-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Навантажувачі нові та з пробігом в лізинг з авансом від 20%

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Hidromek HMK 640

HMK 640

Hidromek

8 342 100 грн

Вартість навантажувача

170 120 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Hidromek б/в 640 WL (2018)

640 WL (2018)

Hidromek б/в

5 877 900 грн

Вартість навантажувача

125 072 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
JCB 531-70

531-70

JCB

1 798 000 грн

Вартість навантажувача

37 878 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
DIECI б/в 26.6 (2012)

26.6 (2012)

DIECI б/в

1 166 250 грн

Вартість навантажувача

25 533 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 3 роки. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ?

Необхідний навантажувач точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Навантажувачі в лізинг

Як купити в лізинг екскаватор навантажувач?

Прийшов час оновити складську техніку, щоб розвивати бізнес, але немає вільних грошових коштів для покупки? Розгляньте популярну економічно вигідну альтернативу кредитуванню в Україні — лізинг навантажувача стане для вас вигідним рішенням.Техніку можуть взяти як фізичні особи, так і компанії. Для прийняття рішення про фінансування досить надати до 8 документів. Необов’язково доводити свої офіційні доходи, — досить пояснити суть бізнесу і джерела ваших доходів. Складська якісна техніка, наприклад навантажувач, електронавантажувач, — це дороге придбання для компанії. Але рішення купити екскаватор або навантажувач в лізинг для фізичних і юридичних осіб дозволить раціонально використовувати бюджет. Адже фінансування від Best Leasing це не просто виділені гроші, а цілий комплекс послуг, починаючи з домовленостей з продавцями, закінчуючи реєстрацією, страхуванням, сервісним обслуговуванням та супроводом вас, як клієнта, 24/7.

Як оформити лізинг навантажувача?

  1. Визначтеся з моделлю під ваші конкретні бізнес-задачі: можете вибрати міні навантажувач в лізинг, дизельні або бензинові моделі, підібрати потрібну вантажопідйомність. Спеціалісти розуміють цінність ваших грошей, тому нададуть оптимальні варіанти транспортних засобів, з огляду на ваші запити та фінансові можливості.
  2. Підпишіть 1 документ з Best Leasing та внесіть аванс від 20%, щоб обраний автонавантажувач в лізинг перейшов у ваше повне розпорядження. Тепер можете використовувати покупку на свій розсуд, і вона вже буде приносити прибуток. З прибутку зможете виплачувати решту суми.
  3. Залишок (за мінусом авансу), а також всі обов’язкові виплати, включаючи податки, реєстрацію, страхування розбивається рівномірно на щомісячні платежі. Таким чином, ви отримуєте прекрасну можливість експлуатувати спеціальну машину з мінімальним навантаженням на бюджет.
  4. Укладення угоди передбачає відсоткову ставку від 0,01% в гривні, термін фінансування до 5 років.

Переваги лізингу навантажувачів в Україні

  1. Проста процедура оформлення та мінімум вашої участі в роботі з документами. З покупкою спеціальних машин для розвитку компанії доводиться вирішувати чимало інших важливих внутрішніх операційних завдань, — позбавте себе від зайвих паперових клопотів і біганини по установах, щоб правильно оформити лізинг. Всі турботи бере на себе лізингова компанія.
  2. Придбані спеціальні машини перебувають у вас в експлуатації, але залишаються власністю Best Leasing. Це означає, що більшість проблем, які можуть виникнути, вирішуємо ми. Також на покупку не може бути накладено арешт, оскільки це не ваше майно. З внесенням останнього платежу зможете переоформити спецтехніку на себе або на третю особу.
  3. Якщо ви юридична особа, надається податковий кредит на всю вартість техніки, до того ж зможете заощадити на податкових платежах внаслідок амортизації.
  4. Є можливість розглянути екскаватор навантажувач бу в лізинг або вибрати новий. Досить вибрати модель з пробігом в інтернеті на автомайданчику і відправити нам посилання. Ми надамо експертну оцінку з історією експлуатації вживаного транспортного засобу, щоб ваші очікування від покупки виправдалися. У будь-якому випадку зважте всі за і проти перед придбанням та детально обговоріть зі спеціалістами умови укладання угоди.
  5. Купити навантажувачі нам довірили вже понад 2,5 тисячі задоволених клієнтів за більш ніж 15 років. Довіряючи професіоналам, ви отримуєте не тільки спецтехніку з мінімальними початковими витратами, але й висококласне обслуговування від компанії Best Leasing.

Залишилися питання?

/* */