Renault Logan

  • 314 200 грн - повна вартість, 4 862 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Renault Logan в Україні і Києві

Обрана вами марка машини це оптимальний варіант як зі сторони основних параметрів так і зручності. Авто однозначно буде до вподоби як молодому поколінню так і дорослим, причиною чого є — визнання бренду та його достовірна якість на однаковому рівні з безпекою. Це одна із важливих характеристик цієї моделі машини, друга ж це динаміка. Вона дозволить вам отримувати комфорт від пересування навіть не помічаючи наші дороги.

Renault Logan — це те, що необхідно як раз вам

Обрана модель представляє себе непоганим екземпляром модельного ряду машин марки. Відмінними перевагами має сенс вважати наявність гарного двигуна і надійної підвіски, при цьому не заважає помітити економію бензину та ємний багажник, що не стоятиме на заваді по дорозі. Вищезазначена модель авто стане відмінним рішенням як заради поїздок в Україні, так і заради подорожей за кордон.

Як купити Renault Logan в лізинг?

Спершу вам в будь-якому випадку доведеться запитати ціну на вподобану вам авто і перелік документації, котрі обов'язкові щоб потім взяти в лізинг Renault Logan. Наступним кроком — зв'яжіться з нашими менеджерами по мобільному або поштою, як вам комфортніше, — детальніше подивіться на сторіночці наших контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих кращих цін та умов на придбання автомобілів в Київі.