-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Лізинг для фізичних осіб

Подати заявку

чому лізинг вигідніше інших способів покупки

Швидкість роботи

Ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин, а рішення про фінансування дамо протягом 30 хвилин.

Все просто

Не потрібно витрачати гроші і час на сплату податків, реєстрацію, страхування. Ми все зробимо самі.

Заміна авто

Можливо замінити автомобіль в кінці терміну лізингу на дорожчий без втрат.

Мінімум документів

Не потрібно просити або йти в банк за довідкою про доходи. Тільки паспорт і код.

Мінімум авансу

Аванс тільки від вартості авто. Реєстрація та страхування розподілено на весь термін договору.

Володіти або користуватися

У Вас є право, але не обов'язок викупити авто в кінці терміну лізингу.

як оформити лізинг для фіз.особи

Визначтеся з маркою і моделлю транспортного засобу, орієнтуючись на ваші потреби або залиште заявку і ми допоможемо з вибором.

Вибирайте як нові, так і авто з пробігом на автомайданчиках в Україні.

Зверніться до нас за фінансуванням.

Підпишіть Договір лізингу з BEST Leasing.

Внесіть аванс, отримайте автомобіль і насолоджуйтесь поїздками!

переваги фінансування від BEST LEASING

Рішення про фінансування
за 30 хвилин

Тільки
паспорт і код

Не вимагаємо
офіційних доходів

Персональний менеджер
протягом дії договору

Хочу отримати фінансування

Партнерські програми зі ставкою від 0,01%*

оберіть необхідний предмет лізингу

Нові легкові авто

 • Аванс від 0%
 • Термін лізингу до 5 років
 • Будь-яка модель, доступна в Україні

Авто з пробігом

 • Аванс від 0%
 • Вартість авто від $10 000
 • Авто від 2009 р.в.

Автомобілі в лізинг для фіз осіб

Про лізинг авто для фізичних осіб

Купівля машини — це серйозний крок кожного авто обожнювача. Прийнявши рішення купити транспортний засіб, розгляньте різні варіанти й виберіть найкомфортніші умови під себе. Компанія Best Leasing пропонує вигідний варіант придбання машини під ваші персональні запити, надаючи комплексну послугу лізингу. Сьогодні лізинг автомобілів для фізичних осіб в Україні підтримується державою, наша компанія має ліцензію Нацкомфінпослуг і вже понад 15 років допомагає здійснити мрію фіз особам — купити автомобіль з мінімальними початковими витратами.

Як оформити автолізинг фіз особі?

 • Виберіть бажану марку й модель: це може бути не тільки легкова машина, а вантажівка, спецтехніка, сільгосптехніка й різне обладнання. Орієнтуйтеся на задачі, які виконуватиме транспортний засіб: дивіться на рік випуску, технічні характеристики та інші потрібні вам деталі. Не переживайте, якщо не розбираєтеся в машинах, — наші спеціалісти допоможуть з підбором потрібної моделі, щоб ви точно залишилися задоволені новим придбанням.
 • Тепер зверніться до офіційного дилера у своєму місті, який найбільш зручний за розташуванням, щоб вибрати авто в лізинг для фізичної особи будь це Київ або будь-яке інше місто.
 • Ми викуповуємо для вас автомобіль і стаємо його власником на період укладання угоди. З оплатою останнього платежу ви зможете переоформити техпаспорт на себе.
 • Узгодьте з фінансовим спеціалістом Best Leasing умови фінансування і підпишіть Договір. Для підписання фіз особі потрібен мінімальний пакет документів (не більше 8).
 • Щоб машина перейшла в ваше повне розпорядження, досить внести мінімальний аванс від 0% від загальної вартості автомобіля.
 • Сума, що залишилася, оплачується частинами щомісяця за узгодженим графіком, який також прописується в Договорі. Розрахуйте різні варіанти погашення терміном від 1 до 5 років, щоб оформити лізинг фіз особам на авто з ідеальним для вас графіком виплат.
 • Ставка фінансування становить від 0,01% в гривні.

Які плюси фіз особі в лізингу авто?

 • Ваша мрія їздити за кермом здійснюється з мінімальними грошовими витратами. Необов’язково вилучати з бюджету величезну суму відразу. Використовуйте накопичені кошти раціонально — вносьте невеликий аванс, а потім сплачуйте частинами. Купівля машин в лізинг передбачає оплату реєстрації, страхування КАСКО й ОСЦПВ, обов’язкових податків. Купуючи автомобіль в лізинг для фізичних осіб, всі перераховані вище витрати вже включені й рівномірно розподілені в щомісячні платежі. Таким чином, у вас залишаються вільні кошти для реалізації інших планів.
 • У нас лояльні умови в ухваленні рішення щодо покупки авто в лізинг для фізосіб: не вимагаємо обов’язкових документів з підтвердженням ваших офіційних доходів. Нам головне розуміти джерела доходів, щоб оцінити платоспроможність. Для оформлення потрібно надати паспорт та ІПН (з базових документів). Можуть знадобитися додаткові, але не більше 8.
 • Розуміючи цінність вашого часу і небажання возитися з паперовою роботою, всю процедуру оформлення беремо на себе ми. Вам достатньо узгодити умови та підписати Договір.
 • Ви, як клієнт Best Leasing, отримуєте карту асистанс, яка дає ряд переваг: допомога в дорозі, цілодобова гаряча лінія зі співробітниками нашої компанії й безліч інших питань.
 • Не затягуємо з рішенням і швидко розглядаємо запити. Якщо ви фізична особа і хочете купити авто в лізинг, виділіть кілька хвилин, щоб описати свої побажання щодо покупки, — рішення про фінансування надійде на вказану електронну пошту протягом 30 хвилин.

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */