-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Зернозбиральний комбайн

New Holland CX 8.80

2017

Основні характеристики

New Holland

Марка

CX 8.80

Модель

2017

Рік випуску

Основні характеристики

Вартість

4 446 000 грн

Рік випуску

2017

Комбайн в дуже гарному стані!!!!


Одна з найсучасніших моделей - CX 8.80 - гідний уваги зразок великої сільськогосподарської техніки, оснащений передовими системами, який демонструє неймовірно високі показники продуктивності. Комбайни New Holland лінійки СХ стабільно стають лідерами продажів серед найпотужніших машин для прибирання зерна. Комбайн Нью Холланд СХ 8.80 прекрасно зарекомендував себе в роботі в різних куточках світу. Кращий комбайн був протестований в роботі з широким спектром культур і в різних умовах і показав відмінні результати.


Переваги комбайна Нью Холланд CX 8.80

З показників, які вигідно відрізняють цей комбайн від попередників, слід зазначити:


• збільшену продуктивність на 10%

• збільшений об'єм зерносховища до 11500 л

• оновлений мотор FPT Cursor 9 на 394 к.с.

• трьохкаскадну систему очищення

• найбільшу зону решітного стану (6,5 м2) під обдувом


Ще однією перевагою комбайнів цього виробника є те, що запчастини можна знайти і купити в Україні дуже швидко.


Продуктивність і технічні можливості Нью Холланд CX 8.80:

Модель CX 8.80 - модернізована версія комбайну Нью Холланд 8080, який користується великою популярністю в Україні. Це клавішна зернозбиральна машина, з високими показниками продуктивності й унікальним механізмом обмолоту, який дозволяє отримати зерно і солому високої якості з мінімальним дробленням, втратами і рівнем засміченості.


Цей комбайн підходить для роботи на великих територіях - він окупить себе при напрацюванні від 1500 гектар. Дуже зручною є можливість автоматичної зміни налаштувань при переході з однієї культури на іншу - нове калібрування буде не потрібне.


Комфортна кабіна і полегшені умови роботи:

З великої кабіни Harvest Suite відкривається широкий вид на поле, жниварку й розвантажувальний шнек. Площа скління в 6,3 м2. Також є віконце, через яке оператор може контролювати зерновий бункер. Комбайн має 14 фар, які дозволяють ефективно працювати навіть у темряві.


Кабіна розміщується на чотирьох сайлентблоках, які значно знижують шум (до 73 дБ) і вібрації. Сидіння має поліпшену амортизацію і оснащено вентильованого подушкою. У базову комплектацію включена автоматична система кондиціонування. Також працівник може користуватися вбудованим холодильником і відсіком для особистих речей.


Телефонуйте та приїзжайте на оляд!

Як отримати онлайн-консультацію?

Заповнюйте заявку або телефонуйте менеджеру BEST Leasing за вказаними вище контактами

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишилися питання?

/* */