Toyota Rav 4

  • 702 628 грн - повна вартість, 9 738 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Toyota Rav 4 в Києві і Україні

Вищезазначена марка автомобіля це оптимальний вибір як зі сторони ходових параметрів так і зовнішнього вигляду. Машина обов'язково сподобається і молодим так і людям старшого віку, причиною чого є — визнання бренду та його обґрунтована якість разом з надійністю. Це одна із важливих деталей цієї моделі автомобіля, друга — це потужність. Вона дасть можливість відчувати задоволення від поїздки навіть не беручи до уваги українські дороги.

Toyota Rav 4 — це те, що потрібно саме вам

Вищезазначена модель представляє себе хорошим екземпляром модельного ряду автомобілів марки. Відмінностями варто розглядати присутність потужного двигуна і автомат коробки передач, додатково можна звернути увагу на помірне вживання бензину та кондиціонер, що не завадить по шляху. Вищезазначена модель машини буде чудовим вибором як заради мети пересування по Україні, так і заради подорожей за кордон.

Як купити Toyota Rav 4 по лізингу?

Спершу вам в будь-якому випадку доведеться уточнити ціну на вподобану вам машину і перерахування документів, що будуть потрібні щоб взяти в лізинг Toyota Rav 4. Наступним кроком — вийдіть на зв'язок з нашими менеджерами по телефону або по email, як вам зручніше, — розгорнуто подивіться на сторінці контактної інформації. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих доступних цін та умов на покупку авто в Київі і Україні.