JAC N-120

  • 1 063 750 грн - повна вартість, 14 346 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити JAC N-120 в Києві і Україні

Обрана марка авто це відмінний вибір як зі сторони ключових особливостей так і зовнішнього вигляду. Авто напевно сподобається як молодим людям так і дорослим, причиною того є — популярність бренду та його обґрунтована якість разом з надійністю. Це одна із ключових деталей цієї моделі автомобіля, друга — це потужність. Вона допоможе вам відчувати задоволення від їзди навіть незважаючи на наші дороги.

JAC N-120 — саме те, що треба ні кому іншому як вам

Дана модель представляє себе відмінним екземпляром модельного ряду авто марки. Перевагами можна розглядати наявність потужного рушія і автомат коробки передач, крім цього має сенс відзначити помірне вживання палива та ємний багажник, а це не стане перешкодою в дорозі. Дана модель авто буде найкращим вибором як для цілі подорожей в Україні, так і для пересування за кордон.

Як купити JAC N-120 в лізинг?

Для початку вам в обов'язковому порядку потрібно дізнатися ціну на цікаву вам авто а також перелік паперів, які потрібні щоб взяти в лізинг JAC N-120. Після цього ви зможете вийти на зв'язок з нами по мобільному або через email, як вам краще, — деталі дивіться на сторіночці наших контактів. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих доступних цін та умов на придбання автомобілів в Україні.