Citroen C3

  • 405 300 грн - повна вартість, 6 460 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Citroen C3 в Києві і Україні

Обрана вами марка автомобіля це відмінний варіант як з точки зору технічних характеристик так і комфорту. Машина не інакше як підійде як молодим так і дорослим, причиною чого є — популярність бренду та його підтверджена якість в одному ряду з безпекою. Це одна із ключових особливостей цієї моделі автомобіля, друга ж це його динаміка. Вона дозволить вам відчувати задоволення від їзди навіть не беручи до уваги українські дороги.

Citroen C3 — це те, що необхідно безпосередньо вам

Вищезазначена модель представляє себе надійним прикладом модельного ряду авто марки. Перевагами варто порахувати наявність потужного двигуна і автомат коробки передач, також не заважає звернути увагу на економію бензину та звукоізоляція, а це не стане зайвим в дорозі. Дана модель автомобіля стане найкращим варіантом як для подорожей по Україні, але і заради поїздок за кордон.

Як купити Citroen C3 по лізингу?

Насамперед вам обов'язково слід уточнити ціну на вподобану вам машину а також перерахування документів, які обов'язкові для того щоб взяти в лізинг Citroen C3. Після цього ви зможете вийти на зв'язок з нашими фахівцями по мобільному або ж через пошту, як вам зручніше, — більш докладно подивіться на сторінці контактної інформації. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих вигідних цін та умов на придбання автомобілів в Київі і Україні.