Citroen C5 Aircross

  • 755 700 грн - повна вартість, 11 319 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Citroen C5 Aircross в Україні

Обрана вами марка авто це хороший вибір як зі сторони основних особливостей так і якості. Машина напевно підійде як молодим так і дорослим, причиною того є — популярність бренду та його незаперечна якість на однаковому рівні з безпекою. Це одна із ключових деталей цієї моделі автомобіля, друга ж це потужність. Вона допоможе вам отримувати насолоду від пересування навіть не беручи до уваги українські дороги.

Citroen C5 Aircross — це те, що треба виключно вам

Конкретна модель представляє себе надійним прикладом модельного ряду машин марки. Перевагами варто вважати присутність потужного двигуна і автоматичної коробки передач, до того ж можна звернути увагу на помірне вживання палива та звукоізоляція, а це не стане перешкодою по шляху. Ця модель автомобіля стане найкращим рішенням як для поїздок в Україні, але і для пересування за кордон.

Як купити Citroen C5 Aircross по лізингу?

В першу чергу вам в обов'язковому порядку необхідно уточнити ціну на вподобану вам машину і перерахування документації, котрі необхідні щоб взяти в лізинг Citroen C5 Aircross. Наступним кроком — ви можете зв'язатися з нашими фахівцями зі смартфона або через електронну пошту, як вам простіше, — подробиці довідатейся на сторіночці контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих доступних цін та умов на покупку авто в Україні і Київі.