Renault Master

  • 743 500 грн - повна вартість, 10 335 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Renault Master в Україні і Києві

Ця марка авто це кращий варіант як зі сторони ходових особливостей так і зручності. Авто напевно підійде і молодим людям так і людям старшого віку, причиною того є — популярність бренду та його обґрунтована якість на однаковому рівні з безпекою. Це одна із важливих деталей цієї моделі авто, друга ж це його потужність. Вона допоможе вам отримувати комфорт від руху навіть не звертаючи уваги на наші дороги.

Renault Master — саме те, що необхідно саме вам

Обрана модель представляє себе відмінним представником модельного ряду машин марки. Відмінними перевагами не заважає розглядати наявність гарного рушія і надійної підвіски, при цьому варто помітити економію бензину та кондиціонер, що не стоятиме на заваді в дорозі. Обрана вами модель машини стане найкращим рішенням як заради мети пересування в Україні, так і для поїздок за рубіж.

Як купити Renault Master по лізингу?

Першим ділом вам обов'язково потрібно визначити ціну на цікаву вам машину а також перелік паперів, які знадобляться щоб потім взяти в лізинг Renault Master. Наступним кроком — ви зможете вийти на зв'язок з нашими менеджерами по мобільному або через пошту, як вам краще, — деталі дізнайтеся на сторінці контактів. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих оптимальних цін та умов на придбання авто в Київі.