Citroen C-Elysee

  • 388 100 грн - повна вартість, 6 062 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Citroen C-Elysee в Києві і Україні

Дана марка машини це гарний варіант як зі сторони основних параметрів так і зручності. Автомобіль однозначно сподобається як молоді так і дорослим, причиною того є — популярність бренду та його доведена якість на рівні з надійністю. Це одна із основних деталей цієї моделі авто, друга — це його потужність. Вона допоможе вам отримувати комфорт від пересування навіть незважаючи на наші дороги.

Citroen C-Elysee — те, що потрібно виключно вам

Ця модель представляє себе надійним прикладом модельного ряду автомобілів марки. Відмінними перевагами не заважає порахувати наявність гарного двигуна і гарної підвіски, крім того є сенс звернути увагу на економію бензину та кондиціонер, а це не стане перешкодою по дорозі. Ця модель машини буде найкращим варіантом як для подорожей в Україні, так і заради поїздок за кордон.

Як купити Citroen C-Elysee по лізингу?

Спершу вам в обов'язковому порядку потрібно запитати ціну на вподобану вам машину і список паперів, що потрібні щоб взяти в лізинг Citroen C-Elysee. Після чого вийдіть на зв'язок з нашими менеджерами по телефону або по електронній пошті, як вам простіше, — подробиці подивіться на сторіночці контактів. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих оптимальних цін та умов на покупку автомобілів в Київі і Україні.