-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Бульдозери нові та з пробігом в лізинг з авансом від 20%

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

CASE 1650M

1650M

CASE

6 579 300 грн

Вартість бульдозеру

136 230 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
CAT D51PX-22 з пробігом

D51PX-22 з пробігом

CAT

2 425 800 грн

Вартість бульдозеру

52 143 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 3 роки. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНИЙ БУЛЬДОЗЕР?

Необхідний бульдозер точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Лізинг бульдозерів

Як вигідно купити бульдозер в лізинг?

Спеціальні машини — це серйозна дорога покупка, яка часто виявляється не помірною витратою навіть для фінансово стійких компаній. Якщо необхідно розширити парк техніки, і ви шукаєте вигідні способи покупки спеціальних машин, розгляньте лізинг бульдозера. Компанія Best Leasing вже понад 15 років надає лояльні умови фінансування будівельної та спеціальної техніки, тому спеціалісти протягом 30 хвилин розглянуть заявку і нададуть кращі рішення конкретно під ваші запити.

Які кроки, щоб купити новий бульдозер в лізинг?

  1. Визначтеся з брендом і моделлю. Орієнтуючись на головні бізнес-задачі, вам допоможуть вибрати кращий варіант, щоб ви не платили за зайве. Потім зверніться до офіційного дилера у своєму місті.
  2. Підпишіть Договір з Best Leasing, попередньо надавши не більше 8 документів.
  3. Внесіть аванс від 20%, щоб забрати спецтехніку у своє розпорядження і вже почати отримувати дохід від використання.
  4. Узгодьте з фінансовим спеціалістом графік щомісячних платежів терміном до 5 років. Можна розглянути індивідуальний графік, враховуючи сезонність бізнесу.
  5. Ставка фінансування становить від 0,01% в гривні без прив’язки до курсу долара, тому у вас не буде валютних ризиків.

Переваги лізингу бульдозерів

  • Зможете реалізувати задумані плани з використанням спеціальної машини, не вилучаючи з обігу відразу величезну суму. Платіть початковий внесок, а залишок, включаючи реєстрацію, страхування, оплату податків включений і рівномірно розподілений в щомісячні платежі.
  • Швидке оформлення: заповніть коротку заявку і вкажіть свої побажання. Протягом 30 хвилин рішення про фінансування буде у вас на пошті. Або ж скористайтеся калькулятором online, щоб самостійно приблизно розрахувати вартість укладання угоди.
  • Платежі з лізингу відносяться на валові витрати, тому дозволяють знизити податок на прибуток і повернути до 20% ПДВ від вартості покупки.

Залишилися питання?

/* */