Peugeot 508

  • 946 000 грн - повна вартість, 14 043 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Peugeot 508 в Україні і Києві

Вищезазначена марка автомобіля це хороший вибір як з точки зору основних характеристик так і зручності. Авто точно підійде як молодим так і людям старшого віку, причиною того є — визнання бренду та його незаперечна якість в ряду з безпекою. Це одна із основних сторін цієї моделі автомобіля, друга — це динаміка. Вона допоможе вам відчувати комфорт від їзди навіть не беручи до уваги наші дороги.

Peugeot 508 — саме те, що треба саме вам

Вищезазначена модель представляє себе непоганим представником модельного ряду машин марки. Відмінними перевагами має сенс розглядати наявність гарного рушія і автомат коробки передач, додатково не заважає відзначити економію палива та ємний багажник, що не виявиться зайвим в дорозі. Обрана модель авто стане чудовим варіантом як заради пересування по Україні, так і для поїздок за кордон.

Як купити Peugeot 508 по лізингу?

Першим ділом вам в обов'язковому порядку потрібно визначити ціну на вподобану вам авто і перерахування документації, що необхідні щоб потім взяти в лізинг Peugeot 508. Наступним кроком — ви можете зв'язатися з нами по телефону або ж через електронну пошту, як вам комфортніше, — деталі подивіться на сторіночці контактної інформації. Ми — компанія Best Leasing, представляємо одні з самих доступних цін та умов на придбання авто в Київі.