-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

OPEL в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

OPEL MOKKA

MOKKA

OPEL

932 600 грн

Вартість авто

15 816 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
OPEL MOVANO

MOVANO

OPEL

1 722 400 грн

Вартість авто

28 596 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
OPEL VIVARO

VIVARO

OPEL

1 263 400 грн

Вартість авто

21 155 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
OPEL CROSSLAND

CROSSLAND

OPEL

663 000 грн

Вартість авто

11 396 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 5 років . В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ. У разі зміни вартості автомобіля, сума платежу підлягає корегуванню. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНЕ АВТО?

Необхідне авто з авансом від 0%* точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Партнерські програми за ексклюзивними умовами

Автомобілі Opel в Україні

Купити Опель в лізинг

Модельний ряд автомобілів Opel в Україні за останній рік значно розширився, і тепер дозволяє вам купити як просторі машини для сімейних поїздок, так і практичні для щоденного користування. Пасажирський вен Opel, компактний хетчбек, сімейний мінівен – вибрати є з чого. Якщо ідея все життя збирати на автомобіль вам не подобається, пропонуємо альтернативний спосіб – отримати авто Opel в лізинг на вигідних для вашого бюджету умовах. Ми не затягуємо з рішенням про фінансування автомобіля – залиште заявку на сайті і отримаєте відповідь на email вже через 30 хвилин!

5 кроків придбати Opel в лізинг

 1. Відвідайте найближчий автосалон в Києві або своєму місті і визначтеся з моделлю Опель.
 2. Зверніться в нашу компанію за фінансуванням: у вас буде персональний менеджер, який допоможе підібрати найбільш зручні умови для авто Опель.
 3. Підпишіть один Договір з компанією BEST Leasing замість цілого пакету документів, ніж аби ви купували, реєстрували і страхували автомобіль Opel самостійно.
 4. Внесіть аванс від 15% вартості автомобіля Опель, щоб вже забрати машину і використовувати по своїх потребах.
 5. Частину, яка залишається, сплачуйте за графіком терміном до 5 років. Ви розглянете різні графіки, в тому числі, адаптовані під специфіку бізнесу, – ми допоможемо підібрати оптимальний по щомісячних виплатах лізинговий платіж.

Кому вигідний лізинг Opel?

 • Фізичним особам. Щоб мінімізувати навантаження на бюджет, купуючи машину Опель для поїздок на роботу, великої родини або далеких подорожей.
 • Юридичним особам та ФОП. Вибирайте мінівен для пасажирських перевезень до 8 пасажирів, економічні фургони для доставки товарів по Україні або можна купити в лізинг фургон Опель з містким кузовом для габаритних вантажів.

Переваги лізингу Опель

 • Навантаження на бюджет – мінімальне. Для укладення лізингової угоди досить внести аванс, а щомісячні платежі вносити частинами, наприклад, з доходу від використання авто.
 • Кожен щомісячний платіж вже включає частину вартості самої машини Opel (за мінусом авансу), реєстрацію, страхування КАСКО й ОСЦПВ, а також обов’язкові податки.
 • Мінімальні першочергові витрати дадуть можливість реалізувати вам інший інвестиційний проект і не вилучати з обороту або сімейного бюджету величезну суму.
 • Ми займаємося всім документальним оформленням, – ви не втрачаєте на це час і вирішуєте більш важливі завдання.
 • Якщо оформляєте лізинг Opel для бізнесу, то отримуєте податкові пільги: лізингові платежі відносяться на собівартість і зменшують базу оподаткування по податку на прибуток. 100% ПДВ по платежах повністю вам відшкодовується.
 • Не потрібно вносити додаткових застав, щоб отримати авто, адже сама машина Опель в лізинг виступає заставою.

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */