-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
3681

У липні 2020 року ТОВ «Торіно-Авто» (Торіно-Авто) та  ТОВ «Бест Лізинг» (Best Leasing) стали офіційними партнерами.

Торіно-Авто – це офіційний імпортер італійських автомобілів Fiat та Alfa Romeo в Україні. Основними видами діяльності компанії є продаж нових автомобілів та їх сервісне обслуговування. 

Сьогодні у дилерських центрах Торіно-Авто можливо придбати легкові Fiat та Alfa Romeo і комерційні автомобілі Fiat Professional

Відтепер придбання автомобілів даних італійських брендів стає доступніше. Best Leasing в рамках спільної партнерської програми надає спеціальні умови фінансування на покупку будь-якого автомобіля, придбаного в офіційному дилерському центрі мережі Торіно-Авто. 

«Комерційні автомобілі Fiat Professional широко використовуються підприємствами, адже вони чудово зарекомендували себе на українських дорогах. У лінійці Fiat Professional представлений модельний ряд задовольняє повний спектр вимог практично будь-якого виду діяльності. Ми прагнемо підтримати малий та середній бізнес в Україні. Саме тому основною метою співпраці Best Leasing з Торіно-Авто є створення спеціальних умов фінансування: мінімальна відсоткова ставка (від 0%), низький аванс від 15%, термін лізингу до 5 років. Особлива увага надається швидкості, якості наданих послуг та комфорту для клієнтів. Наразі в Україні відкрито 28 офіційних автосалонів Торіно-Авто, де клієнт може обрати вподобану модель із представлених або ж зробити своє індивідуальне замовлення. В обох випадках представники Best Leasing нададуть рішення щодо фінансування вже за 30 хвилин», – наголосила Людмила Золотарьова, Генеральний директор Best Leasing.

Лізингова компанія пропонує весь спектр фінансового та оперативного лізингу на придбання легкових автомобілів Fiat та Alfa Romeo для фізичних та юридичних осіб. Компанія доводить, що лізинг дуже гнучкий інструмент та дозволяє задовольнити практично будь-які потреби щодо покупки автомобіля. 

/* */