-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1869

Отримати рішення за 1 годину від VAB Лізинг тепер можливо в Online-сервісі на сайті компанії.

VAB Лізинг продовжує радувати гарними новинами і повідомляє, що онлайн-сервіс «рішення за 1 годину» від VAB Лізинг почав свою роботу!

Оперативність прийняття рішення – це одна з вагомих конкурентних переваг VAB Лізинг! Ми цінуємо час, котрий наші Клієнти присвячують VAB Лізинг, працюємо над вдосконаленням послуг і раді повідомити, що тепер отримати рішення щодо можливості купівлі автомобіля в лізинг можливо не встаючи з-за комп’ютеру!

«VAB Лізинг розширює лінійку online-сервісів і в слід за online-калькулятором:https://bestleasing.com.ua/lizingovij-kalkulyator-novih-avto/ розроблено новий продукт – online-рішення:https://bestleasing.com.ua/oczinka-za-5-hv/! Даний сервіс розроблено для тих, хто цінує свій час і переконаний, що він коштує недешевоJ Доки Ви будете займатись своїми справами: пити каву,  готувати звіт керівнику, відпочивати на морі або проводити бізнес-зустріч – наша команда проаналізує заповненні вами дані та без будь-яких додаткових дзвінків та питань Ви отримаєте рішення від VAB Лізинг щодо фінансування обраного Вами автомобіля!» – говорить Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг

Відтепер VAB Лізинг готова обміняти 10 хвилин Вашого часу (а приблизно стільки часу займає заповнення форми) на фінансування Вашого автомобілю! – нам здається це буде чесний обмін! Згодні – тисніть червону кнопку і ми раді будемо відкрити для Вас світ VAB Лізинг в котрому кожен клієнт – VIP Клієнт!

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */