Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399

BEST Leasing - это

Решение за 30 мин Получите решение о финансировании за 30 минут, не выходя из дому
Аванс от 15% Позвольте себе больше, оплачивая только 15% от стоимости техники
Оформление от 1 дня Оплатите аванс сегодня и уже завтра получите технику
Партнерские программы Ставка от 0% годовых в ГРН в рамках общих программ с импортёрами и производителями

Хочу получить финансирование

Нажимая данную кнопку, я подтверждаю, что ознакомлен с Политикой конфиденциальности компании и даю своё согласие на обработку персональных данных в соответствии с ней.

BEST Leasing - это

15
лет работы
2700
клиентов
5900
транспортных средств в лизинг
3,9 млрд. грн.
общая сумма заключенных договоров
Залишилися питання?

office@bestleasing.com.ua

Автомобілі в лізинг для фіз осіб

Про лізинг авто для фізичних осіб

Купівля машини — це серйозний крок кожного авто обожнювача. Прийнявши рішення купити транспортний засіб, розгляньте різні варіанти й виберіть найкомфортніші умови під себе. Компанія Best Leasing пропонує вигідний варіант придбання машини під ваші персональні запити, надаючи комплексну послугу лізингу. Сьогодні лізинг автомобілів для фізичних осіб в Україні підтримується державою, наша компанія має ліцензію Нацкомфінпослуг і вже понад 15 років допомагає здійснити мрію фіз особам — купити автомобіль з мінімальними початковими витратами.

Як оформити автолізинг фіз особі?

 1. Виберіть бажану марку й модель: це може бути не тільки легкова машина, а вантажівка, спецтехніка, сільгосптехніка й різне обладнання. Орієнтуйтеся на задачі, які виконуватиме транспортний засіб: дивіться на рік випуску, технічні характеристики та інші потрібні вам деталі. Не переживайте, якщо не розбираєтеся в машинах, — наші спеціалісти допоможуть з підбором потрібної моделі, щоб ви точно залишилися задоволені новим придбанням.

 2. Тепер зверніться до офіційного дилера у своєму місті, який найбільш зручний за розташуванням, щоб вибрати авто в лізинг для фізичної особи будь це Київ або будь-яке інше місто.

 3. Ми викуповуємо для вас автомобіль і стаємо його власником на період укладання угоди. З оплатою останнього платежу ви зможете переоформити техпаспорт на себе.

 4. Узгодьте з фінансовим спеціалістом Best Leasing умови фінансування і підпишіть Договір. Для підписання фіз особі потрібен мінімальний пакет документів (не більше 8).

 5. Щоб машина перейшла в ваше повне розпорядження, досить внести мінімальний аванс від 15% від загальної вартості автомобіля.

 6. Сума, що залишилася, оплачується частинами щомісяця за узгодженим графіком, який також прописується в Договорі. Розрахуйте різні варіанти погашення терміном від 1 до 5 років, щоб оформити лізинг фіз особам на авто з ідеальним для вас графіком виплат.

 7. Ставка фінансування становить від 0,01% в гривні.

Які плюси фіз особі в лізингу авто?

 • Ваша мрія їздити за кермом здійснюється з мінімальними грошовими витратами. Необов’язково вилучати з бюджету величезну суму відразу. Використовуйте накопичені кошти раціонально — вносьте невеликий аванс, а потім сплачуйте частинами. Купівля машин в лізинг передбачає оплату реєстрації, страхування КАСКО й ОСЦПВ, обов’язкових податків. Купуючи автомобіль в лізинг для фізичних осіб, всі перераховані вище витрати вже включені й рівномірно розподілені в щомісячні платежі. Таким чином, у вас залишаються вільні кошти для реалізації інших планів.

 • У нас лояльні умови в ухваленні рішення щодо покупки авто в лізинг для фізосіб: не вимагаємо обов’язкових документів з підтвердженням ваших офіційних доходів. Нам головне розуміти джерела доходів, щоб оцінити платоспроможність. Для оформлення потрібно надати паспорт та ІПН (з базових документів). Можуть знадобитися додаткові, але не більше 8.

 • Розуміючи цінність вашого часу і небажання возитися з паперовою роботою, всю процедуру оформлення беремо на себе ми. Вам достатньо узгодити умови та підписати Договір.

 • Ви, як клієнт Best Leasing, отримуєте карту асистанс, яка дає ряд переваг: допомога в дорозі, цілодобова гаряча лінія зі співробітниками нашої компанії й безліч інших питань.

 • Не затягуємо з рішенням і швидко розглядаємо запити. Якщо ви фізична особа і хочете купити авто в лізинг, виділіть кілька хвилин, щоб описати свої побажання щодо покупки, — рішення про фінансування надійде на вказану електронну пошту протягом 30 хвилин.

Часто задавані питання про Автомобілі в лізинг для фіз осіб

 • Що таке лізинг машин?

 • Чому авто в лізинг дешевше ніж кредит?

 • Для оформлення лізингу автомобіля потрібна довідка про доходи?

 • Які потрібні документи для лізингу авто?