Toyota Highlander

  • 1 343 117 грн - повна вартість, 18 214 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Toyota Highlander в Києві і Україні

Обрана марка машини це оптимальний варіант як зі сторони ключових параметрів так і комфорту. Авто однозначно сподобається і молодим людям так і старшому поколінню, причиною чого є — визнання бренду та його достовірна якість на однаковому рівні з надійністю. Це одна із важливих деталей цієї моделі машини, друга ж це його потужність. Вона дасть можливість відчувати комфорт від руху навіть не помічаючи українські дороги.

Toyota Highlander — те, що треба як раз вам

Дана модель представляє себе непоганим екземпляром модельного ряду машин марки. Перевагами можна вважати наявність потужного рушія і автомат коробки передач, також можна відзначити економію бензину та кондиціонер, що не стане зайвим в шляху. Конкретна модель авто буде найкращим варіантом як заради мети пересування по Україні, але і заради подорожей за межі держави.

Як купити Toyota Highlander по лізингу?

В першу чергу вам в будь-якому випадку доведеться дізнатися ціну на вподобану вам авто і перерахування документів, що будуть потрібні щоб потім взяти в лізинг Toyota Highlander. Після чого ви можете зв'язатися з нашими фахівцями зі смартфона або по електронній пошті, як вам простіше, — докладніше дивіться на сторіночці контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, представляємо одні з самих кращих цін та умов на купівлю авто в Україні.