Renault Sandero

  • 279 600 грн - повна вартість, 4 379 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Renault Sandero в Україні і Києві

Вищезазначена марка авто це хороший варіант як з точки зору ходових особливостей так і зовнішнього вигляду. Машина напевно буде до вподоби і молодому поколінню так і дорослим, причиною того є — популярність бренду та його підтверджена якість в одному ряду з безпекою. Це одна із головних особливостей цієї моделі авто, друга ж це динаміка. Вона дасть можливість відчувати задоволення від поїздки навіть незважаючи на українські дороги.

Renault Sandero — те, що потрібно виключно вам

Вищезазначена модель представляє себе надійним екземпляром модельного ряду машин марки. Відмінними перевагами варто розглядати присутність потужного двигуна і автомат коробки передач, також є сенс помітити економію бензину та звукоізоляція, а це не стане зайвим по дорозі. Обрана вами модель машини стане найкращим рішенням як заради мети поїздок по Україні, але і для пересування по європі.

Як купити Renault Sandero по лізингу?

Для початку вам в будь-якому випадку потрібно визначити ціну на вподобану вам машину а також список документації, що будуть потрібні щоб взяти в лізинг Renault Sandero. Після чого ви можете зв'язатися з нашими фахівцями по мобільному або ж через email, як вам зручніше, — розгорнуто подивіться на сторінці контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих оптимальних цін та умов на купівлю авто в Україні.