-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

28 липня 2016 року на базі  Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук відбувся День поля  «Контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2016 року» за участі одного з партнерів заходу, компанії VAB ЛІЗИНГ.

«Такі заходи, вкрай, необхідні нашій країни сьогодні. Зустріч колег, партнерів, друзів, працюючих в одній сфері – це завжди чудова можливість поділитись своїм досвідом, успіхами та дізнатися більше щодо сучасних технологій обробки зернових та варіантів фінансування дорогої сільськогосподарської техніки, котра необхідна для даних робіт», – зазначає Генеральний директор VAB Лізинг, Людмила Золотарьова.

Учасники семінару прийняли участь в наочній демонстрації  контрольного обмолоту дослідних ділянок для визначення кількісних та якісних показників озимих та ярих ранніх зернових колосових  культур. За попередніми результатами контрольного обмолоту на 28 липня врожайність сортів озимої пшениці в демонстраційному полігоні скала в межах 6,0- 10,0 т/га.

«Звісно, що для ефективної роботи аграрія, а головне для очікуваного результату роботи, потрібна якісна сільськогосподарська техніка. Однак, часто буває так, що одночасно потрібні гроші і на купівлю посівного матеріалу, і гербіцидів, і добрив, і в той же час потрібна сучасна техніка на котру вже грошей не вистачає. В такому випадку на допомогу приходить один з фінансових інструментів – лізинг.

Ми завжди з радістю виступаємо партнерами для наших Клієнтів, а не просто продавцем фінансових послуг, оскільки впевнені, що продаємо послугу, котра допомагає нашим Клієнтам досягати поставлених цілей, а відповідно і вести прибутковий бізнес та розширювати кордони можливостей», – говорить Людмила Золотарьова.

В ході проведенні Дня поля працівниками VAB Лізинг були представлені умови придбання сільськогосподарської техніки – це авансовий платіж від 35%, термін лізингу до 5 років, можливість сезонного графіку, а головне – оперативність прийняття рішення, що часто потрібно вже за годину.

«Ми вдячні нашим партнерам за запрошення на свято, а також всім гостям за активну участь та проявлений інтерес до послуг лізингу від компаніїVAB Лізинг. Всі охочі отримали відповіді на свої запити, розрахунки на зручних, індивідуальних умовах. А для тих, хто хоче отримати більше інформації про VAB Лізинг – запрошуємо завітати на сторінку компанії вFacebook: www.facebook.com/vableasing/ та на сайт Компанії:https://bestleasing.com.ua/ua/», – зазначає директор з розвитку бізнесу, Володимир Нечаєв.

Довідкова інформація

 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */