-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
10803

Триває збройна агресія Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану в Україні. Склалася важка ситуація для усіх українців, в т.ч. і для бізнесу. Сподіваємось Ви та Ваші родини в безпеці!
Ми робимо все можливе, щоб підтримати Вас у ці непрості для нас часи. Всі співробітники та компанія працюють віддалено 24/7 та знаходяться на постійному зв’язку з вами!

З розумінням ставимося до проблем, що виникли у Вас у зв’язку з вищенаведеними обставинами. Кожен намагається з максимальними зусиллями здійснити власний внесок у боротьбу з агресором. Наша компанія не є виключенням.

Ми здійснюємо свою діяльність на території України та згідно українського законодавства на підставі укладених з контрагентами договорів (в першу чергу – договорів фінансового лізингу зі своїми Клієнтами (як кредитор) та договорів по залученню фінансування для реалізації лізингу (як сторона, що має зобов’язання з погашення залучених кредитів).
Однією зі складових частин подолання агресії та нашої перемоги є належне та своєчасне виконання господарських обов’язків за укладеними договорами. Звертаємо Вашу увагу, що наразі юридичним особам дозволено вносити платежі за Договором фінансового лізингу платіжною карткою фізичної особи. Тут можна подати заявку на реструктуризацію платежів. Кожна сплачена своєму контрагенту гривня – це крок у підтриманні стабільності, можливість контрагенту забезпечити підтримання своєї господарської діяльності та збереження робочих місць, виконання зобов’язань перед своїми кредиторами,  можливість сплатити до бюджетів усіх рівнів податки, збори та інші обов’язкові державні платежі. Відтак ми підтримуємо свою державу, Збройні Сили України та інших захисників Батьківщини!

Звертаємо Вашу увагу на те, що чинним законодавством України не передбачено, що особи звільняються від виконання своїх зобов’язань за договорами, угодами, контрактами ані під час воєнного стану, ані при посиланні на форс-мажорні обставини. Навіть належним чином обґрунтовані та документально підтверджені форс-мажорні обставини лише звільняють від відповідальності за невиконання/прострочення виконання зобов’язань, які виникли після настання форс-мажору. Кожен Ваш своєчасно сплачений лізинговий платіж – це вклад до підтримання фінансової системи України та шлях до Перемоги!

Ми продовжуємо оптимізовувати власні виробничі витрати та намагаємося не допустити зриву виконання власних грошових зобов’язань.
Закликаємо й Вас з розумінням та відповідальністю віднестися до теперішньої ситуації та направити всі зусилля й резерви на своєчасне виконання в повному обсязі своїх фінансових зобов’язань за договорами лізингу та зберегти свою ділову репутацію, кредитну історію й перспективи для подальшого розвитку власного бізнесу!

Контакти
ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА, або ж:
📞Контакт-центр: 044 359 0 399
📞Цілодобова лінія технічної підтримки: 044 499 8 399

📞Контакти компанії: https://bestleasing.com.ua/kontaktna-informacziya/
📧office@bestleasing.com.ua

/* */