-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Електромобіль в лізинг

Подати заявку

юр., фіз особи
та фоп

аванс
0%

строк до 36 місяців

рішення
за 30 хв

Отримати детальний графік платежів

*Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

Оформити електромобіль ШВИДКО

Залиште заявку онлайн

Отримайте персональну пропозицію

Надайте документи

Підпишіть договір

Отримайте електрокар

НЕ ЗНАШЛИ БАЖАНИЙ ЕЛЕКТРОКАР?

Отримай кращі умови лізингу на електрокар Volkswagen ID.4! Обирай сам аванс чи ставка від 0%. А краще в розстрочку! Заповнюй заявку та отримай рішення щодо фінансування за 30 хв!

Електромобіль в лізинг

Купити електромобіль в лізинг

Вирішили пересісти на екологічний транспорт, але ціна бажаного електрокара для вас поки нездоланна? Не впадайте у відчай, – компанія Best Leasing в короткі терміни надасть комплексну послугу фінансування машин. Початкові витрати – мінімальні. Вам необхідно внести аванс, а далі можете вносити щомісяця платежі за графіком. Лізинг електрокара (фізичним особам або для бізнесу) хороший тим, що ви отримуєте не тільки кошти на автомобіль, але комплексну послугу: оформлення, реєстрація, страхування КАСКО і ОСАГО надає компанія Best Leasing. Таким чином ви економите не тільки гроші, але і час на збір і підготовку документів. Компанія Best Leasing надає фінансування на електрокари будь-якої марки і моделі. Якщо не знаєте, який саме електрокар підходить, не переживайте – досвідчені фахівці швидко допоможуть з підбором потрібного автомобіля, враховуючи ваші побажання.

Електромобілі в лізинг, умови покупки:

 • Лізинг електромобіля простий в оформленні: купити можна новий електрокар або авто з пробігом. Зверніться в Best Leasing, щоб домовитися про умови. За вами закріплюється фінансовий спеціаліст, який буде курирувати з усіх питань на період дії договору.
 • Внесіть мінімальний аванс – від 0% від загальної вартості електрокара. Потім електромобіль переходить у ваше розпорядження.
 • Разом з фінансовим фахівцем узгодьте максимально зручний графік внесення щомісячних платежів, виходячи із специфіки вашої діяльності.
 • Договір між вами і Best Leasing оформляється терміном до 3 років.
 • Купити електромобіль в лізинг – гарне рішення як для фізичної особи, так і для юридичної, а ціна договору буде залежати від розміру початкового внеску, терміну фінансування, обраного графіка платежів.
 • Можете самостійно розрахувати приблизні умови фінансування машини, скориставшись зручним калькулятором онлайн на нашому сайті.

Електрокари в лізинг: які переваги?

 • Лізинг електромобілів в Україні стає дедалі популярнішим, особливо ними цікавляться юридичні особи, адже це вигідно, прогресивно і зручно. Ви економите на утриманні автопарку: не буде постійних витрат на паливо або бензин.
 • Не потрібно виділяти з бюджету величезні кошти на купівлю. Внесіть мінімальний аванс і розпоряджайтесь автомобілем. Вартість страхування і реєстрації розподіляється на щомісячні платежі, – оплати частинами за графіком.
 • Ставши клієнтом Best Leasing, ви отримуєте карту асістанс. Це цілодобовий консьєрж-сервіс, який допоможе вирішити багато проблем: замінити колесо, евакуювати електрокар з місця ДТП і навіть забронювати готель. Вибираючи лізинг електромобілів (Україна), ви також можете розраховувати на якісний сервіс.
 • Мінімум витрат часу на оформлення, адже вам не потрібно самостійно займатися оформленням авто, піклуватися про реєстрацію, сплату податків, страховку. Всю роботу роблять професіонали Best Leasing. Ви лише підписуєте 1 документ – договір.
 • Економічно вигідно купити електромобіль юридичним особам, адже надається податковий кредит на всю вартість техніки. Бухгалтерський облік і амортизація авто здійснюється на балансі клієнта. З лізингових платежів не стягується податок на прибуток.
 • Залиште заявку на сайті і отримаєте вигідні умови лізингу електромобіля в місті Київ або іншому місті (Україна) – рішення про фінансування відправимо на зазначену електронну пошту протягом 30 хвилин.

 

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */