-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399
0

Напередодні Дня Автомобіліста VAB Лізинг дарує своїм Лізингоодержувачам шиномонтаж!

Напередодні Дня Автомобіліста та з настанням холодів, VAB Лізинг радує своїх Клієнтів і дарує шиномонтаж в подарунок!

«З огляду на погіршення погодних умов і піклуючись про безпеку наших Клієнтів, ми зупинили свій вибір саме на такому подарунку!

Пересуваючись на авто по дорогах, ми бачимо, як багато водіїв ще не встигли провести сезонний шиномонтаж, а зчіпні властивості літньої гуми при нинішніх погодних умовах працюють погано. Зимова ж гума проявляє всі свої позитивні властивості вже при температурі + 5-7 °С, вона не твердне при низьких температурах, завдяки своєму складу залишається еластичною і «м’якою», що дозволяє водієві відчувати себе на дорозі впевнено» – зазначає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

Для отримання подарунка необхідно зробити селфі на фоні свого авто, щоб було видно номерний знак, і розмістити його в соціальній мережі Facebook з хештегом #VABЛизингшиномонтажвподарок в період з 27.10.17 р. по 31.10.17 р.

«Оскільки кількість подарунків обмежена, а бажаючих скористатися даною послугою багато – ми вирішили провести розіграш тільки серед своїх діючих Клієнтів. З тими, хто отримає в подарунок шиномонтаж – зв’яжеться представник VAB Лізинг і уточнить деталі для подальшого запису на станцію*» – додає Людмила Золотарьова.

Покваптеся! Адже саме Ви можете отримати в подарунок зимовий шиномонтаж для свого вірного автодруга!

* Запис буде проведено на одну з партнерських СТО VAB Лізинг

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */