-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Екскаватори нові та з пробігом в лізинг з авансом від 20%

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Hidromek HMK 102B

HMK 102B

Hidromek

2 549 750 грн

Вартість екскаватору

52 619 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Hidromek HMK 140 колісний

HMK 140 колісний

Hidromek

4 174 170 грн

Вартість екскаватору

85 571 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Hidromek HMK 220 гусенічний б/в

HMK 220 гусенічний б/в

Hidromek

2 697 000 грн

Вартість екскаватору

57 872 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Hidromek HMK 102B б/в

HMK 102B б/в

Hidromek

1 787 770 грн

Вартість екскаватору

38 664 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 3 роки. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНИЙ ЕКСКАВАТОР?

Необхідний екскаватор точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Екскаватори в лізинг

Як купити екскаватор в лізинг?

Ваша діяльність передбачає виконання вузькоспеціалізованих робіт і потребує спеціальної техніки? Тоді вам важливо розглянути всі варіанти покупки або оренди транспортного засобу та вибрати найкращий.
Компанія Best Leasing пропонує комплекс послуг, який включає купівлю спецтехніки, наприклад, екскаватори в лізинг, реєстрацію, страхування та сервісний супровід. Перед тим, як віддати гроші та придбати спеціальний транспортний засіб під свої задачі, визначтеся з цілями, для яких купується машина. Можете купити міні екскаватор в лізинг, гусеничні моделі, розглянути характеристики кар’єрних машин або навантажувачів. Спеціалісти розуміють цінність грошей, які ви вкладаєте в розвиток бізнесу, купуючи дорогу техніку, тому підбирають спеціальні машини, як для себе. У нас лояльні умови фінансування для фізичної та юридичної особи. Щоб укласти угоду, потрібно підписати лише 1 документ — Договір з Best Leasing.

Як оформити лізинг екскаваторів?

 1. Виберіть техніку під свої бізнес-задачі в офіційного дилера. Не має значення, в якому місті ви знаходитесь, наша компанія працює по всій Україні.
 2. Сформуйте пакет документів. Ми цінуємо ваше бажання швидко отримати техніку, щоб виконати запланований обсяг робіт. Тому просимо зібрати не більше 8 документів для оформлення Договору лізингу.
 3. Внесіть аванс від 20% від загальної вартості транспортного засобу, щоб він повністю перейшов у ваше розпорядження.
 4. Тепер зможете отримувати прибуток від використання техніки, а решту виплачувати частинами щомісяця за узгодженим графіком. Фінансовий спеціаліст допоможе сформувати комфортний графік виплат, в тому числі, включаючи сезонність вашого бізнесу.
 5. Лізинг на екскаватор і будь-яку іншу спецтехніку передбачає відсоткову ставку від 0,01% в гривні, термін фінансування до 5 років.

Екскаватор в лізинг для фізичних і юридичних осіб, які переваги?

 • Щоб отримати транспортний засіб в експлуатацію, потрібні мінімальні стартові витрати. Необов’язково вилучати з обігу величезну суму, щоб купити дорогу техніку.
 • Якщо ви вирішите внести всю суму на покупку, враховуйте разові обов’язкові витрати: страховка, реєстрація, податки. Оформляючи угоду з Best Leasing, всі перераховані платежі вже включені й рівномірно розподілені в щомісячні виплати. Таким чином, навантаження на бюджет зменшується.
 • На період укладання угоди придбані спеціальні машини залишаються майном Best Leasing. Це означає, що більшість питань, які виникають з технікою, вирішує компанія. З оплатою останнього платежу можете переоформити транспортний засіб на себе (за бажанням — на третю особу).
 • Лізингові платежі відносяться на витрати юридичної особи, що дозволить заощадити на оподаткуванні.
 • Можете взяти екскаватор б у в лізинг або новий. Попереду висока ціна вкладення в ваш бізнес, тому прийміть правильне рішення: ознайомтеся спочатку з усіма можливими моделями та їх технічними характеристиками. Техніка бу часто не поступається за якістю новій. До того ж ви отримуєте експертну оцінку про стан транспортного засобу від професіоналів Best Leasing.
 • Процедура покупки екскаватора в лізинг проста, і, щоб отримати рішення про фінансування вам навіть не доведеться виходити з дому: залиште заявку на сайті та вже через 30 хвилин отримаєте відповідь на зазначений email. При позитивному рішенні, отримати техніку у своє розпорядження зможете вже протягом доби після підписання Договору та внесення авансу.

Залишилися питання?

/* */