм.
 • Мінімум витрат часу на оформлення автомобіля: реєстрацією, оплатою обов’язкових податків, платежів і зборів, питаннями страхування займається наша компанія, звільняючи вам час на реалізацію інших важливих завдань. Вам, як юридичній особі, не потрібно їздити домовлятися з продавцями, страховиками, вести переговори і стояти в черзі на реєстрацію, — залиште ці клопоти професіоналам Best Leasing.
 • Вам, як юридичній особі надається цілодобова підтримка: ми передамо телефон гарячої лінії для термінових екстрених питань, надамо технічну допомогу в дорозі (замінити колесо, підвезти бензин), евакуюємо автомобіль з місця ДТП. Ми також займаємося адмініструванням страхових випадків. Працюючи тривалий термін на ринку фінансових послуг, ми заручилися партнерством зі страховими компаніями. Тому виплати страхового відшкодування будуть розглянуті швидше і лояльніше при купівлі авто в лізинг, ніж якби ТОВ купували машину самостійно.

Вигода автолізингу для юридичних осіб

Вибирайте найбільш сприятливі умови для свого бізнесу (ТОВ і інші форми юр осіб) та розглядайте різні варіанти придбання машин. Фахівці нашої компанії гарантують високий сервіс, і нададуть вигідні фінансові рішення під потреби вашого бізнесу. Купівля легкових автомобілів в лізинг для юридичних осіб, або будь-якого іншого транспортного засобу є вигідною і дозволяє розділити грошові витрати на частини і значно заощадити бізнесу на оподаткуванні.

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */