Peugeot Traveller

  • 996 400 грн - повна вартість, 13 145 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Peugeot Traveller в Києві і Україні

Дана марка машини це оптимальний вибір як з точки зору ходових параметрів так і якості. Авто точно сподобається і молодому поколінню так і дорослим, причиною того є — популярність бренду та його підтверджена якість поряд з надійністю. Це одна із основних особливостей цієї моделі машини, друга — це його потужність. Вона допоможе вам отримувати задоволення від пересування навіть не звертаючи уваги на українські дороги.

Peugeot Traveller — це те, що треба безпосередньо вам

Вищезазначена модель представляє себе гідним прикладом модельного ряду машин марки. Перевагами є сенс розглядати наявність потужного двигуна і автомат коробки передач, також є сенс відзначити помірне вживання бензину та ємний багажник, що не стоятиме на заваді в дорозі. Конкретна модель автомобіля буде відмінним вибором як для цілі поїздок по Україні, але і заради поїздок за кордон.

Як купити Peugeot Traveller по лізингу?

Для початку вам так чи інакше слід дізнатися ціну на цікаву вам авто і перелік документації, що потрібні щоб потім взяти в лізинг Peugeot Traveller. Після цього зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону або через пошту, як вам простіше, — подробиці дивіться на сторіночці контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих вигідних цін та умов на придбання автомобілів в Україні.