-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399

Електромобіль в лізинг

Подати заявку

юр., фіз особи
та фоп

аванс
10%

строк до 36 місяців

рішення
за 30 хв

Отримати детальний графік платежів

*Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

Оформити електромобіль ШВИДКО

Залиште заявку онлайн

Отримайте персональну пропозицію

Надайте документи

Підпишіть договір

Отримайте електрокар

BEST Leasing - це просто

Новий та Б/В транспорт

Фінансуємо будь-яке авто та техніку, що є в наявності в Україні

Аванс від 0%*

Аванс лише від вартості авто: від 0% для юридичних осіб, від 10% для фізичних осіб та ФОП

Оформлення
від 1 дня

Сплатіть аванс сьогодні і вже завтра отримайте техніку

Термін договору
до 36 місяців

Обирайте зручний графік сплати щомісячних платежів

3000

клієнтів

Але наші клієнти, перш за все, люди, а не цифри. Нам важливо, аби ви були задоволені послугою лізингу.

17

років на ринку

За цей період ми не припиняли надавати фінансування навіть в кризові для країни періоди.

52%

повторних клієнтів

Для нас це найкращий вау-показник, що ваші потреби повністю задоволені!

Клієнти BEST LEASING

НЕ ЗНАШЛИ БАЖАНИЙ ЕЛЕКТРОКАР?

Отримай кращі умови лізингу на електрокар Volkswagen ID.4! Обирай сам аванс чи ставка від 0%. А краще в розстрочку! Заповнюй заявку та отримай рішення щодо фінансування за 30 хв!

Електромобіль в лізинг

Купити електромобіль в лізинг

Вирішили пересісти на екологічний транспорт, але ціна бажаного електрокара для вас поки нездоланна? Не впадайте у відчай, – компанія Best Leasing в короткі терміни надасть комплексну послугу фінансування машин. Початкові витрати – мінімальні. Вам необхідно внести аванс, а далі можете вносити щомісяця платежі за графіком. Лізинг електрокара (фізичним особам або для бізнесу) хороший тим, що ви отримуєте не тільки кошти на автомобіль, але комплексну послугу: оформлення, реєстрація, страхування КАСКО і ОСАГО надає компанія Best Leasing. Таким чином ви економите не тільки гроші, але і час на збір і підготовку документів. Компанія Best Leasing надає фінансування на електрокари будь-якої марки і моделі. Якщо не знаєте, який саме електрокар підходить, не переживайте – досвідчені фахівці швидко допоможуть з підбором потрібного автомобіля, враховуючи ваші побажання.

Електромобілі в лізинг, умови покупки:

 • Лізинг електромобіля простий в оформленні: купити можна новий електрокар або авто з пробігом. Зверніться в Best Leasing, щоб домовитися про умови. За вами закріплюється фінансовий спеціаліст, який буде курирувати з усіх питань на період дії договору.
 • Внесіть мінімальний аванс – від 10% від загальної вартості електрокара. Потім електромобіль переходить у ваше розпорядження.
 • Разом з фінансовим фахівцем узгодьте максимально зручний графік внесення щомісячних платежів, виходячи із специфіки вашої діяльності.
 • Договір між вами і Best Leasing оформляється терміном до 3 років.
 • Купити електромобіль в лізинг – гарне рішення як для фізичної особи, так і для юридичної, а ціна договору буде залежати від розміру початкового внеску, терміну фінансування, обраного графіка платежів.
 • Можете самостійно розрахувати приблизні умови фінансування машини, скориставшись зручним калькулятором онлайн на нашому сайті.

Електрокари в лізинг: які переваги?

 • Лізинг електромобілів в Україні стає дедалі популярнішим, особливо ними цікавляться юридичні особи, адже це вигідно, прогресивно і зручно. Ви економите на утриманні автопарку: не буде постійних витрат на паливо або бензин.
 • Не потрібно виділяти з бюджету величезні кошти на купівлю. Внесіть мінімальний аванс і розпоряджайтесь автомобілем. Вартість страхування і реєстрації розподіляється на щомісячні платежі, – оплати частинами за графіком.
 • Ставши клієнтом Best Leasing, ви отримуєте карту асістанс. Це цілодобовий консьєрж-сервіс, який допоможе вирішити багато проблем: замінити колесо, евакуювати електрокар з місця ДТП і навіть забронювати готель. Вибираючи лізинг електромобілів (Україна), ви також можете розраховувати на якісний сервіс.
 • Мінімум витрат часу на оформлення, адже вам не потрібно самостійно займатися оформленням авто, піклуватися про реєстрацію, сплату податків, страховку. Всю роботу роблять професіонали Best Leasing. Ви лише підписуєте 1 документ – договір.
 • Економічно вигідно купити електромобіль юридичним особам, адже надається податковий кредит на всю вартість техніки. Бухгалтерський облік і амортизація авто здійснюється на балансі клієнта. З лізингових платежів не стягується податок на прибуток.
 • Залиште заявку на сайті і отримаєте вигідні умови лізингу електромобіля в місті Київ або іншому місті (Україна) – рішення про фінансування відправимо на зазначену електронну пошту протягом 30 хвилин.

 

Поширені запитання

Залишилися питання?

Телефонуйте

044 359 0 399

Заїжджайте в гості

м. Київ, вул. Лінійна, 17

/* */