Citroen C3 Aircross

  • 561 800 грн - повна вартість, 8 521 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Citroen C3 Aircross в Київі

Ця марка авто це кращий вибір як з точки зору основних особливостей так і комфорту. Автомобіль не інакше як підійде і молоді так і людям старшого віку, причиною того є — визнання бренду та його доведена якість в одному ряду з безпекою. Це одна із основних сторін цієї моделі авто, друга ж це динаміка. Вона надасть можливість відчувати комфорт від руху навіть не беручи до уваги українські дороги.

Citroen C3 Aircross — саме те, що потрібно як раз вам

Конкретна модель представляє себе хорошим екземпляром модельного ряду авто марки. Гідностями варто розглядати присутність гарного рушія і надійної підвіски, також має сенс відзначити помірне вживання палива та звукоізоляція, що не завадить в шляху. Дана модель авто буде відмінним рішенням як заради мети поїздок по Україні, але і для поїздок по європі.

Як купити Citroen C3 Aircross в лізинг?

Насамперед вам в обов'язковому порядку необхідно визначити ціну на цікаву вам авто і перелік документів, які будуть потрібні для того щоб взяти в лізинг Citroen C3 Aircross. Після цього зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону або ж через електронну пошту, як вам простіше, — більш докладно подивіться на сторіночці наших контактів. Ми — компанія Best Leasing, представляємо одні з самих вигідних цін та умов на купівлю автомобілів в Україні.